čtvrtek 25. dubna, 07:58 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:23
     

    Leni, jojo přesně. Ono na rajčata to moc máznout nejde, ale ty okurky jsou ideální thumbs downTaky musím dát dolů, takže vzhůru do toho a půl je hotovo! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK

     
     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:26
     

    Bydlím sice docela blízko hranic,ale nejezdím tam,bydlím blízko České Lípy,asi budu muset u grinning smiley kecat kámošku a vydáme se na výlet a nakoupit do zásoby smiling smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:27
     

    Sindy, tak přeji prima výlet a ať seženeš všechno, co potřebuješ! V České Lípě jsem měla kamarádku, co se odstěhovala do Prahy, ale už jsem ji asi 5 let neviděla grinning smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:41
     

    Já tu moc lidí neznám,sice tu bydlím už moc dlouho,ale přistěhovala jsem se z K.Varů grinning smileyJo,dala jsem si do profilu nějaké fotečky,aby jste taky viděly kdo jsem. flower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:44
     

    Sindy, krásné fotečky, vypadáš tam moc hezky, taková sympaťanda spinning smiley sticking its tongue out flower smiley A krásná vnoučátka, tedy aspoň myslím, že to jsou... winking smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:49
     

    Jo díky,fotky jsou z letoš.dovči a ti kluci jsou moji vnoučátka grinning smiley.Synáčky si tam jěště musim přidat! spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:50
     

    Však ty máš také krásné dětátko a rodinu a taky jseš tam moc hezky!! flower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:57
     

    Sindy, děkuju stydlin smiley Musím přidat nějakou aktuální fotečku malého smiling smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 11:01
     

    Tak kluky už tam taky mám grinning smiley,ta je z vánoc.Jo dětičky a hlavně vnoučátka,to je moje největší radost!!!Těch si užívám!!! love smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 11:04
     

    Sindy, krásná rodinka a ten malý brouček je kouzelný love smiley

     

    Dělenky, loučím se, protože jdu vařit obídek a s malým ještě na chvilku ven... Papa flower smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 11:06
     

    Díky,taky je to pěkný roš´ták,taky se zatim loučím,tak moc hezký den!!! flower smiley

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 11:09
     

    Holky dík za přání k uzdravení, myslím, že už je mi líp thumbs down.

    Vajinko - určo napiš, jak ses měla. Doufám, že už je ti dobře a hlavně aby bylo dobře i prcíkovi v bříšku flower smiley flower smiley flower smiley

    Sindy jsi sympatická a máš i sympatickou rodinku. Jj děti to je naše radost thumbs down

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Sindy

    Datum: 10.09.2009 11:11
     

    Já jsem to ovoce taky letos nějak nestihla. Manža pořád sliboval, že mi dojde na samosběr jahod a NIC sad smiley. A u meruňek mi to nějak nedocvaklo. No nic, chybama se člověk učí, příští rok to snad klapne thumbs down

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 11:18
     

    Hojky, byla jsem v Plusu a mají tam v síťce bílé papriky. Zelené papriky jsou na mě hořké, ale tyhle bílé a ostatní - ve všech barvách MILUJU! A hojky 1,5kg za 19.90Kč!!!! Málem mi vypadly oči z důlků, takže papriku teď přikusuju úplně ke všemugrinning smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re:Alfík

    Datum: 10.09.2009 11:21
     

    Nic si z toho nedělej, taky jsem "úspěšně" prošvihla všechno ovoce, to nechápu - přitom jsem byla na zahradě každý den...teď už se na mě smějí jenom švestky a ty půjdou na slivovicigrinning smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.