čtvrtek 25. dubna, 23:48 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: Denivka

Denivky

Datum: 19.03.2007 08:36
 
Zatím jsem objednávala jen od pana Basíka, ale pamatuji si, že kdysi dával někdo na L. odkaz na stránky, kde měli velký výběr - neuložil jste si někdo odkaz?

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 14.07.2023 18:57
     

    Co to je za zahradnictví?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Denivky

     
     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 14.07.2023 20:37
     
    297994661_1391163928056379_5981656972566661_n.jpg
    Další fotografie:

    To je pan Naumenko a já si vždycky vyberu na FB ve skupině jak dává fotky a přes messengera objednám, je hrozně moc ochotný. Je někde od Olomouce a sám šlechtí. [www.facebook.com]

    Z předloňska mám taky krásnou Angel falls, ale letos ji podryl hryzec a nepokvete. Je to taky jeho šlechtění

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (14.07.2023 21:04)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 14.07.2023 21:18
     

    Aha....na FB nejsem, tak mám smolíka sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 14.07.2023 22:42
     

    Tadytudy se tam dostaneš

    [nova-zahrada.eu]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 15.07.2023 00:24
     

    Dík

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 15.07.2023 11:56
     
    img_20230715_115246.jpg
    Další fotografie:

    Další kvetou

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 27.07.2023 22:15
     
    img_20230727_182718.jpg
    Další fotografie:

    Nekvetou mi letos všechny, ale sluší jim to.

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 27.07.2023 22:18
     
    img_20230727_181352.jpg
    Další fotografie:

    Moje lásky

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 27.07.2023 22:43
     

    Máte je kráááásné, naše už jsou dávnou odkvetlé.

    Jájo, i ty máš červené eye popping smiley. Pro mne je nejúžasnější v první sérii na třetí fotce

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 28.07.2023 11:34
     

    Elo to je pavouková, taky mám ráda ty jednodušší a spíš jednobarevné, hlavně ne kanýrkové.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 28.07.2023 12:41
     

    Jajo, máš je krásné. U mne v suchopárech se jim tolik nedaří. Nedostaly vodu a byl problém. Mám už jednu skomírající. Tak obdivuji jinde. smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 28.07.2023 14:50
     

    Mám u všech spálené listy, něco okousala nemocná srnka co se nám tu toulá. Myslivci se jí snaží střelit, ale mezi chalupami to nejde, a ta potvora se jim stále vyhýbá. Už skoro měsíc s ní skoro žijeme je úplně krotká a celá po.raná stejně jako zahrada. Oslintala nám všechno drobné ovoce takže je k ničemu, nikdo neví co by té mrše mohlo být. Je to zoufalství.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 28.07.2023 21:22
     
    dsc04657.jpg

    Jájo, máte někde poblíž záchranou stanici pro zvířata? Asi těžko ... víš myslivci to mají trošku jinak (mám doma dva, trošičku něco vím) ... nesmí střílet v zástavbě, přišli by o lovecký lístek o povolení vykonávat právo myslivosti (teď už asi kecám, ale tak nějak to je) ... i kdyby šlo o sanitární odstřel ... nelze nezi domy. Zkus tuhle aplikaci [www.zvirevnouzi.cz] ... třeba to vyjde, ti smí odchytit, zastřelit kdekoliv ... ta nemocná srna roznáší tu svoji (u králíků kokcidioza, nevím jak u srnčí) všude, jenže myslivci jsou taky jen lidi a myslí taky na sebe .... blbé, ale je to tak.

    K denivkám ... správně v této diskuzi ... měla jsem tuhle úúúúúúžasnou pavoukovitou z mZarady (vím, že jsi od nich taky měla) ... letos to prostě zabalila, nevylezla ani.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (28.07.2023 21:23)
     
  • Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 28.07.2023 21:47
     

    Elo, oni číhali dál, ale tam prý byly srny zdravé. Tady je ještě problém s honitbou, což chápu jen napůl jsme na katastru obce jedné, ale honitba je to obce sousední a tam zase teď je pouť a nikomu se nechce to vyřešit. Na to zvíře v nouzi volat nechci, aby se chlapi neurazili, že je obcházíme to víš malá ves.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Denivky

    Datum: 28.07.2023 22:10
     

    Jájo, chápu tebe ... malá dědina, my jsme teď trochu větší dědina, ale ... asi bych v tomhle případě taky bez domluvy s nimi nevolala. My nejsme zrovna největší, ale honidby jsou tu tři ... docela problém taky ... kamarád, co nám poseče obilí (letos ztráty velké, divočáci se vykrmili) nemůže tady střílet, ani moji chlapi ne, jsou v sousední honidbě, může až za kopcem, kde zase pole nemá, sem ho nechtějí, i když furt plačou, že mají málo lidí ... říkal, že sklidí tak třetinu brambor, nejen sucho, hlavně divočáci a koně (máme tad ranč - divné) ... druhý kamarád z jarky sklidí tak třetinu, srnčí a divočáci mu chodí skoro až k baráku, ale on je registrovaný nebo má povolení lovit v jiné honidbě ..... posral by se z toho jeden. Letos prošvihl první sekání na sena ... mají tam dvě srny srnčata, přece to nezničím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.