pátek 19. dubna, 21:52 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ipl

Depilace-epilace

Datum: 20.08.2006 14:29
 

Vedly jsme teď s dcerou rozhovor, jaký je v tom rozdíl. Dle encyklopedie žádný. Tak proč se to říká jinak? Víte to někdo??

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Scrabble
    Status: nováček

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 21.08.2006 17:51
     

    Mono:depilace je pouze odstranění chloupku,ale kořínek zůstává např.normální mokré holení.Musí se častěji opakovat,efekt není dlouhodobý

    Epilace je odstranění chloupků i s kořínkem např.voskem,laserem-to je trvalé.Epilace je dlouhodobější

     
  • Autor: Reklama

    Re: Depilace-epilace

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 21.08.2006 17:59
     
    Scrabble...přesně to jsme si u toho rozhovoru říkaly, ale nevěděly jsme to jistě. Encyklopedie moc nepomohla. Díky.winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 23.02.2007 13:14
     
    Mono, tedy: depilace nebolí, epilace jako čert smiling smiley (teda pokud to není ta laserová).
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 23.02.2007 13:20
     
    Anavi...jasně, už vím...depiluji.grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 23.02.2007 17:30
     
    Už neepiluju, mám se příliš ráda grinning smiley Depilace musí stačit.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 24.02.2007 18:45
     
    JÁ SE PROSTĚ OHOLÍM grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 26.02.2007 21:44
     

    Já se naopak po letech vrátila k depilaci třísel, protože to vydrží cca 14 dní a více, zatímco v opačném případě už to nevypadá nic moc ani po třech dnech... sad smiley. Ale ta boleeest! angry smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anička

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 10.10.2008 22:02
     

    Ahoj, depilaci můžu jen doporučit. Dřív jsem se holila, ale teď chodím do jednoho moc dobrýho kosmetickýho salonu na Praze 1 - [www.kosmetickysalonpraha.cz] a tam se nechávám pravidelně depilovat. Divily byste se, že když se to umí, tak to tolik ani nebolí.... smiling smiley

     

    Fakticky doporučuju depilaci teplým voskem...

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    simča

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 10.09.2009 15:28
     

    koupila jsem si teď od Phillipsu epilátor, je skvělej, krásnej design, počáteční bolest se dá vydržet, vřele doporučuji!! tady ho máte: [www.krasa.cz]

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 22.09.2009 22:15
     

    Vzhledem k tomu, že s věkem chlupatím víc a víc, odhodlala jsem se během dnů Marianne do sebe vrazit pár tisícovek a objednala jsem se na epilaci laserem. Zatím na obličej, protože tam mi to ale FAKT VADÍ a taky si to můžu dovolit finančně. Budu referovat. Ale všichni tvrdí, že jako bruneta budu spokojená.

    Jinak moje mám zkušenosti s voskem, pinzetou, depilátorem i holením (všude po těle) a nejefektivnější mi přijde ten vosk. Hlavně na nohy. Sice to něco stojí (pokud nezmermomocním manžela s pikslou horkého vosku doma), ale je to rychlé, účinné a vydrží to. Kdybych si nohy oholila žiletkou, už bych druhý den neoblékla silonky, jak to drhne. A epilátor? Po hodině škubání jsem celá zdřevěnělá, bolí mě záda a nohy mám v jednom ohni.

    Teď mi ale dermatoložka předepsala mazání, které se jmenuje Eryfluid a je to vpodstatně antibiotikové mléko, kterým si mám po holení namazat třísla nebo podpaží a prý se mi neudělají žádné pupínky. Ještě jsem to nevyzkoušela, ale jestli to funguje tak je to super. Protože pokud si oholím třísla, tak ten večer je to OK, ale další týden se nemůžu ukázat bez kalhot, jak se osypu.

    Ach ty chlupy!!! K čertu s nimi!angry smiley

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 25.09.2009 09:10
     

    Tak, milé dámy, mám to za sebou a až vám bude někdo říkat, že epilace laserem je bezbolestná, tak ho velmi bolestně nakopněte. Bolelo to jako čert. Když na Vás tím laserem bleskne, chloupek se rozpálí (tím se tedy taky zničí), ale hrozně to pálí. Ale čím jich bude méně, tím to snad bude lepší.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 10.10.2009 13:44
     

    Luci koukam, ze mas bohate zkusenosti smiling smiley tak jsem zvedava co budes rikat o vysledku toho laseru, musi se tam vickrat a pak je to natrvalo...nebo by aspon melo byt. Super, ze jsi vyuzila tu slevu z Marianne, kdyz uz to stoji tolik! Nekde uz jsem to taky slysela, ze to boli, ale vetsinou vsichni vehementne tvrdi, ze je to bezbolestne grinning smiley

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 10.10.2009 15:36
     

    Suee, jsem asi 3 týdny po prvním sezení. Asi to účinkuje, protože ty spálené chloupky pomalu vypadávají, ale rozhodně to není na rychlý efekt, protože ty chloupky se nesmí vytrhávat, aby je bylo při dalším sezení možné zlikvidovat, pokud cibulka přežila. Smí se jen holit. Takže v mém případě to znamená mít na bradě tmavé "strniště", což mě stojí šílené přemáhání, abych nevzala pinzetu a všechny ty hrůzy nevytrhala.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Katka85

    Re: Depilace-epilace

    Datum: 28.10.2009 12:09
     

    no, tak ted' nevím, taky jsem slyšela, že epilace laserem bolí. Možná jsem trošku "konzervativní", ale nějak se mi to nechce. Tak ten starý dobrý zpusob pomáhá...holení s Gilettem. thumbs down Jedenkrát týdně a potom mám klid spinning smiley sticking its tongue out

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.