čtvrtek 28. března, 23:10 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 15.01.2013 09:34
     

    Verča neboj!!! Budu tu i tak,takže podporu máš jistou thumbs down No já osobně bych tu mléčnou hned po sobě nedávala. Dala bych tělu tak 2týdny oddech a pak zase najela. Samozřejmě za předpokladu,že ty 2týdny se nebudeš nijak přejídat nono smiley

    Tak uvidíš no...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 15.01.2013 09:45
     

    Doufám, stydlin smiley že když jsem tentokrát dodržela vše podle jídelníčku a že to bylo občas fakt těžký sad smiley Tak snad už mám v hlavě nastaveno se nepřejíst....dělenou jsi vyčetla na této stránce?

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 15.01.2013 10:40
     

    Tonino - blahopřeji k úspěchu a přeji při dělence hodně kileček dole!!! Dělenka je super,že se nemusíš zabývat množstvím a přesto hubneš.

     

     

    http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9176.gif

     

     

    Verčo - neboj,jsem tady každý den a dohlížím na tebe!!!!!

     

    http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12035.gif

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 15.01.2013 10:43
     

    smiling smiley Jé, to je super thumbs down , děkuji flower smiley ...pošleš, prosím odkaz na tu dělenou stravu? winking smiley

     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 15.01.2013 11:35
     

    Ta dělená je tady! Klikni na diskuze a je tam DĚLENÁ STRAVA PODLE LK 6. Takže mrkni. Pak v těch diskuzích jsou i tipy na výrobky a i recepty,takže je toho spousta smiling smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.01.2013 08:44
     

    Dobré ránko všem flower smiley ,

     

    musím Vás, holky nainspirovat winking smiley : Dnes ve školce jsem dostala obrovskou pochvalu,za to, jak jsem zhubla a že mi to mocka sluší. Musím uznat, že mě to moc potěšilo a přesvědčilo, že ta dřina stála za to love smiley .

     

    Tak si vzpomeňte, proč se trápíte a DRŽTE SE winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.01.2013 09:38
     

    Veroniko,

    to jsem moc ráda, že výsledky se dostavily a okolí pěje jen chválu flower smiley flower smiley flower smiley

    Taky se drž a písni někdy jak pokračuješ a jak se Ti daří winking smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.01.2013 10:59
     

    Děkuji Tonino smiling smiley ,

     

    jen mám malinko strach z jídelníčku po ukončení. sad smiley ... vyhovuje mi mít jasně dané, co kdy jíst stydlin smiley . Jinak se musím přiznat, že jsem sice vše dodržela, jen pár jídel jsem nahradila např. bílý jogurt - sladká bílá Aktivia, tvaroh (ten, co se má jíst bych nepozřela) za tvaroháček nebo tvarohovou Aktivii a masíčko jsem připravila na kapce oleje nebo když jsem pro rodinu udělala maso na šťávě, tak jsem z ní jen maso otřela. Tímto chci namotivovat ty, kterým taky některé části jídelníčku nevyhovují, že funguje hubnutí i s náhražkami - jen asi nemůžu počítat s nevrácením váhy (to bude jen o úpravě jídelníčku :-))).

     

    Zvážím se a změřím až v neděli a dám své původní míry i nové - pro motivaci všech začínajících flower smiley

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.01.2013 11:32
     

    http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4929.gif

     

     

    Velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.01.2013 12:30
     

    Děkuji winking smiley

     

    jsi vychytala barvu mých plesových šatů grinning smiley

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 18.01.2013 07:02
     

    Verčo,tak to ti bude určitě slušet, červená je fakt hezká. A užij si to!!!!!!!

     

    http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11622.gif

     

     

     

     

    http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3734.gif

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 18.01.2013 12:07
     

    coffe smiley coffe smiley coffe smiley please smiley please smiley please smiley please smiley flower smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley smiling smiley Hezké dopoledne,

    nějak holky, nepíšete, jak se vám daří? sad smiley Já už zítra končím a coffe smiley flower smiley drinking smiley please smiley love smiley stydlin smiley mls smiley confused smiley nono smiley smoking smiley eye rolling smiley eye popping smiley spinning smiley sticking its tongue out thumbs down thumbs up tongue sticking out smiley grinning smiley angry smiley angry smiley sad smiley winking smiley smiling smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley tak si plánuju, co dobrého si dám na nedělní oběd

    a jak se poperu s jiným jídelníčkemcoffe smiley flower smiley flower smiley flower smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley .

     

    Držte se, ten pocit za to stojí....mimochodem zprávu vyzdobila smajlíkama moje dcera

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Konec mléčné a výsledek

    Datum: 20.01.2013 08:48
     

    Dobré ránko holkycoffe smiley ,

     

    tak já mám 13. dní za sebou smiling smiley. Přiznávám, že začátek byl hrozný, holky mě tady ale tak hezky podržely, že jsem si vždycky řekla, že to musím zvládnout winking smiley. Teď mám tak stažený žaludek, že při snězení Tvaroháčku 90g už nemůžu thumbs down.

    Slíbila jsem, že napíšu výsledek pro inspiraci vás ostatních:

    Z 68kg, 80cm v pase a 104 přes boky nono smiley mám dnes 61kg, 75cm v pase a 101 přes boky love smiley ....

    Pokračovat budu podobně jako je jídelníček tady, je s úpravou množství a co kdy, ráno mi mléčné výrobky vyhovují (i časově), svačina ovoce, oběd masíčko s troškou zeleniny, odpo zeleninka a večeře jen vajíčka nebo šunka, sýr - pečivo nemůžu, to mám, bohužel, vyzkoušené eye rolling smiley. Do léta toužím dát ještě 2-3kg ale to nechám na jaro.

    Všem Vám přeji pevnou vůli, výsledek stojí za to spinning smiley sticking its tongue out.

     

    Ahoj Veronika

     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Konec mléčné a výsledek

    Datum: 20.01.2013 18:33
     

    Verčo obrovská gratulace thumbs down thumbs down thumbs down Přeju Ti i nadále pevnou vůli a všem nám moc přeju ať jsme v létě v plavkách hubené kočky smoking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.