sobota 20. dubna, 00:24 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ipl

Depilace-epilace

Datum: 20.08.2006 14:29
 

Vedly jsme teď s dcerou rozhovor, jaký je v tom rozdíl. Dle encyklopedie žádný. Tak proč se to říká jinak? Víte to někdo??

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: pajiska15
    Status: nováček

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 22.06.2015 15:28
     

    Tak jsem vyzkoušela tu cukrovou pastu, nevařila jsem si ji doma, ale koupila jsem si ji a můžu říct, že to opravdu je lepší jak vosk!!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Depilace-epilace

     
     
  • Autor: Milushka
    Status: začátečník

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 23.06.2015 13:43
     

    A depilovala jste se sama? Bolelo to? smiling smiley

     
  • Autor: Marika8
    Status: nováček

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 24.06.2015 22:43
     

    A v čem je to teda lepší než vosk?

     
  • Autor: pajiska15
    Status: nováček

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 26.06.2015 12:19
     

    Rozhodně v tom zanicení! Opravdu mi do hodinky zmizelo zarudnutí. Mohu to jen doporučit.

     
  • Autor: AnnDreaM
    Status: nováček

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 05.07.2016 14:45
     

    Ahoj smiling smiley já chodim už pár let na brazilskou depilaci a je to pro mě asi ta nejlepší dostupná možnost. Vydrží to o dost dýl než cokoli jiného, co jsem kdy zkoušela a všimla jsem si, že tomu začínají přicházet na chu´t i někteří muži eye rolling smiley. Dobře je podle mě dělají v třeba salonu Esmina, kam chodím občas na pokec za kamarádkou. Jinak o cukrové pastě jsem už taky slyšela, ale zatím jsem to nezkoušela... nevím ani, jestli bych se byla sama schopná depilovat, au... grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 10.07.2016 09:35
     

    dievčence,rozmyšľam si kúpiť laserový depilátor,máte s nejakým skúsenosti?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 10.07.2016 09:42
     

    Annino, nemám s tím zkušenosti, ale myslím si, že domácí přístroj z důvodů bezpečnosti nebude moc účinný. Zajdi si někam, kde laserem epilují odborníci. Mělo by to být trvalé odchlupení (opakuje se jen 1x-2x, aby zlikvidovali později dorostlé chloupky).

     
  • Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 10.07.2016 22:02
     

    spike,no a práve na toto nemám vôbec čas,niekam chodiť,preto som to chcela kúpiť,ked dám detičky večer alebo poobede spinkať,tak by som sa mohla venovať depilaci,preto by som si to rada zadovážila domov,len neviem vôbec a nemám ani predstavu akú značku,vôbec v tejto novej tecgnologii nemám prehľad

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.