pátek 29. března, 10:11 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Konec mléčné a výsledek

    Datum: 21.01.2013 14:48
     

    Verčo, moc moc gratuluji, určitě jsi teď kočka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! držím palečky, ať dáš dolů ještě pár kileček a jsi sama se sebou spokojená flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Konec mléčné a výsledek

     
     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Konec mléčné a výsledek

    Datum: 28.01.2013 09:26
     

    Dobré ránko všem flower smiley ,

     

    tak to vypadá, že po mě přicházející boj se špíčky vzdaly eye rolling smiley ... Já jsem dala dolů dalšího půl kilečka ale o víkendu jsme byli na oslavě 70. narozenin a druhý den na plese,....takže to se mi vrátilo ale jinak v pohodě smiling smiley . Teď na zbývající kila nespěchám, spíš naopak, musím si udržet a zafixovat, ty co mám.... winking smiley a začít cvičit. Jen na mě leze nějaká choroba, tak nevím, jestli začnu už teď stydlin smiley .

    Na plese jsem sklidila veliký úspěch a dokonce jsem prý byla nejhezčí dáma plesu spinning smiley sticking its tongue out ...pravda je, že jsem jako jedna z mála měla větší večerní šaty smiling smiley .

    Jak se Vám, holky daří?

    Mějte hezký start do pracovního týdne flower smiley

     
  • Autor: Gugyna
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.01.2013 12:43
     

    Ahoj holky, dneska se k vám připojuji s mléčnou dietkou. Potřebuju shodit pěkných pár kilo. Od svatby mám nahoře téměř 10kg a stím, co jsem nabrala během vztahu s manželem celkem 25kg angry smiley a to se chystáme na mimínko. Je fajn našťouchaná skříň supermodýlkama, ale když se člověk do ničeho nevejde ................. eye rolling smiley od rána bumbám mlíčko, ale ač ho mám ráda....už mi teče snad i ušima. Věřím si, že to zmáknu , ale podpora, kterou tu čtu v každém řádku-je super!!! thumbs down Takže s chutí do toho, ať jsme pěkný baby!!!! grinning smiley

     
  • Autor: Gugyna
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.01.2013 12:49
     

    Holky, ještě se chci zeptat....Jak je to s cigaretkama? Kouříte? Není vám třeba špaténkově??? smoking smiley

     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.01.2013 14:17
     

    Ahoj Guryno flower smiley

    Já už mám sice po mléčné a dala jsem se na dělenou stravu,ale nějaké rady Ti dám! Já jsem si to mléko vždycky aspoň ohřála. Líp se mi to pilo a člověk navíc dostal do žaludku aspoň něco teplého mls smiley Já už sice nekouřím,ale dřív jsem kouřila a normálně jsem držela diety a třeba i detox od Mačingové a normálně jsem hubla a špatně mi nebývalo thumbs down thumbs down thumbs down Právě, že jak jsem přestala kouřit tak jsem něco přibrala angry smiley Teď si občas cigárko dám,ale jen když piju alkohol drinking smiley smoking smiley

    Tak Ti přeju hodně zdaru a pevnou vůli thumbs down

     

    Verčo Tobě moc moc blahopřeju k úspěchu na plese!!! Musela si být kočena jak sfiňa co??? love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Gugyna
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.01.2013 14:41
     

    Ohřát si mlíčko...to je super tip! Jsem zvyklá jíst totiž převážně teplou stravu....za "syrova" mě to moc nezasytí sad smiley Myslíš, že i zeleninku můžu teplou? Když do sebe hodím třeba rajče...mám ještě větší hlad než před tím mls smiley Nejsem zrovna silnej kuřák, ale když nejím, tak se ze mě stává fabrika smoking smiley

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Konec mléčné a výsledek

    Datum: 28.01.2013 15:26
     

    Verčo,velká gratulace

     

     

    http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12327.gif

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Guryna

    Datum: 28.01.2013 15:27
     

    Já jsem kuřák, ne nějak moc,ale jo. confused smiley U mne to na hubnutí nemá vliv smoking smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 29.01.2013 09:10
     

    Dobré ránko smiling smiley,

     

    tak jak jsi zvládla Gugyno svůj první mléčný den? winking smiley Neboj, už jen tak dva dny a jakmile začne bříško snižovat svoji velikost, začne Tě dietka bavit, jen vydrž thumbs down Kouřit jsem přestala už před 6ti roky, ale taky si myslím, že s hubnutím nesouvisí....spíš, jestli Ti neudělá cigareta k lačnému žaludku špatně sad smiley.

    Iris a Tonino - holky, byla jsem na sebe tak pyšná spinning smiley sticking its tongue out, že jsem ta kila po dvou letech konečně přeprala a manžel to moc hezky ocenil ..... takže i ten šťastný výraz dodal šatům správný šmrnc smiling smiley. Za dva týdny jdeme na motorkářský ples, na ten už mám šatky z Orsay - jednoduché a tak trošku střelené jako jsem já sama love smiley......

    A jak se vám daří po dietce, ještě hubnete nebo udržujete shozené kilogramy?

    Mějte se krásně. flower smiley

     
  • Autor: Gugyna
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 29.01.2013 11:37
     

    Ahojky Veronika77…..včerejšek proběhl celkem v pohodě thumbs down , až tedy na večerní škručení v žaludku. nono smiley Zalehla jsem už v osm….jen abych to zaspala. Dnešek je horší. Ráno jsem teda do sebe nemohla dostat celou dávku jogurtu, ale zdolala jsem ho…..od tý doby, jakoby se žaludek vzpamatoval, mám hlad!!! mls smiley Teď hypnotizuju čas a představou na vařené masíčko (vzala jsem si ho do práce i s trochou vývaru) se v myšlenkách ukájím. Ale vím, že tohle všechno za to stojí, už nechci být ta bublina. Asi nejvíc mě nakoplo, když jsem potkala po nějakém čase kamarádku a ta mě s úsměvem na tváři vynadala, že jsem jí ani nedala vědět, že už čekáme přírůstek do rodiny, VRRRRRRRRRRRRRRRR…………… angry smiley angry smiley angry smiley Co se týče kouření…. nejsem nijak silný kuřák, spíše příležitostný, ale poslední dobou v práci sem se drobet rozjela….taková cigaretka s kolegy, je v tom pracovním zápřahu neodolatelná! smoking smiley Spíš si u ní psychicky odfrknu. Mrzí mě, že jsme se právě v práci domluvili na tom , že se pustíme do mlékovky společně, abychom se mohli hecovat, ale ve finále jsem na to sama. sad smiley Tenhle blog mi , ale neuvěřitelně pomáhá! flower smiley

     

    Taky se těším, až si manžel všimne love smiley , zatím vám všem tu jen tiše závidím! Motorkářský ples je super! Nás teď dva plesy minuly angry smiley zničila nás chřipajzna a bylo to sad smiley Začátkem března míříme na Masopust, tak doufám, že už nebudu mít problém ve výběru "róby" nono smiley

     
  • Autor: Gugyna
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 29.01.2013 13:16
     

    Holky, masóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! please smiley

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 31.01.2013 12:53
     

    Gugyna - drž se !!!!!!!

     

     

     

    http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12577.gif

     

     

     

     

    Veronika77- ahojky,já se držím, dala jsem zatím ještě kilíčko dolů. Piju ráno a večer koktejl a oběd normální, dopoledne svačina ovoce a odpoledne svačina zelenina

     
  • Autor: Bibina60
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 31.01.2013 19:37
     

    Dobrý den, mléčnou dietu držím 5. den. Má počáteční váha 68,3 kg, dnes ráno 66,5 kg. winking smiley Myslím si, že to těch 8 kg, jak se píše nebude. Hlad mám veliký, tělo si ještě nezvyklo na malé porce a žaludek je ještě asi zvětšený. Jinak mě bolí nohy, ale i celkově jsem dost unavená. Četla jsem, že se při této dietě nemá cvičit - namáhat. Co je na tom pravda? Držel ji někdo i víckrát, nebo opakovaně? A jak pak dál, dělená strava? Porce jsou skutečně malé a myslím si, že pokud se zvýší dávky nebo začne jíst něco jiného, že váha půjde nahoru a to bych nechtěla. sad smiley Mačingovou mám taky za sebou. Shodila jsem 4 kg, ale zase za krátko nabrala. angry smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 04.02.2013 10:58
     

    Ahojky, všem přeji krásný pondělní den flower smiley ,

     

    Irisiris: taky dobrý jídelníček, já jsem se nedostala k objednání nějakého toho drinku, tak namísto něj posnídám jogurt a na večeři si s chutí pochutnám na šunce a sýru .... jen oběd mám kaloricky míň náročný - ryba se salátem nebo brokolice, atd.... smiling smiley

     

    Bibina60: myslím, že pokud začneš i po této dietě hodně jíst...přibereš, určitě Tě má vést k úpravě jídelničku....zázraky se určo nedějí winking smiley

     

    Gugyno: jak se daří, co víkend, zvládla jsi? Už musíš cítit nějaký úbytek, že? thumbs down

     
  • Autor: Gugyna
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 04.02.2013 13:37
     

    Čau holky, jak to jde?

     

    Babina60: To je krásnej úbytek na váze...i když to nebude třeba 8kg, ale každé shozené kilíčko potěší winking smiley a nabudí k další snaze nepolevit....pak to stojí za to, i když nejsme hned Twiggy.

     

    Čtu tu o koktejlech, ale..............já vždycinky s nima měla špatnou zkušenost...zácpa, zácpa, zácpa.... sad smiley

     

    Mnóóó...já a víkend...vydržela jsem jen s menší úpravou jídelníčku (místo masa šunka , apod.) , nemohla jsem vařené maso s tím časem nějak o víkendu skloubit. Od 1. dne mám dole 5,6kg, což je super!!! grinning smiley Jenže ten samej úbytek jsem měla už v pátek a od tý doby se to nehlo angry smiley Začínám polevovat...když mám hlad už o půl jedný...vydržim nejíst max do třičtvrtě a pak už se neudržím a vrhnu na svoji "dávku" stydlin smiley O víkendu frčíme s bandou do Babylonu v Liberci na Valentýnský pobyt....už se moc těším a těch pár kilo mi zvedlo sebevědomí, ale jak to všechno povolilo.............to si nedovedete představit eye rolling smiley Už musím začnout cvičit, jinak budu , jak sněhulák na jaře (nemám k němu už moc daleko) sad smiley

     

    Holčiny , držte se , ať jsme fešandy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.