sobota 20. dubna, 11:55 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: f.mamina
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.02.2013 16:15
     

    Mám hlad!!!! angry smiley Jsem vzteklá a protivná, bolí mě hlava a vylévám si zlost na rodině. eye rolling smiley To nemá cenu, kvůli pár kg se takhle ničit a trápit...Prdím na mlíkovku a jdu se najíst.Budu poctivě dělit a to by bylo, aby nebylo...teda ubylo... confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: f.mamina
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.02.2013 19:53
     

    budou zeleninkové nebo ovocné pondělky. jeden den dám v pohodě, ale víc ne.....

     
  • Autor: cvrcek
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 06.03.2013 21:05
     

    Ahoj holky,smím se přidat? Potřebovala bych zhubnout zhruba 10 kg,jsem 9 měsíců po porodu a vůbec to nejde dolů.Jakpak funguje tahle dieta,jsou nějaké úbytky na kila nebo cm?Uvažuji,že taky začnu,protože cvičením to moc dolů nejde.Díky moc. smiling smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 11.03.2013 17:06
     

    Tak jsem se dnes do toho dala, po té zimě je potřeba šest kilíček... Výška 168 cm a váha 66 kg, potřebuji se dostat zpět na šedesát a doufám, že toto zabere. Od rána jen na mléku a je mi pěkně šoufl, je pět odpoledne a už jen jedno mléčko v 19 hod. a pak nevím, jak s tím kručením v břiše usnu. Je to očistec, ale už se těším na zítra, to tam bude i masíčko. Prostě se to musí vydržet. Je tu někdo, kdo jde do toho teď taky, abychom se vzájemně drželi...? Tonča

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 11.03.2013 17:12
     

    Antonia dej si na véču jogurt nebo kefír nebo kyšku,taky jsem to zaměnila,nic se neděje

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 11.03.2013 17:21
     

    Odpověď pro Cvrčka: Budu ráda, když do toho někdo půjde se mnou... Pokud jde o cvičení, určitě pomáhá běh na páse, předloni jsem dala 8 kg dolů běháním 2x 20 min., obden, rychlosti jsem střídala, podle toho, jak jsem to udýchala, figura byla luxusní... za dva měsíce prázdnin, před během jsem si dávala Carnitin na spalování. Jenže pak zas začla škola, při rodině a při práci, momentálně mám dva měsíce do státnic a na cvičení mnoho času ani chuti není. Taky jsem po docela hnusný viroze a sahat si fyzicky na dno se mi moc nechce. To zase až o prázdninách. Můj nešvar je se ve zkouškovým přejídat, tělo si o to nějak říká nebo co, a tak ty vydřený kila ve fitku mám zpět. Ale protože bych po státnicích nechtěla na léto vypadat jak bečka a taky se potřebuju vejít do svých oblíbených hadříků, jdu do tohoto pokusu. Byla bych ráda, kdyby šel někdo se mnou...

    Tonča

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 11.03.2013 17:26
     

    Tak já to zkusím, večer bych takhle asi neusla. Fakt se při tomto způsobu dá shodit během těch 13 dní až 8 kg? Říkám si, že to snad ani není možný, taky jsem někde četla, že to jde prodloužit na 16 dní. A nebo zmáknout těch 13 dní, týden normálně, ale v menších porcích jíst ,a pak si to hodit znovu. Nevím, co z toho vybrat, když by člověk shodil třeba méně a chtěl to ještě dál doladit. Tonča

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 11.03.2013 17:32
     

    Antonia to nevím jestli zrovna 8kg,já za 6 dní měla dole 3kg,teď mám 8 teda vážit se budu až v neděli pak ti písnu.rozhodně se tady ta dite namá držet tak brzy po sobě,někde jsem četla tak 2× za rok,najeď pak na dělenku

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 12.03.2013 07:37
     

    Tak se hlásím dnes - 2. den. Včerejšek - 1. den jen na mléku - byl celkem vpoho, horší byla ale noc, prakticky jsem nespala, bolel mě pekelně žaludek a pak i hlava. Tak jsem si v noci šla psát otázky z psychologie, zrovna samá vůle a složky motivace, to se hodilo... Pitím čaje se ten ukrutnej hlad nezabrdil, usnula jsem až nad ránem a jsem teď jak zlámaná. ALE... , nevím, jak je to možné, ale úbytek po prvním dni 2, 3 kg, dodržela jsem přesné časy, pila jen vodu a sypaný zelený čaj, asi 2,5 l. Na váze mi to ukazuje pokles procenta tuku z 26.4 na 25,2, podíl vody vzrostl jen o desetinu z 53,6 na 53,7. Pro ženu nad 30 let je normální stav tuku 25,1 -30,0, za nízký podíl se počítá 20,1 - 25,0, takže jsem se malinko přiblížila... U mladších než 30 by nízký měl být do 18,0 a normální do 23,0, to jsem si vyčetla z jedné knížky, kterou má doma dcera, věnuje se od malička atletice, a hodně prožívá, aby neztrácela na svalové hmotě. Ta mi říká, že ať koukám něco dělat, že "normální" podíl tuku už moc normální není, že mám pracovat na tom, aby byl v pásmu "nízký". No uvidíme. Ten hlad je strašnej, dala jsem si teď kyselý bílý jogurt a mám hlad ještě větší... Tonča

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 12.03.2013 07:38
     

    Tak se hlásím dnes - 2. den. Včerejšek - 1. den jen na mléku - byl celkem vpoho, horší byla ale noc, prakticky jsem nespala, bolel mě pekelně žaludek a pak i hlava. Tak jsem si v noci šla psát otázky z psychologie, zrovna samá vůle a složky motivace, to se hodilo... Pitím čaje se ten ukrutnej hlad nezabrdil, usnula jsem až nad ránem a jsem teď jak zlámaná. ALE... , nevím, jak je to možné, ale úbytek po prvním dni 2, 3 kg, dodržela jsem přesné časy, pila jen vodu a sypaný zelený čaj, asi 2,5 l. Na váze mi to ukazuje pokles procenta tuku z 26.4 na 25,2, podíl vody vzrostl jen o desetinu z 53,6 na 53,7. Pro ženu nad 30 let je normální stav tuku 25,1 -30,0, za nízký podíl se počítá 20,1 - 25,0, takže jsem se malinko přiblížila... U mladších než 30 by nízký měl být do 18,0 a normální do 23,0, to jsem si vyčetla z jedné knížky, kterou má doma dcera, věnuje se od malička atletice, a hodně prožívá, aby neztrácela na svalové hmotě. Ta mi říká, že ať koukám něco dělat, že "normální" podíl tuku už moc normální není, že mám pracovat na tom, aby byl v pásmu "nízký". No uvidíme. Ten hlad je strašnej, dala jsem si teď kyselý bílý jogurt a mám hlad ještě větší... Tonča

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 12.03.2013 12:41
     

    Tak pro všechny, kdo do toho jdete. Je půl jedný a já se už vrhla na ten kousek hovězího, ještě před pár dny bych se smála, jako že to je vše? K obědu? Navážila jsem si toho 130 g a těch dvacet gramů do 150 g byl vývar, maso libový, takže snad neva. Normálně jsem tak přežraná, že se mi úplně odkrvil mozek a jsem v práci dost nepoužitelná... Je neuvěřitelný, jak se za ten den na mlíku scvrknul žaludek, o to asi šlo, dnes úplná pohoda, ráno jogurt, pak tvaroh, teď maso, odpoledne bude zelenina a večer vajíčka, to je paráda. Jsem tak přežraná z toho masa, že si říkám, že takto to vydržet půjde vpoho. Včerejšek jen na mlíku byl brutus, ale dnes je to úplná pohoda, takže se nebojte jít do toho. T. thumbs down

     
  • Autor: cvrcek
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 13.03.2013 15:20
     

    Ahoj,chtěla jsem se zeptat u toho masa je těch 150g za syrova nebo vařeného?Pustím se do toho v pondělí,tak si chci nakoupit zásoby,abych nemusela denně do obchodu. winking smiley Díky

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 13.03.2013 17:06
     

    Ahoj, maso vařené, někde na nějaký diskusi jsem četla, že je lepší hovězí, že ho tam Rajko Doleček měl původně napsaný, ale byla to hlavně dieta pro pacienty před operací nebo pro ležáky s nadváhou a na to v nemocnici prostě neměli prostředky, tak se píše kuřecí. A ten salám, to má být kvalitní šunka, nejlépe kuřecí dělaná v páře. Jinak já mám dnes třetí den a ráno bylo na váze 64 kg. Takže docela bomba. Jsem ještě na antibiotikách po té viroze, dnes to dobírám, to pondělí s antibiotikama a na mlíku teda bylo ukrutný... Dnes v noci po snědení prášku jsem si musela kousnout do chleba, bylo mi blbě od žaludku, ale zřejmě to nemělo nějaký extra vliv, váha šla dolů, fakt to funguje. A co je úplně super, že jak se smrsknul žaludek, vůbec není hlad, dnes ráno jsem měla jednu hrušku, v deset jedno rajče a kousíček papriky, v jednu deset deka šunky a ve čtyři hrnek mlíka, a hlad nemám ani trochu. Do té zeleniny jsem se dopoledne musela nutit, prostě člověk konečně nemá potřebu tak žrát. A jako by od včera zmizely i ty chutě z tý rozežranosti. První den hrůza, ale teď prostě paráda, na váze ručička jde furt dolu, hlad není, říkám si, že by to nebyl problém jíst takhle podobně pořád. Pestřeji samozřejmě, ale v takových maličkých porcičkách. O tom to tutově celý je. Naučit tělo spalovat, a jíst jen tolik, aby byl výdej větší než příjem. Nemá se u toho cvičit, to už by ten výdej byl k tomu příjmu neúnosnej, a hrozil by kolaps. Tak ať ti to jde vpoho, a ozvi se. T.

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 13.03.2013 17:18
     

    To maso normálně uvař a pak to teprve zvaž na těch 150 g, píše se tam, že při hladu se dá napít i vývaru. Já si to i pořádně okořenila, a bylo to fakt dobrý. Vařím si zrovna zase další, opět hovězí, a když se to malinko posolí a posype chilli, tak je to výborný. T.

     
  • Autor: Janik10
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 14.03.2013 13:07
     

    Ahojte, tak jen trochu pro povzbuzení.

    Já držela tuhle dietu poprvé v listopadu loni a dala jsem dolů 5 kilo. Nenabrala jsem nic zpátky.

    Mám to tedy s jídlem takové všeljaké....prostě s dvěma malými dětmi žádná velká pravidelnost a jsem i dost nedůslená.

    Nedávno jsem začala cvičit, opravdu denně a ještě si tak dvakrát týdně zajdu na HEAT nebo se snažím hodně chodit pěšky s kočárkem. Po cvičení, jak začala nabývat svalová hmota šla váha spíš nahoru, ale tělo se začalo zpevňovat a bylo to poznat. Ale protože jsem netrpělivá, rozhodla jsem se k tomu držet ještě mléčnou dietu.

    Dnes jsem začala 4. den a mám dole tři kila. Mně dieta nedělá vůbec žádný problém. Někdy se mi podařilo během normálního režimu, že jsem neměla čas se najíst a najedla se až večer, tak dieta je pro mě spíš přínosem, že jím pravidelně.

    Já tedy hodně piji, někdy i 4 litry vody nebo čaje denně.

    Sladké moc nemusím, takže to je další výhoda, že mě nehoní mlsná. Tvaroh si ochucuji spíš trochou soli a bylinkami. A občas třeba uzobnu kvalitní šunku nebo sýr navíc, spíš tyhle bílkoviny. No, a vlastně jednou, když jsem dětem pekla nějakou novou buchtu jsem jí kousek ochutnala, abych věděla, co jim vlastně dávám. A kila jdou stejně dolů.

    Tak všem držím palečky a přeji pevnou vůli. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.