pátek 19. dubna, 13:42 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Marcellinko

    Datum: 10.09.2009 09:09
     

    Díky za receptík,zkusím to ,mám ti plno švestek,tak si udělám zasobičku na zimu,po knedlíkách už pátrám v receptech,budu si je muset okopírovat a roztřídit na kytičky a zvířátka,abych se v tom lepší orientovala,je prý na to nějaký prográmek,jsem tu četla,tak se na to vrhnu!! tongue sticking out smiley

     

    Alfi přeji brzké uzdravení!!! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Marcellinko

     
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Vajaj

    Datum: 10.09.2009 09:11
     

    flower smiley Ahóóóóój mamčo!!!flower smiley Vítej zpět po dovči!!!flower smiley

    Sindy.t

    Když mám místo v mražáku,tak si taky dělám zásobičky.Já si udělala bramborové švestkové knedlíky.mls smiley A marmelády jsem si taky nadělala slušnou zásobu,jahodovou a meruňkovou.mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil marcellina (10.09.2009 09:13)
     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: MÁRČÍ

    Datum: 10.09.2009 09:14
     

    DÍKY flower smiley LETÍM NA UŘADY A K DOKTOROVI PAK PISNU DO NZ CO U MĚ NOVÉHO ZATÍM ZLATÍČKA flower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 09:16
     

    Sindy.t, zkoušela jsem Gelfix od Dr. Oetkera 2:1 i 3:1 a musím říci, že ta marmeládka s 3:1 je chuťově lepší - je to tím, že není tolik sladká. Tuhou ji mám taky a pokud by Ti náhodou nechtěla ztuhnout, tak stačí přidat trošku kyseliny citrónové. Dělala jsem výrobnou z rynglí, z meruněk, moc dobré mls smiley Mám hodně skleniček, tak už ani jinou dělat nebudu... winking smileyRyngle se mi zpracovávaly moc dobře, jenom jsem je nakrájela na kousky a pak postupovala podle návodu na obalu Gelfixu. Stejně tak s meruňkami. smiling smiley Kdybys něco potřebovala vědět, napiš, určitě Ti poradíme. smiling smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 09:21
     

    Vajinko, vítej doma!!! flower smiley flower smiley flower smiley Těším se na zprávičky!

     

    Sindy, já jsem si včera zavařila švestky, abych si mohla v zimě udělat švestkový koláč s drobenkou. Taky si nějaké čerstvé dám do mrazáku (někdy bych ho potřebovala nafukovací). A mám je moc ráda i jako kompot. mls smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 09:32
     

    Přeji krásný den, děvčátka.flower smiley

    Měla jsem co dělat, abych vás dočetlagrinning smiley .

    Opět zvířátkuji a k snídani jsem rozpekla v mikrovlnce Hermelín a přelila sladkou chilli omáčkou, moc jsem si pochutnala, k obědu udělám vepřové jen na přírodno..

    Papi - máme velkou zahradu, samé švestkygrinning smiley , mezi nimi se krčí jeden strom rynglí, a představ si - já na ně letos úplně zapoměla, a když jsem se rozpoměla a šla natrhat, tak už bylo pozdě, byly shnilé....please smiley

    Vajinkoi, vítej zpátkyflower smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 09:33
     

    Papinko! smiling smiley

    Švestky už mám taky zamražené na koláč a knedle,tak jěště nějakou tu marmošku!Škoda,že jsem do toho nešla dřív,ted to hlavní ovoce už je pryč,ale aspoń něco,nějaké marmošky se dají pořídit v Liedlu,ty naše dietní,dříve jsem je tam nakupovala a vzpomínám si,že jsem taky zavořovala rybízovou a jahodovou,ale už jsem nevěděla jak,tak jsem ráda,že jste mi poradily!!Jste moooc hodné!! flower smiley

     

    Marcellinko winking smiley

    Knedle už jsem našla,tak je to fajn,původně jsem si chtěla dát omáčku s těstovinami,ale mám chut na knedle,udělám jich víc a dám do mrazáku napozději!!Našla jsem taky tady spoustu bezva receptů.aspon vím,co si mám udělat k jídlu,když jsem to tenkrát držela,to jsem pořád nevěděla co sníst,ted kouknu a vím na co bych měla chut,je to bezvaaaaaa!!!!! thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 09:43
     

    coffe smileyTaky jsem objevila tady recept na celozrnej chlebík z pekárny,tak to jsem moc ráda,mám pekárnu,ale bud jsem v ní pekla jenom normální chleba a nebo ty směsi co se dostanou v Kauflandu,tak ted můžu péct,jak je mi libo! smiling smileyTeda,už se dneska těšim na obídek,na ten můj houbový gulášek/omáčku/,když budu mít knedle!!!!Jdu na to!!Zase se objevím. thumbs down

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:01
     

    Sindy, já si kupuju směsi do pekárny v Lidlu, jsou úplně nejlepší. U nás je kupuju jen v akci, ale brácha mi je vozí z Německa, tam jsou za 0,79eur i bez akce. A to už se vyplatí. Ale jak mám mouku, tak si dělám vlastní. thumbs down Vyzkoušej ty z Lidlu, jsou moc dobré! flower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:03
     

    Jaxinko, no je pravda, že s ryngličkami to jde strašně rychle. A hlavně jsem vždycky nesnášela ty vosy, co se tam okolo toho rojí. sad smileyMy jsme jich asi nejvíce dali letos do slivovice spinning smiley sticking its tongue out Protože úroda byla velká, ani se to nedalo všechno zpracovat... eye rolling smiley Je to škoda, ale příští rok to určitě vychytáš a uděláš si hodně dobrůtek! thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:06
     

    Ahoj Holky smiling smiley)

    Tak dneska je muj prvni den ZIRATKA.

     

    Marcelina-dekuji za tip smiling smiley Prave o to mi slo, o ty rychle snidane smiling smiley

     

    Tak jsem si nakonec udelala 4 michana vajicka se syrem. Snad to neni spatne a k tomu rajcatka. Jsem zvykla na to pecivo sad smiley Tak snad nebudu mit moc hlad sad smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:13
     

    thumbs downTo by bylo dobré koupit je v Německu,snad tam někdo pojede,aby mi je přivezl,a v tom Liedlu se podívám,to je bezva nápad,stejně tam chodim pro tmavý toustový chleba, smiling smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:17
     

    Leničko, to je v pořádku! smiling smiley Hlavně, že Ti chutnalo a brzo si zvykneš, že Ti ani nepřijde, že nejíš pečivo. Já když si třeba chci něco namazat, vezmu si kolečka okurek a na ně si to máznu ve zvířátka, když nemám pečivo. winking smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:22
     

    Sindy, a kde bydlíš? Někde kousek od hranic s Německem? Mě to vždycky brácha kupuje ve větším a já mu pak na oplátku upeču chleba jak zase jede zpátky smiling smileyKdyž tak si ho nejdříve kup u nás, jestli Ti bude chutnat... Já mám nejraději slunečnicový, vícezrnný a sedlácký (Bauernbrot). Nechutnal mi moc ten celozrnný (vollkorn). Ten mi přijde takový moc tmavý a nějak mě nezaujal. smiling smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 10.09.2009 10:22
     


    Papinka napsal(a):

    Leničko, to je v pořádku! smiling smiley Hlavně, že Ti chutnalo a brzo si zvykneš, že Ti ani nepřijde, že nejíš pečivo. Já když si třeba chci něco namazat, vezmu si kolečka okurek a na ně si to máznu ve zvířátka, když nemám pečivo. winking smiley

     

    Takze si na to maznes treba pomazanku z tvarohu? smiling smiley) Urcite si zvyknu smiling smiley Musim to dat prece doluuuuuuuuuuuuuuuuu grinning smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.