sobota 20. dubna, 03:12 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: marcellina
    Status:

    Papinka

    Datum: 09.09.2009 22:01
     

    Holka,tebe bych potřebovala tady.winking smiley Sama se k tomu nedokopu,abych na nich začala jezdit.grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Papinka

     
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 22:02
     

    Pohyb není nutnýwinking smiley .Sama L.K. píše,že je od přírody lenoch a jediný pohyb který má ráde,je tanec.winking smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:08
     

    Dekuju, zitra na to jdu smiling smiley Cetla jsem nekde jeste na omlazeni, ze do prisneho grafu by se nemely buchty, je to pravda? Ja mam ten prisnej graf, ale mam jeste graf z knihy Dieta do kapsy, tak je asi stejny jako ten prisny graf o kterem pisete, ze??

    Omlouvam se za tolik otazek, ale jsem uplny zacatecnik sad smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:17
     

    holky, tak muj prvni den budou zviratka. Udelam si tedy: zapecenou brokolici se sunkou a syrem, akorat ted uz vim, ze se toho nenajim sad smiley( A co k snidani?? Mam koupene svaciny a pasticky, ale ty jsou do kyticek sad smiley

     

    a tvrdy syr muzu pouzit normalni a nebo to je jedno, mame v lednici jen platkovy sad smiley tak jestli to nevadi, dietni asi moc neni sad smiley A slehacku muzu asi pouzit normalni,ze? Nbeo je taky nejaka specialni? A jeste pise se v receptu rostlinny olej, ja myslela, ze je urcen jen pro zviratka nebyl by lepsi olivovy? Na veceri si udelam neco z kurete, ted to mam v mrazaku jeste mls smiley Ale co k snidani?? sad smiley( K svacine tedy zeleninku.

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:33
     

    Márčí, já nakonec uhnala na brusle manžela. Žádná kamarádka nejezdí a nějakou omladinu o deset let mladší nebudu kontaktovat... Taky by bylo lepší, kdybys byla blíž, já bych k Tobě chodila na mňamky grinning smiley grinning smiley grinning smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:38
     

    Berunky, jdu spinkat, jsem ko. Dobrou noc a zítra se těším, papa flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:45
     


    Papinka napsal(a):

    Berunky, jdu spinkat, jsem ko. Dobrou noc a zítra se těším, papa flower smiley flower smiley flower smiley

    Dorbou noc smiling smiley)

     

    Holky prosim poradte jeste neco k snidani sad smiley Krom bileho jogurtu, ten si koupim na priste. dekuji

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:49
     

    Leni, já snídám vajíčka, sýry, šunku, jogurty, tvaroh. winking smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:53
     

    Papinko, dekuji, UZ koukam na graf, holky uz asi chrni smiling smiley)) Tak si dam vajicka a k tomu asi tunaka smiling smiley) a zeleninku. dekuji flower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 07:19
     

    Krásné ránko dělenky flower smiley

     

    Já dneska kytičkuji, po dlouhé době... K snídani budu mít čerstvý rohlíček s domácí marmeládou, na obídek asi ty knedlíky a nebo rýži, ještě uvidím. mls smiley

    Dneska je u nás mlha, že by se dala krájet, je už poznat, že podzim přichází... thumbs down

     

    Přeji všem dělenkám a jejich blízkým krásný zářijový den http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11957.gif

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 07:58
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    tak já dnes zvířátkuju.Už jsem si nachystala na snídaní obr jogurt s medem a skořicí.mls smiley Za chvíli si jdu uvařit kafíčko s mlíčkem.coffe smiley .Tak včera místo obloženého sýrového talíře byl salát s tuňákem,byla na něj většíchuť.Taže sýrový talíř bude dnes k večeři.K obědu dojím zbytek guláše.mls smiley

    Papinka

    Tak to máš dobrý.Manža sice sportuje,ale brusle mu nic neříkají.eye rolling smiley Ve dvou se to lépe táhne.winking smiley

    Lenicka85

    Všechny tři grafy jsou na první straně této diskuze.winking smiley Já mám ráda sladké snídané,takže si dělávám jogurt s medem,skořící,nebo kakaem,kokosem,nescafem.Nebo si udělám zvířátkovou palačinku,ktarou máme v receptíkách,která se dá udělat i na pánvi a naplním ji tvarohem ,nebo domácím lipánkem,který máme taky v receptíkách a ještě se dá udělat naše oblíbená zvířátková roláda,která je taky v receptíkách.No a taky jsem si vzpoměla na želatinovou dortu,která je velice lehká a je taky v receptech.winking smiley

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 08:34
     

    Dobré ránko dělenky. Vítám nové tváře thumbs down. Jen se holky přidejte, v partě se to lépe táhne winking smiley.

    Já dnes kytičky. Ke snídani caro se zajícem a celozrnný rohlík s dia marmeládou. K obědu jsem chtěla udělat bramborák, ale nevím, jestli mi manža nechal doma brambory. Pravděpodobně je nechal spíš v autě a autem je v práci grinning smiley. Takže budu muset vymyslet něco jiného. Možná nějaké luštěniny....A taky mám doma uzené tofu, tak možná mrknu do receptíků a bude tofu. Opravdu ještě nevím a taky záleží, jak protivný bude prcek. Jinak na mě skočila nějaká chřipajna nebo co. Mám ukrutnou rýmu, včera jsem se mohla ukýchat a dost mě bolí hlava sad smiley. Tak aspoň piju všelék čaj s medem a citronem smiling smiley a snad to bude lepší thumbs down. Ještě že se to přes net nepřenáší grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Hezký den všem.

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 08:50
     

    Taky přeji krásné ráno děvčata,já dnes kytičky,jak jsem už včera psala,ráno drožd.pomazánku tmavé pečivo a čajík,v poledne houbový gulášek s knedlem a k včeři si dám kytičkový bramborák,mezi tím papriku a rajčata,jen se musím podívat do receptíků na ty knedle,jak se dělají!!

    Papinko,děláš tu domací marmeládu sama,máš nějaký receptík na ní,že bys prosim prozradila?Díky předem!!

    Dneska u nás slunečno,jdu nakupovat,dochází suroviny na dělenku,škoda,že tu nemame něco takového jako Zdravěnku,sháním suroviny všude možně,ale jěště se dá!Tak přeji všem sluníčkový den a zatim ahojky!! flower smiley spinning smiley sticking its tongue out smiling smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Sindy.t

    Datum: 10.09.2009 08:59
     

    Receptík na knedle jsem dávala do dělených receptů.winking smiley Když dělám domácí marmeládu tak používám přípravek od Oetkera 3 :1 Gelfix,je tam potřeba jen 350 g fruktózy na kilo ovoce a marmeláda je pěkně hustá a slaďoučká.winking smiley

    Alfík

    Tak už nám to začíná ,chladné rána a podzimní počasí a to vše spojené s nachlazením.eye rolling smiley Přeju brzké uzdravení.flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re:AHOOOOJ

    Datum: 10.09.2009 09:03
     

    VŠECHNY VÁS HOLČIČKY ZDRAVÍM PO DOVOLÉ,A VÍTÁM NOVÉ DĚLENKY SNAD SE MÁTE VŠECHNY KRÁSNĚ flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.