čtvrtek 25. dubna, 09:08 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 13.01.2014 10:25
     

    Dobré ranko, hlásím ubytek za 7 dní mám dole rovné 3 kg a pokračuji statečně dále. Vypadá to , že jsem v tom sama. please smiley

    Nedodržuji úplně přesně, podle potřeby měním čas i potraviny, ale za celý týden jsem neměla žádmou přílohu a žádné

    pečivo. Když jsem prvně tuto dietku držela, dala jsem dole 5.5 kg, to se mi asi nepovede. Držme se..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 13.01.2014 14:05
     

    Kdepak, nejsi sama, stále tu jsme :-). Ale koukám, že se nám nějak oddělila část didkuze. Já tedy na kila nevím, ale pas je štíhlejší :-)

     
  • Autor: Ondra3577
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 14.01.2014 07:34
     

    Tak dnes jen mléko a zas mléko spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 14.01.2014 20:22
     

    Jo jo, byla by chuť na něco jiného než na mléko :-). Ale už máme jen 4 dny. winking smiley Líbil se mi včerejšek, kdy se střídala zelenina s ovocem.

     
  • Autor: malpa
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 15.01.2014 13:13
     

    Ahojky, tak jsem v tom s vámi. Taky držím od 6.1. zatím jsem se nevážila aby mě to nezklamalo a nepraštila jsem s tím.Už nám zbývá jen pár dní a to už hravě vydržíme. Držím palečky.

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.01.2014 12:35
     

    Tak to ja se vážím každý den, váha třeba 2 dny stojí, ale třetí den klesne o půl kg. Ať je to tak, nebo tak mám dole 3,5 kg, cítím se dobře, sem tam něco poruším, nebo nahradím, ale dodržuji dobu jídla . Teď už jsem si celkem jistá, že dietu vydržím do konce a potom chci pokračovat dále. Nemáte nějakého tipa na dobrou dietu? Všem držím palečky. eye rolling smiley

     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 18.01.2014 05:48
     

    winking smiley A před námi je poslední den, to už snad všichni zvládneme

     
  • Autor: Psice
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 18.01.2014 13:07
     

    Tak jsem ukončila dietu na 11dnu,protože jsem hubnula kvůli plesu,který byl včera,Dole mám 3,5kg.Šaty mi krásně padly,bolerko,které bylo na pažích těsné mi bylo také fajn a netlačilo.Takže shrnutí-dieta splnila svůj účel,i když jsem si představovala,že půjde dolů aspoň 5 kilo,ale každý to má trochu jinak no. eye popping smiley Takže se tu s vámi loučím a i když jsem tu nebyla často, tak mi občasná návštěva aspoň pomohla v tom,že jsem viděla,že ti,co začali se mnou,stále vydrželi a to mě moc těšilo.Tak třeba někdy zas u Rajka Dolečka smiling smiley flower smiley

     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 18.01.2014 20:13
     

    A konec, ani tomu nemůžu uvěřit, že jsem to vydržela... ale to i díky vám :-) . Držela bych snad klidně ještě dál. Nu, ale přeci jen, jdu si dát trošku bílého vínka na přípitek, skončila jsem totiž na své narozeniny :-D

     
  • Autor: Ondra3577
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 18.01.2014 20:17
     

    Ahoj všem. Dnes končím ubytek 6kg víc než sem čekal :-). od pondělka mě čekaji sacharidové vlny. Když sem k mléčné dietě přidal kazdý den 15min cvičení na břicho tak pas se o dost zmenčil. I trénink karate 3krát za týden se dal zvládnout. Držím všem palce a mléku zdar drinking smiley

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 19.01.2014 09:34
     

    Chali vše nejlepší k narozeninám, Ondro krásný výsledek, chlapům to jde nějak snáze Psice my jsme na tom stejně, ja potřebovala shodit kvůli plesu, ten byl včera a ja jsem ho absolvovala o 4 kg lehčí. Jsem spokojená, mé tělo si zvyklo přijímat menší množství potravy a jíst pravidelně. Určitě se ještě na mlékovkám potkáme. Přeji všem i sobě, aby jsme si kilička udrželi a zase někdy napísanou flower smiley Psice díky a na stránky se podívám. M

     
  • Autor: Troy
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.01.2014 09:44
     

    Zdravím všechny co vedou boj s kilogramy dle RD. Začal jsem 6-tý den diety a mám 4,8 kg dole. Na začátku jsem měl 100,9kg a 6-tý den mám 96,1kg, čili úbytek 4,8 kg a cítím se skvělě. Nejhorší je vydržet, když manželka vaří mls smiley . Začátek byl krušný, ale teď už to docela jde, takže pro všechny, kteří by to chtěli po pár dnech vzdát.. Vydržte to!!!!! Efekt stojí za to thumbs down

     
  • Autor: Lucousek24
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 30.01.2014 07:46
     

    Jake maso se ma jist?

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 05.02.2014 07:46
     

    Dobý den, od včerejšího dne jsem se přidala k mléčné dietě i já po dlouhém čtení diskuze a skvělých výsledků. Dneska jsem na začátku druhého dne a je mi zatím fajn. Chtěla bych tuto dietu jako start pro navázaní pak na dělenou stravu. Kdysi už jsem ji též držela a mohu jen doporučit. Hezký den

     
  • Autor: Amazonka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 07.02.2014 12:51
     

    Moc Vás všechny zdravím flower smiley ... Já už jsem v tom zase.. mlíkovku jsem držela ze tří pokusů 2x do konce...nooo teda do 10 dne... stydlin smiley .. vždycky super (jednou 7kg a pak cca 5,5kg), jenže jak už to tak bývá oslavy, hřešení, atd.... jediná moje výhoda je, že nejsem na sladké jako takové, ale na nápoje (sladké mls smiley )... ale co člověk hřešit něčím musí, nekouřim smoking smiley , nechlastám (hodně nono smiley ) a jiné se dá odpustit thumbs down . Jinak dneska držím dietku 3-tí den... za 15 minut si dám kuřecí šunku a moc se těším na výsledek, snažím se motivovat, čtu si Vaše komentáře a tentokrát si říkám, že už je načase ten životní styl trochu pozměnit ... mam před sebou 11 dní .. není to málo, ale ani moc... grinning smiley smiling smiley winking smiley .. když něco chceme a potřebujeme se cítit dobře... musí tu být především vůle thumbs down ... tak uvidíme... Držte mi palečky thumbs down please smiley Vaše Amazonka flower smiley flower smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amazonka (07.02.2014 12:52)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.