čtvrtek 25. dubna, 15:50 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: zarubka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:33
     

    Ivetas, já si včera udělala žemlovku a do ní tvaroh z tofu. Taky jsem ho nikdy předtím nejedla. Tvaroh mi sám o sobě moc nechutnal, ale smíchané se zbytkem ingrediencí a zapečené, to bylo mňamózní.mls smiley

     

    To je nápad, obložený talíř a zvířátková roládka. Asi to tak taky vyřešímwinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK

     
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:34
     

    Holky taky držím palce ať to ustojíte.thumbs down thumbs down thumbs down Mě to čeká taky.winking smiley Ještě jsme neoslavili dceřiny a moje narozeniny,protože na to nebyl čas,vždycky když se to naplánovalo,tak někdo z rodiny odjel na dovču.eye rolling smiley K tomu se přidali malého a babiččiny narozeniny.Takže to bedeme dělat zaráz.Já si upeču dělený dort a místo krému si si udělám z rostlinné šlehačky karamelovou šlehačku a jen ji ušlehám a naplním jí dort.winking smiley

    ivetas74

    Ta to je dobře,že jsi objevila zdravěnku poblíž.A je super,že tam je ochotná prodavačka.Vždycky to tak není.winking smiley

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: všem :)

    Datum: 09.09.2009 08:43
     

    Věříte, že si zatím nikdo ani pomalu nevšiml, že držím nějakou dietu ? smiling smiley Protože se pořád něčím cpu, akorát v práci se po mě dívají divně, když do sebe tlačím například zvířátkovou roládu smiling smiley (jako že si žiju ) smiling smiley A na těch narozeninách to opravdu bylo super, protože jsem se živila pořád, akorát jsem vynechala chlebík a třeba brambůrky, a alkohol jsem nikdy moc nepila, takže jsem se obešla i bez hloupých otázek od těch, co to ještě neví, že dělím... můžu opravdu vřele doporučit...... smiling smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:44
     

    Iveto, asi si taky udělám roládu a uvidím. Můžu ukusovat a bude... Možná to zvládnu i bez toho, přece jen mám nějakou vůli, a když bude nejhůř, roládka je za chvilku hotová. thumbs down

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:50
     

    Tak to já si zas ráda vínko dámdrinking smiley ,takže u mě to budou kytičkové narozky.winking smiley

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Marcellina

    Datum: 09.09.2009 09:08
     

    Ono je při dělence taky neomezené množství možností, že ? Já bych chtěla vyzkoušet tolik věcí , co máte v receptíkách, ale zvládám tak max. jedno jídlo denně , a když střídám zvířátka a kytičky, tak je to ještě těžší vyzkoušet všechny recepty smiling smiley Takže je to tak, že se těším co si zas uvařím nebo vyzkouším smiling smiley A když mám někdy pocit, že nevím, co mám jíst.. tak se utěším tím, že při normální stravě bych na tom byla uplně stejně, taky mi dochází nápady, co pořád vařit a koupit pro rodinu do ledničky... takže opravdu žádný problém s dělenkou smiling smiley Doma mám dvě kuchařky na dělenou stravu - jednu od Kořínkové, jednu od někoho jiného, k tomu mám vaše receptíky, které jsou zas vychytané, rychlé a dobré, takže inspiraci mám pořád smiling smiley

     
  • Autor: Sara2
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 09:16
     

    Ahoj děvčata, přeji hezký slunečný den flower smiley

    Když jste psaly o těch narozeninách, tak já jsem měla narozeniny v Egyptě a bylo to vyřešené - měla jsem s sebou vlastně všechny mé nejbližší - manžela, děti a mamku, takže mě letos starosti s oslavami minuly, max. ještě udělám posezení na zahrádce a to je vždy spojeno s grilováním masíčka - na alkohol chuť stejně nemám ani na vínko, takže to mám vyřešené.

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 09:59
     
    001.gif

    Ahojky dělenky,chodim jsem pro inspiraci a ted jsem se tu rozhodla zaregistrovat,snad mě vezmete taky mezi sebe.Snažim se zase držet dělenku,protože potřebuji nejaké to kilo dolů.Snad to vydržim,musim,vím,že to funguje,už mám s tim zkušenosti,jednou jsem zhubla 16kg a jednou 21kg za půl roku,ale zase jsem to potom pokazila a ted mám 80kg a potřebuji zhubnout aspon na 67kg,to bych byla ráda.Protože taky někdy nevim,co sníst,našla jsem si Vás a koukám na receptíky,dneska jsem snídala plnění taštičky se špenátem a kafíčko se soj.mlékem,no taštičky jsou pohádka!!!K obědu dám nějaké vepř.nudličky se zeleninou a pak uvidím.Tak mi držte palečky,jako já Vám a budeme se tu vídat.Moc se mi tady líbí!! flower smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Sindy.t

    Datum: 09.09.2009 10:02
     

    Vítej mezi náma!!!flower smiley

    S náma to zvládneš levou zadní!thumbs down

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Sindy.t

    Datum: 09.09.2009 10:08
     

    Díky za přijetí!,Snažim se,sice zatim jenom týden.ale myslím si,že to zvládnu,moc mi pomáhá.když sem přijdu a čtu si tady a vidím,že v tom nejsem sama a hlavně jsou tu recepty,to je bezva. spinning smiley sticking its tongue out thumbs down

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 10:16
     

    Sindy, vítej mezi námi flower smiley flower smiley flower smiley Je tady moc prima parta, určitě to s námi zvládneš! thumbs down

     
  • Autor: Antarie
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 10:47
     

    Ahoooooj kočenky, tak dnes opět po dvou měsících na kytičkách. Kombinovala jsem celé léto a přibrala 3kg...nesmím v tom pokračovat...tak tu zase budu vařená pečená... smiling smiley

     
  • Autor: Antarie
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 11:11
     

    Seitam je kytička, je to tak? smiling smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 11:37
     

    Díky též za přijetí,je to lepší,když v tom nejsem sama a mám se kde poradit.Ted si vařim ty vepř.nudličky a zeleninku,už se na to těšim,dost brzy jsem snídala,tak snad to nevadí,počkám až to bude 4hodky,ale od zítřka zase budu držet po dnu,je to lepší,než to kombinovat během dne!Ale musím říct,že mi spíš vyhovují kytičky a zelenina.Musim si projít receptíky,chci si upéct nějakou mńamku na ráno k snídani,nebo aspon houstičky,nebo něco. grinning smiley

     
  • Autor: Huhla
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 11:55
     

    Hezký den všem,

    já jsem dnes najela na kytičky, pač mi hrozilo večerní burčákové opojení winking smiley , ale zatím to vypadá bledě.. Ráno byl chlebík s hořčicí a ledovým salátem, teď jsem si smlsla na cuketě s fazolemi a večer se ještě uvidí. Dnes jsem v práci nafasovala švestky, tak asi budu večer vytvářet pohankový nákyp...je to lahůdka.

    Přeji všem hezký den a držte se!!smiling smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.