sobota 20. dubna, 10:42 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: Sara2
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 12:27
     

    Ahoj děvčátka, vítám SIndy1 - moc krásné fotečky, já dnes mám kytičky - naštěstí mám navaženo v mražáku a k obědu si asi dám brambory ale ještě nevím s čím, musím utíkat pro malou do školy, děti budou mít k tomu rybu.

    Mimochodem jsem zjistila, že mám závislost na zvířátkových palačinkách - hrůza, jak mám zvířata, tak si dělám každý večer palačinku a přidávám do ní místo citr. kůry skořici a namažu si ji sladkým tvarohem - mňam

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK

     
     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re:Dělená strava

    Datum: 10.09.2009 13:01
     

    Hojky - udělala jsem z patizonu kaši - jako přílohu - uvařila jsem patizonové kostičky ve slané vodě, a pak jen rozmixovala - k číně - fakt to jde a mě chutnala....flower smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 13:25
     

    Dobré odpoledne děvčátka,flower smiley

    tak jsem se byla vyvenčit s malým na procházce a zrovna nakoupit v Tescu.Poobědvala jsem gulášek a je mi fajn.mls smiley grinning smiley

    Sindy.t

    Máš moc pěknou rodinku a vnoučci jako malovaní.thumbs down

    Lenicka85

    nemáš zač,jsem ráda,že jsem ti rozšířila jídelníček.winking smiley

    Sara2

    Taky na nich těžce ujíždím.grinning smiley

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 13:54
     

    Ahoj holky já dnea kytí ,uvařila jsem těstoviny a chystám se na droždovou pomazánku,ta mám chutna.Byla jsemnakoupit v Lidlu mají Sojový nápoj naturál 45kč.Tak jsem dva koupila.Mám po noční tak jsem div živá. flower smiley

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Mikysek

    Datum: 10.09.2009 14:13
     

    Taky se pro ten nápoj chystám do Lidlu. Jinak ho kupuju asi za 60kč sad smiley. A ještě si tam koupím kuřecí prsa. pokud je teda budou mít, že smiling smiley.

    Jinak k obídku jsem nakonec měla usmažené brambory a přidala jsem si k nim osmahnout uzené tofu. Normální tofu mi přijde nic moc, ale tohle bylo dobrý mls smiley . Jenom nevím, jestli to není tím, že s tou rýmou nemám skoro žádnou chuť grinning smiley. Uvidím. Koukala jsem do receptíků a od Márčí jsou tam nějaké tofu stejky, tak to zkusím. Ale až nebudu mít rýmu, abych si tu chuť pořádně "vychutnala". grinning smiley

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Alfík

    Datum: 10.09.2009 14:23
     

    Kuřecí prsa jsem také koupila.Naložím je zítra chceme grilovat,snad bude počasí.Já měla špagety se zeleninou.NAstrouhala jsem na to uzené Tofu,tojsem si šmákla. smiling smiley

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 14:25
     

    TO psaní mi moc nejde musím se zdokonalit. thumbs up

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 18:16
     

    Jé holky ,kdapak jste dnes?eye popping smiley winking smiley Tak jsem snědla malou activii s medem,moc velký hlad nebyl,spíš chuť.grinning smiley

    Holky,tak to jsem si v Lidlu ani nevšimla,že tam mají sojové mléko a za dobrou cenu.eye popping smiley

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Marcellinko

    Datum: 10.09.2009 18:26
     

    ta akce platí v Lidlu ode dneška

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Ahojky děvčata !!!

    Datum: 10.09.2009 18:48
     

    Tak už jsem tady taky,byla jsem po nákupech,už mám zase z čeho pro sebe vařit,v Kauflandu dnes měly také docela levno,tak jsem toho využila,sotva jsem to pobrala,ale zase aspon to mám doma,koupila jsem si taky celerík na hranolky nebo na karboše,jěště uvidím a brokolici měly levnou a já jí ráda! Jinak moc děkuji všem za pochvaly,jste na mě moc hodný!! flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Akce!

    Datum: 10.09.2009 18:49
     

    smiling smileyTak to tam zítra taky pofičím,já ten nápoj dnes kupovala za 60kč coffe smiley,snad budou zítra jěště v Lídlu mít,uvidim a ty kuřecí prsa mají tam v akci taky?? spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    A co zítra budem vařit???

    Datum: 10.09.2009 18:56
     

    Děvčatka,co plánujete na zítra,dneska jsem měla celý den kytičky,tak asi zítra budou zvířatka,vidím to na ten smažák v hrnku k obědu a ty celerové hranolky,teda jestli to k nim můžu !Abych něco nezvorala,to bych nerada a nějaký mls zvířátkovej,abych měla co dobat přes den.No,uvidim,jěště to promyslím a co vy budete baštit? grinning smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:13
     

    Ahoj Holky smiling smiley Tak se uspesne hlasim po prvnim dni smiling smiley)

    A jak se citim? Skvele smiling smiley

    K nidani tedy michana vajicka se zeleninou

    K obedu jsem si udelala ty tunakove placicky.Jenze to byl trochu pozni obed, protoze se mi po snidani udelalo nejak nevolno. Asi to bylo tim,ze jsou ty vajicka tezsi na zaludek. Ale uz je to ok. No a ted jsem si pripravila na snidani pribinacek smiling smiley) Mnam, to je lahoda. Ale priteli se to nejak nezda, ze prej to musi byt strasne tucny. Tak mam trochu strach sad smiley

     

    sindy.t ja budu mit zitra opet zviratka.

    snidane: pribinak

    obed: rybicku pangasisu, nikdy jsem ji nejedla a ryby mam fakt rada, tak se na ni tesim

    vecere: to jeste nevim sad smiley

     

    Holky prosim poradte:

    v nedeli mame tak trochu svatecni obed a to je kralik na zelenine, je to takovy sosik. Obsahuje, máslo, cibuli, moravanku(koupena), cesnek, kecup a je to zaprasene moukou sad smiley( Tak co s tim, vzdat se toho moc nechci, ale neslo by to nejak ,,upravit" a pak je tady problem, knedliky, delate je ze sacku(popripade s jakym mate zkusenosti) a nebo domaci bramborovy knedlik upravujete jak ??

     

    Koupila jsem si svacinky ty si dam do kytickoveho dne, existujou nejaky kupovany pomazanky ci masla do zviratek? Diky holky a preji hezky vecer vsem winking smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:14
     

    jo, jeste jsem zapomnela. Ten sojovy napoj, to myslite ZAJIC??

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 19:28
     

    To bude asi on,taky tam zítra pro něj jdu,v Kaufu Zajíce mají za 59.90kč

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.