pátek 29. března, 09:35 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 19:40
     

    Teda to se rozrůstáme,včera jsem byla poslední a dnes čtyři stránky,Mikysku chtěla bych si to také změnit,ale nevim jak,nějaký postup by nebyl?please smiley Já dnes kytky,a od zítra zvěř,nějak se po ní cítím lépe.Dnes jsme byli nakupovat,a já si kromě jogurtu nic nekoupila,vlastně karobovou tyčinku s kokosem,ale mám ji až na zítra.grinning smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK

     
     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 19:54
     

    Ahoj holky, tak me na delenou stravu privedla jedna moc hodna holka a rozhodla jsem se, ze do toho pujdu taky smiling smiley) Potrebuju dat dolu tak cca 15kg, to mi zatim bude stacit smiling smiley

    Mela bych otazecku, napsal by jste mi nekdo prosim vas recept na tu zemlovku(semlbabu) znam ji ze se dela z rohliku ci vanocky, ale to moc do delenky nepatri, nemam pravdu?? Dekuji a preji hezky vecer

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 20:08
     

    Já tam dávám třeba celozrnný toustový chleba a nebo existujou různé tmavé rohlíky,jako třeba sojový atd.Ty se na to skvěle hodí.thumbs down

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    D1n2

    Datum: 09.09.2009 20:17
     

    Musíš se znova zaregistrovat,jináč to nezměníš.Jsi šikula tak to zmákneš smiling smiley

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Marcellinko

    Datum: 09.09.2009 20:19
     

    Prosím jaký používáš olivový olej?

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 20:35
     

    Kupuju si od Pomace na tepelnou úpravu a ten nemá žádné vedlejší aroma.A do tipů na výrobky pro dělenou starvu dávala Inava olivový olej extra virgin jemný,který taky nemá aroma tipické pro oliváče.winking smiley

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Marcellinko

    Datum: 09.09.2009 20:42
     

    Dík došel mi musím koupit jiný. Alespon budu chytřejší Zachvilku jdu do práce ozvu se zítra Všem papa nono smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 20:57
     

    Wow, tady to teda žije thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Já jsem až do teď zavařovala broskve, pěkně s fruktózou, no to se budu mít v zimě, až si budu vytahovat kompůtky. Hned jsem si uvařila na večeři vajíčka natvrdo, ale nevím, s čím si je dám... eye rolling smiley Se sýrem? No, fakt nevím... Ale uvařím si kávičku, dneska budu žehlit a ještě chci nastudovat kus knihy do školy, takže potřebuju hodně energie a proto si uvařím a vypiju coffe smiley

     

    Holky, to je super, že je nás tu víc! flower smiley flower smiley flower smiley Člověk si i osvěží to, co měl v paměti usvchováno ohledně některých věcí, fakt super!

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:02
     

    Tak jsem jíšku zvládla,mám už připraveno na zítra,použila jsem Extra virgine olivový olej.Taky se loučím a přeji moc hezký večer a zítra ahojík flower smiley smiling smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:05
     

    Papinko,jěště otázečku,jak zavařuješ to ovoce s fruktozou,můžeš poradit? winking smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:09
     

    Sindy, já si vždycky uvařím nálev, na 1 litr vody asi 250 - 300 g fruktózy, pak normálně nakrájím na kousky ovoce do sklínek, zaliju nálevem a podle druhu ovoce zavařím na určité stupně určitou dobu. Záleží na tom, co zavařuju. flower smiley

     
  • Autor: Huhla
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:17
     

    Koukám, že budu muset zajít častěji čerpat informace smiling smiley Je z toho čtení na celý večer. grinning smiley

    Já jsem si na zítra připravila pohankový nákyp se švestkama a spoustu ovoce.... už se nemůžu dočkat!!

    Všem přeji příjemný večer.

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 21:18
     


    marcellina napsal(a):

    Já tam dávám třeba celozrnný toustový chleba a nebo existujou různé tmavé rohlíky,jako třeba sojový atd.Ty se na to skvěle hodí.thumbs down

     

     

    To si nejak nedovedu predstavit, hl.ty zrnicka sad smiley S tim sojovym vyzkousim, dekuju a napsala bys mi prosim te recept? Dekuji moc winking smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:19
     

    Díky,já jsem většinou zamražovala,ale kompot je lepší!!!!Tak hezký večer a papapa zítra!!!! flower smiley coffe smiley smiling smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 21:24
     

    Ona v něm nejsou zrníčka a je z toho výborná žemlovkathumbs down .Písnu recept do našich dělených receptíků.winking smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.