pátek 19. dubna, 18:14 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:33
     

    eye popping smiley S tim obědem to bude špatný,to máš maso a mouku a to nejde dohromady,zvířátka a kytočky,takže nee,já taky začínám,ale tohle si jěště z minula pamatuji,na knedlíky tu máš v receptíkách návod,taky jsem je dnes dělala k houbovému guláši,tedy spíš omáčce,ale bylo to moc dobré,jsou tam jak normální i bramborové!!Ale určitě Ti jěště děvčata poradí,jen co tu budou,

    já zítra jdu do zvířátek,vydím rybičku bych si mohla dát k večeři,ted jsem doma,marodim,tak mám čas na vaření,ráno to vidím na ty palačinky zvířátkové,ale jěště musim koupit tavroh,aby to bylo ono!! smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK

     
     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Leničko,.

    Datum: 10.09.2009 19:37
     

    Omlouvám se za chyby a překlepy,mohla bys ale pře zaprášení moukou si pro sebe odebrat masíčko a zeleninku dušenou a pak to teprve pro ostatní dodělat,ale žádné knedle bys k tomu nemohla!! mls smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:45
     

    Ahojky Leni - nevím jaký nápoj z Lidla se myslí, ale tady jsme se shodly, že nejlepší je zelený zajícthumbs down

    ... a tak jak radí Sindy, před zaprášením omáčky moukou - si odeber pro sebe, joj, se nedá nic dělatsad smiley , co jsme zjistila, že zahušťuje omáčky - tak je hodně rizvařená paprika, ale ta by Ti v tomto případě hodila chuť jinam....confused smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:46
     

    Ahojky Leni - nevím jaký nápoj z Lidla se myslí, ale tady jsme se shodly, že nejlepší je zelený zajícthumbs down

    ... a tak jak radí Sindy, před zaprášením omáčky moukou - si odeber pro sebe, joj, se nedá nic dělatsad smiley , co jsme zjistila, že zahušťuje omáčky - tak je hodně rozařená paprika, ale ta by Ti v tomto případě hodila chuť jinam....confused smiley

     
  • Autor: zarubka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:52
     

    Ahoj holky, v Lidlu jde o zeleného zajíce a cenathumbs down zítra si pro něj skočím-

     
  • Autor: zarubka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:53
     

    Ahoj holky, v Lidlu jde o zeleného zajíce a cenathumbs down zítra si pro něj skočím.

     
  • Autor: zarubka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:54
     

    Ahoj holky, jde o zeleného zajíce za supr cenu. Zítra si pro něj zajdu.

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:57
     

    Tak jo, holky takhle to udelam. Ja jsem asi slepa. Na kynuty knedliky tam recept je, ale na bramborove??? stydlin smiley

    Urcite odeberu a budu v raji mnam mls smiley A jak to holky delate s klasickym spenatem?? Nazahustujete?

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:59
     

    Tak jo holky, takhle to udelam. Snad to bude k jidlu. smiling smiley A jak delate klasicky spenat??

    Ja jsem asi splepa sad smiley ale ja tam vidim, jen recept na kynute knedliky a ne bramborove sad smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lenicka 85

    Datum: 10.09.2009 20:00
     

    Tak,tak,holky mají pravdu.ŽÁDNÉ ZAHUŠŤOVÍNÍ MOUKOU,TO JSOU KYTIČKY.NEBO SI TAKY MŮŽEŠ ČÁST ZELENINY ROZMIXOVAT.winking smiley A samozřejmě bez knedlíku.winking smiley K tomu pribiňáku.U zvířátek,ten tuk tak nevadí.Jen tělem projede a neuloží se.Ale samozřejmě se nemá nic přehánět.Je si ho v klidu dej.Já ho měla včera.grinning smiley mls smiley U kytiček používej jen olivový olej,ten jediný se neváže.winking smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 20:04
     

    Opravdu mouka a zvířátka dohromady nejdou.thumbs up Já bych to vyřešila tak,že bych třeba část zeleniny rozmixovala.winking smiley Ten pribiňák si v klidu dej,jakýkoli tuk u zvířátek tělem jen projede a neváže se.Ale samozřejmě nic se nemá přehánět.grinning smiley U kytiček platí,žádný tuk,je olivový olej,ten jediný se neváže.winking smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 20:05
     

    Opravdu mouka a zvířátka dohromady nejdou.thumbs up Já bych to vyřešila tak,že bych třeba část zeleniny rozmixovala.winking smiley Ten pribiňák si v klidu dej,jakýkoli tuk u zvířátek tělem jen projede a neváže se.Ale samozřejmě nic se nemá přehánět.grinning smiley U kytiček platí,žádný tuk,je olivový olej,ten jediný se neváže.winking smiley

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 20:07
     

    Ahoj holky, posílám odkaz na novou nabídku Lídlu.

    [www.lidl.cz]

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lenicka 85

    Datum: 10.09.2009 20:07
     

    Opravdu mouka a zvířátka dohromady nejdou.thumbs up Já bych to vyřešila tak,že bych třeba část zeleniny rozmixovala.winking smiley Ten pribiňák si v klidu dej,jakýkoli tuk u zvířátek tělem jen projede a neváže se.Ale samozřejmě nic se nemá přehánět.grinning smiley U kytiček platí,žádný tuk,je olivový olej,ten jediný se neváže.winking smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Marcellinko,

    Datum: 10.09.2009 20:07
     

    Tak jo holky, takhle to udelam. Snad to bude k jidlu. smiling smiley A jak delate klasicky spenat??

    Ja jsem asi splepa sad smiley ale ja tam vidim, jen recept na kynute knedliky a ne bramborove sad smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.