čtvrtek 28. března, 18:21 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: delfinka
    Status:

    Krásný den dělenky,

    Datum: 09.09.2009 12:12
     

    dnes je magický datum, tak doufám, že pro Vás tento den bude nějak výjimečnýflower smiley

    jinak opět zvěř, jogurt, zeleninkamls smiley

     

    Moc a moc vítám nově přichází a všem držím palečky, ať se daří a ono bude, uvidíteflower smiley flower smiley flower smiley

     

    Antarko,

    jsem ráda, že jsi zas mezi námiflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     

    v práci je chaos, tak jsem vždycky jen nakouknu, ale v duchu jsem s Vámi, hlavně, když se cpu tim svým jogurtem, papaaaaflower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Krásný den dělenky,

     
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Sindy.t

    Datum: 09.09.2009 12:46
     

    Ona to ani L.K. nedoporučuje ve své poslední knížce kombinaci obou skupin v jednom dni.Na vytrávení jedné skupiny potřebuješ 8 hodin.Takže je opravdu lepší to střídat .winking smiley

     
  • Autor: Antarie
    Status:

    Delfinka

    Datum: 09.09.2009 13:10
     

    Moc děkuji...radši už tu budu pořád...nesmím si to zvorat. Už jednou jsem takhle zhubla 14kg a pak to všechno nabrala a dalších asi 5kg bylo navrch..tak to jako už néééé. nono smiley smiling smiley

     
  • Autor: delfinka
    Status:

    Antarko,

    Datum: 09.09.2009 13:49
     

    to je moc dobře, chyběla jsi tu a máš pravdu, že by to byla škoda..flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Sindy.t

    Datum: 09.09.2009 14:20
     

    smiling smileyNo tak na to jsem zapoměla,ale už budu na to myslet,od zítřka jedu kytičky,mám naplánovanou na ráno droždovou pomazánku a tmavý chléb,na oběd si udělám houbový guláš s těstovinami bezvaječnými a večer dušenou mrkvičku s bramborem,doufám,že někde neudělám kiks v tom kombinování a během dne plánuji si dát rajčata,když mě bude honit mlsná,když tak mě opravte,díky!! thumbs down

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 14:46
     

    Sindy.t

    Ahojky, vítej!flower smiley

    Hezké odpoledne, dělenky, joj to se množíme!

    Antarko, to je fajn, že jsi zase s námi, Tvoje pastelky - už mi chyběly!thumbs down Byla jsem u kamarádky na drbu, takže k večeři byl steak na lávovém kameni, jak jsem předpokládala, dneska opět zvířátkuji - takže k snídani Hermelín s kafíčkem a k obědu jsem měla jídlo ze včerejška - takže patizonové hranolky a drůbeží jatýrka....večer vás dočtu, koukám, že jste dnes měly plodné dopolednegrinning smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 14:56
     

    Holky ,tak já jsem obědvala o půl jedné ten výborný gulášek mls smiley a už se mi mírně hlásí žaludek,že by zase něco zbaštil.grinning smiley No,nechám ho ještě chvíli a pak mu dopřeju jogurt s medem a něčím,ještě nevím čím.winking smiley

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 14:59
     

    Jé holky, hurá tady to zase začíná po létě žít thumbs down.Vítám nové i "staré" dělenky. Holky to je super, že se vracíte a přidáváte flower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 16:00
     

    Hezké odpoledne holky smiling smiley

     

    Antarko, vítej zase mezi námi! flower smiley Určitě už nikam nechoď, bude nás tady víc a víc a nebudeme se bát vlka nic. grinning smiley

     

    Alfíku, cítím to úplně stejně. Dřív jsem sem přišla a nic nového, teď zase nestíhám dočítat... sad smiley Už se mi to krátí, pak asi nebudu mít čas vůbec... eye rolling smiley

     

    Já si právě chci uvařit kávičku a dělala jsem na večer mrkvový salátek, takže je to vyřešené, co dneska bude... coffe smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 16:53
     

    ahoj holky mohla bych se k Vam pridat,snazim se delit uz tyden smiling smiley2kila dole,cetla sem Vas uz z omlazeni tady to je mnohem lepsi,obdivuji marcellinu a ostatni za jejich vytvory.Dneska mam zver-jemne maso s cuketou,bily jogurtik s medem..

    Tak se zatim mejte smiling smiley grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: delfinka
    Status:

    monikaselecka

    Datum: 09.09.2009 16:54
     

    vítej, jen pojď, ať je nás víc a víc a držim palečky, jsi šikula, že ti to tak jdeflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status: nováček

    Re: monikaselecka

    Datum: 09.09.2009 16:55
     

    Dekuji Ti za privitani Kdysi jsem si drzela ale bohuzel vse jsem zpatky nabrala,ted jsem se do toho pustila znova.Alespon 15kg. grinning smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 16:55
     

    Moniko, vítej flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Teda začíná se nám to tu hodně moc rozrůstat, už tu nuda nebude, to je super!!! drinking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 16:57
     

    Papinko diky za privitani,mas take dobre recepty a hlavne kureci rizky v jogurtu to jsme si smakli cela rodina grinning smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 16:57
     

    Moniko, to jsme na tom stejně... Já už jednou zhubla 27 kilo a pak jsem přestala dělit a všechno mám zpátky i docela dost kily navíc.... sad smiley sad smiley sad smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.