středa 24. dubna, 12:58 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ipl

Depilace-epilace

Datum: 20.08.2006 14:29
 

Vedly jsme teď s dcerou rozhovor, jaký je v tom rozdíl. Dle encyklopedie žádný. Tak proč se to říká jinak? Víte to někdo??

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 10.11.2009 18:31
     

    To já když si oholím nohy žiletkou a chci se třeba už druhý den muchlovat s menším synem (3 roky) odstrkuje mě a velmi nevybíravě komentuje, že píchám a škrábu. Jak to komentuje manžel, to snad nemůžu ani zveřejnit eye rolling smiley. Takže jedině vosk nebo depilátor. Jen se k tomu dokopat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Depilace-epilace

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lolitka

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 25.05.2010 21:20
     

    Luci, asi nema cenu se rozcilovat.angry smiley I kdyz to chapu! Ja jsem zase dnes objevila na Cupolis.cz laserovou epilaci za polovinu, no to me podrz! Hned jsem ji koupila grinning smiley Vosk ne ne a ne!

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 29.05.2010 11:43
     

    Od dospívání jsem měla problém, že jsem měla tmavší chloupky v obličeji, teda v koutcích u pusy. Mindrák příšernej sad smiley Potom jsem byla na kosmetice a dali mě na to krém. Bylo to ještě horší, opravdu jako když pohnojí angry smiley Tak jsem začala jezdit na kosmetiku, kde mě epilovali pod nosem a bradu. Je to rozžhavená jehla a pěkně to pálí. v obličeji to bolí příšerně. Asi tři dny je to červené a trochu oteklé. Jezdila jsem tam asi jednou za měsíc v prvním roce. Dělá se to od podzimu do jara. Druhým rokem jsem byla asi dvakrát. Trvá to nejdýl 10 minut. A teď jedu jen když si vzpomenua dělají mě to tak 5 minut. Skoro to nepotřebuju. Jen tak abych si to dočistila thumbs down Je to razantní řešení, ale já jiné východisko neviděla.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    LT

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 03.06.2010 11:58
     

    Dnes je nejšetrnější trvalá epilace pomocí přístroje IPL. Mám udělané podpaží a část třísel. Jsem spokojená a bolestivost je na úrovni štípnutí komárem a výhodou je že se na jeden impuls ošetřuje větší plocha než u laseru.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 04.06.2010 20:11
     

    LT z tvého příspěvku jsem se skoro nic nedozvěděla nono smiley Kde se to dělá, kolik to stojí atd. Trochu víc napiš. Kdo má vědět co to je IPL eye rolling smiley

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 11.11.2010 19:59
     

    Tak abych to shrnula - v obličeji už na depilaci laserem NEJDU. Vzhledem k tomu, že se chloupky musí před zákrokem oholit, zesílily a ztmavly i ty, co původně nebyly vidět. Ty, co na začátku byly tmavé, jsou sice asi pryč, ale na jejich místo nastoupilo asi tak 10x víc "nováčků". A vzhledem k tom, že světlých záložníků tam mám ještě asi milion, byl by to nekonečný boj. Takže pinzeta, případně depilátor.

     

    Ale dala jsem laseru ještě šanci - na slevomatu jsem laserovou depilaci pořídila celkem levně, tak zkusím třísla. Tam jsou jen černé a holit se tam znamená se do druhého dne fakt sexy osypat. Tak uvidím.

     

    Mimochodem, už jste objevily [www.skrz.cz]? Je tam souhrn všech aktuálních nabídek slevových webů pěkně pohromadě podle měst.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 11.11.2010 21:41
     

    Luci díky za tip! denne se koukam na slevomat.cz ale tady jsou pekne po kupe vsechny slevy thumbs down

     
  • Status: nováček

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 25.01.2011 22:37
     

    Depilace cukrovou pastoou

    Co vy na to ? Má někdo zkušenosti ? Já jsem si přivezla z dovolené celé balení této pasty. Už jsem s ní dělala ale nejsem ještě tak zručná v tom. Ale je to méně bolestivé než vosk to už mám vyzkoušené.

    [url]

    ;feature=player_embedded[/url]

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 25.01.2011 22:55
     
    Kupovanou sem ještě neměla, taky jsem zkoušela domácí a super, z první jsem sice udělala cukrkandl jak beton, ale druhá už se povedla, jinak používam ale epilátor, je to přeci jen rychlejší než se s tim patlat.
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 28.01.2011 10:18
     
    Trixi, jak se ta pasta dělá?
    A máte někdo zkušenosti s depilační hmotou, která má základ tuším z fíků a pak jsou tam další bylinky a plody? Věra
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 28.01.2011 10:43
     
    Já si našla na youtube tohle video a dělala jsem to podle toho [url]
    [/url]
    Ten 1 cup je cca 240 ml, a dala jsem tam klasickou citronku co jsem měla po ruce.
    Ten teploměr jsem neměla, tak jsem to napoprvé přepískla a nechala to vařit moc dlouho, ale napodruhý jsem už zkoušela a když to dáš pod vodu, tak se to nesmí rozpustit, ale ztuhnout a musí se ti to táhnout mezi prstama. Jo a bacha je to neuvěřitelně vařicí, takže nechat v hrnci zchladnout, já se tim popálila a bolí to jak čert.
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 28.01.2011 12:39
     

    Dík. A může se dělat do zásoby nebo se musí spotřebovat hned? Věra

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 28.01.2011 13:25
     
    Jj může se to skladovat.
     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 05.05.2011 20:22
     

    Tak jsem sebrala odvahu (a taky mi končila platnost slevového kuponu :-)) a vydala jsem se na další pokus s laserovou depilací. Nebo jestli je to to IPL, to fakt nevím. Byla jsem v salonu na Vinohradské a nechala si ošetřit třísla a lýtka. Tentokrát to bylo méně bolestivé (obličej je asi přeci jen citlivější) a efekt mě mile překvapil. Jsem typ s tmavými vlasy a světlou pletí, takže ideální. A protože v obou partiích mám chloupky jen černé, šlo to fakt dobře. Jsem asi 3 týdny po zákroku a chloupky zatím stálé ubývají. Po ošetření totiž postupně vypadávají. Takže laser beru na milost a za pár dnů jdu na druhé kolo.

     
  • Autor: snehulka
    Status: nováček

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 18.11.2014 14:54
     

    Holky, zkousela jste nektera zakrok v kosm. salone jako je "laserova epilace diodovym laserem"? Jak to probiha, jaka je tak cena a mam se toho bat? grinning smiley smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.