pátek 29. března, 06:31 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 11.02.2013 14:59
     

    Ahoj holky smiling smiley ,

     

    jak žijete? Já jsem prohřešila celý víkend: pivečka drinking smiley , bonboška k svátku coffe smiley ... ale na váze se to neprojevilo...

    Ale tak by to nešlo nono smiley a ode dneška zase bez hříchů papkám po málu smiling smiley .

     

    Přeji všem příjemný pracovní týden. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: aneri
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 20.02.2013 21:58
     

    Ahoj všechny, potřebuji podporu! chci začít od zítřka mdrd. mám 70kg a chtěla bych alespoň 5kg dolů.

    spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: MarketaM
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.02.2013 10:08
     

    Aneri: Ahoj já jsem začala dneska, tak můžeme začít hubnout spolu. smiling smiley

     

    Jinak se chci zeptat, cvičíte nějak při dietě holky?

    Vaše příspěvky jsou pro mě velkou motivací, je to krásné jak vám jdou kilča dolu. eye popping smiley Tak hubnutí zdar. smiling smiley

     
  • Autor: aneri
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.02.2013 11:04
     

    Ahoj, to jsem ráda :-). Já cvičím jen Pilates, ale snažím se šlapat na rotopedu.

     
  • Autor: MarketaM
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.02.2013 19:30
     

    Aneri, tak co jak jsi zvládla první den?

    Já jsem nestihla poslední tři mléka, byla jsem celý den mimo domov, tak zítra si ten mléčný den dám znova. smiling smiley

     
  • Autor: aneri
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.02.2013 23:04
     

    Ahoj Markéto, nezvládla jsem thumbs up . Zlobí mě zub, už delší dobu a dneska se zase ozval. Takže jsem si vzala bruefn a před ním si musím vzít něco k jídlu, jinak je mi blbě od žaludku, ttak jsem měla půl bagety a žervé. V pndělí jdu k zubaři. Ale pokud to zítra půjde, tak to opět zkusím. snad to dáme!

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.02.2013 12:25
     

    Ahojky, Včera jsem začala s touhle dietou a šlo to docela v pohodě:-) dnes mám druhý den a zatím hlad nepociťuji :-) všem držím palečky a Ty, které to zvládly obdivuji a moooc gratuluji winking smiley winking smiley Pročítala jsem celou diskuzi a sálala z ní podpora a motivace , takže jsem se přidala grinning smiley thumbs down jinak všem přeji krásný den:-) love smiley love smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.02.2013 12:25
     

    Ahojky, Včera jsem začala s touhle dietou a šlo to docela v pohodě:-) dnes mám druhý den a zatím hlad nepociťuji :-) všem držím palečky a Ty, které to zvládly obdivuji a moooc gratuluji winking smiley winking smiley Pročítala jsem celou diskuzi a sálala z ní podpora a motivace , takže jsem se přidala grinning smiley thumbs down jinak všem přeji krásný den:-) love smiley love smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.02.2013 15:25
     

    Ahoj holky smiling smiley ,

     

    všem Vám držím palečky a vydržte, skutečně to stojí za to thumbs down . Slova chvály slyším ze všech stran winking smiley i když nižší váhou vylezly potvůrky vrásky stydlin smiley ale člověk holt nemůže mít všechno flower smiley . Až získám odvahu, přiložím Vám fotečku pro lepší motivaci smiling smiley . Naučila jsem se jíst 5xdenně a směju se, když si vzpomenu, jak jsem v mládí hladověla, kapku se stydím confused smiley . Je pravda, že jím mnohem menší porce než dřív ale o to víc si chystám jídla, která mám ráda coffe smiley .

     

    Mějte se, pevnou vůli o víkendu a piště, mě to mocka pomáhalo winking smiley

     
  • Autor: MarketaM
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.02.2013 19:23
     

    Aneri: To nevadí zdraví je přednější. Začneš až Ti bude lépe. smiling smiley Do léta máme času dost winking smiley 

     
  • Autor: MarketaM
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.02.2013 19:27
     

    Veronika77: Ahoj Verunko, moc ti gratuluji ke zhozeným kilečkům, jsi dobrá. thumbs down Kolik jsi zhubla dietou?

    Já začala na 73 kilech, tak jsem zvědavá, ale musím zhubnout!!!

    Fotečku jsem určitě dej, bude to naše motivace. please smiley smiling smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 23.02.2013 21:30
     

    MarkétaM: Ahoj Markétko, no, za těch 14 dní jsem dala 8 kg, takže mám svých 60kg a je mi dobře...určo by neškodila ještě 2 kila dolů ale to nechám, až na léto :-) Přikládám tedy fotečku v plesových šatkách, třebas pomůže při krizovkách :-))

    Držím palečky :-) smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Veronika77 (26.02.2013 13:51)
     
  • Autor: MarketaM
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 23.02.2013 22:41
     

    Ahoj Verčo, tak to je bomba, palec nahoru thumbs downV šatičkách jsi ohromná kočka winking smiley 

    Co byjsem za 60 kilo dala. Máš můj obdiv, já to dneska boužel porušila, byli jsme na oslavě narozenin. Tak musím začít od znova, ale tentokrát to už dokážu, žádná oslava v plánu není. A teď když mám tady ty tvoje fotečky to bude motivace při krizovkách.

    8kg za 14 dní jeúžasný výsledek. smiling smiley Cvičila jsi nějak? Nebo jak se ti to povedlo?

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 24.02.2013 07:30
     

    Ahojky,

    to je škoda, že jsi nevydržela ale je otázka jak moc jsi zhřešila, mě to vyšlo tak, že po ukončení diety jsme měli první víkend oslavu 70. narozenin a další den ples, další víkend oslavu 35.narozenin a další den ples a další víkend další ples....měla jsem z toho hrůzu a tak jsem se hlídala, že jsem to zvládla .... před večerem jsem si dala maso se zeleninou a na akci už jen trošku alkoholu....na narozeninách zeleninu a bílý střik ... je to jen v hlavě winking smiley

    V průběhu diety jsem nijak necvičila, přiznám se, že jsem byla unavenější a neměla jsem sílu.....jinak se musím přiznat, že jsem sice vše dodržela, jen pár jídel jsem nahradila např. bílý jogurt - sladká bílá Aktivia, tvaroh (ten, co se má jíst bych nepozřela) za tvaroháček nebo tvarohovou Aktivii a masíčko jsem připravila na kapce oleje nebo když jsem pro rodinu udělala maso na šťávě, tak jsem z ní jen maso otřela. Tímto chci namotivovat ty, kterým taky některé části jídelníčku nevyhovují, že funguje hubnutí i s náhražkami.

     

    Jinak se pořád snažím jíst 5xdenně a funguje to - dokonce večeřím v 19 hod např. vepřovou panenku na zelenině a dám si k ní hezky 2dc bílého vínka drinking smiley a držím se smiling smiley

     
  • Autor: MarketaM
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 24.02.2013 09:23
     

    Ahojky, tak to je dobrý, že i po skončení se nepřibírá smiling smiley

    Já se po té oslavě ani nevážila, tak nevím, dneska jsem začala znova a zatím je to pohodička. coffe smiley

    Tak to je výborný, že když jsi necvičila a dala jsi dolu 8 kg. thumbs down

    Též by jsem nepozřela tvaroh neochucený- Takže si zítra koupím ovofit a tvaroháčky. To maso si mám dávat kuřecí? Přemýšlím, že když nebudu zrovna doma tak budu mít u sebe kuřecí šunku. Takže si občas taky něco nahradím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.