pátek 19. dubna, 13:51 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:06
     

    Holky-já než to dopíšu, je tu stránka navíc eye popping smiley

    Luci-hádky jsou nepříjemný,ale zas někdy to pročistí ten vzduch, držim palce, ať se brzy usmíříte!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:11
     

    Ještě jsem zapomněla přivítat Kejty,ať se ti tu líbí,na naše problémy nehleď,každý to má jiný. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Paveko,to je přesně ono,co jsem si dokázala odepřít ve dvaceti,to už za 25 let nedokážu,takže holt budu muset toho dobrého jen pomalu a ne často.Merynko,to by bylo,že se nám to nehne směrem dolů!! love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:20
     

    flower smiley KEJTY flower smiley taky Tě vítám at se vede!!!!

    JÉÉÉÉÉ Rebekoooo to je nápad thumbs down huž tu studuju želatinu a taky si udělám aspik thumbs down mám tu hrnek bílků tak je udělám a nějak to tam zakomponuju grinning smiley mám šunku,tvaroh naplním ruličky s česnekem thumbs down a sýr thumbs down Ale nemám steril zeleninu eye rolling smiley ále já něco vymyslím to bude dobrota thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:31
     

    Holčiny moje všem moc děkuju za podporu love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley ,na mě to prostě někdy padne a jak si chvilku píšem to přejde.

    Jo sakra musíme se do toho obout a musí to jít,jste všechny skvělý a navzájem to zvládnem grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Musím najít někde recept na želatinu,holky vy mi děláte chutě mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:35
     

    Ahoj holky, teda vás dočíst..... thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Já dnes zvěř. Ráno tenký párek s hořčicí a kafe s mlíkem, oběd kotletka na leču, sváča nějaký jogurt, večeře ještě nevím.

    Zdravím Kejty, ať se ti daří. flower smiley

    Nám tady na Prostějovsku sníh nepadal. Jen mrzne, ještě teď -10. Ale bílo je od minula.

    Přeji pěkný víkend flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:56
     

    Luci : tak teď ty dia mořské plody nemaji sad smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 12:41
     

    Tak jsem si pochutnala na vaječné omeletě,nakrájela jsem si do toho šunku a okořenila grilovacím kořením, grinning smiley usmažila a kdybyste mě viděly,jak jsem to obrátila,tak byste se mi smály. spinning smiley sticking its tongue out Povedlo se mi to napůl,druhou půlku jsem převrátila obracečkou,ještě zatepla jsem na to nasypala strouhanou cihlu a pokapala hořčici a převrátila napůl. thumbs down Žádná tatarka,ani majolka,musím si zvykat. stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley K tomu rajče a paprika a jsem normálně k.o.Místo na nádobí jsem šla radši sem,abych si trochu odpočinula. tongue sticking out smiley Doufám,že vy jste na tom líp.Merynko,já používám k výrobě toho aspiku želatinu v takovym zelenym pytlíčku,je tam přímo napsáno,že je to na vaječnou tlačenku.Může se do toho přidávat i majolka,to já tam nedávám,uvařím vajíčka,nakrájím šunku a sýr cihlu,dám tam trochu okurek a červenou papriku,vše na kostičky,vajíčka napůl.Poskládám to do oválné misky,zaliju tou želatinou a za hodku je to ztuhlé.Nemá to chybu a myslím,že to ani není tak tučné. smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 12:48
     

    Paveko: jojo, hrášek jako kuličky jsou zelenina, tedy neutrál, ale bacha - hrachová kaše jsou kytičky winking smiley !

    Rebeko: To já bych chtěla zhubnout ještě víc, ale chtít můžu no confused smiley ...

    Holky já když držela kořínkovou dříve, tak jsem taky nebyla tak rozmlsaná jak teď. Stačilo mi pár plátků salámu a zelenina, teď musím mít alespoň jednou denně teplé jídlo... Akorát tu bonboniéru jsem si za každých shozených 5 kilo kupovala, ale neměla jsem denně sladký jogurt nebo smetanu s tvarohem tak často, jako teď. V létě to bylo samé ovoce, šlo to jak po másle. Poprvé za necelé 4 měsíce 30 kilo dole, vážně, nekecám! Škoda, že někde nemám foto před a po... Podruhé méně (asi 23)¨... Tak teď se úplně bojím, jak to půjde...Ten rozmlsaný jazýček, to je děsný thumbs up

    Škoda, že všechny bydlíte tak daleko, udělat nějaký srazík a poznat vás osobně by bylo super!!!! winking smiley

     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 12:49
     

    Krásné odpoledne,ted jsem přišla z práce.Uvařila brambory a smíchala je s uzeným tofu ,Malilinko majonézy ani né kávovou lžičku a kyselou okurku. mls smiley .K večeři si udělám bramborovou pomazánku.Máznu ji na pečivo a obložím zeleninou. mls smiley mls smileyDnes asi po 4dnech zvěře změna kytky. flower smiley

    Kejty vítám Tě at Ti kila letí dolu. thumbs down thumbs down thumbs down

    VAJI,zítra přidám k mé sekané tedy mrkev.Jinak ji děláme stejně.Dík za tip. thumbs down thumbs down

    PAVEKO v pečivu to necítím,ale nenašla jsom k tomu cestu.Když peču,tak mléko nahradím vodou.Třeba i v bábovkách. flower smiley

    MERYNKO,za chvilku bubu dávat píct ten chleba.Dám vědět jestli se mi povedl. eye rolling smiley eye rolling smiley.

    REBEKO,fakt vydrž.Já jsem za svůj život držela diety každou chvilku,proto mám taky problím se rozhýbat.VYDRZ thumbs down thumbs down thumbs down

     

    LUCI,uvidíš,že s manžou to bude do večera dobrý.Snaž se být nad věcí.To ho dostaneš. thumbs down thumbs down

    NUNY,jinak tu cucinu u nás fakt nikde nemají,v dost velké zdravěnce na mě prodavačka koukala jako vrána,co že to je. eye popping smiley eye popping smileyfakt jsem ji dostala.Dvakrát se mě ptala co,že to je. confused smiley.

    ISSIS,já taky mám problém vše dočíst ,přiletím z práce a třeba 3nové stránky.Diskuse jede na sto procent thumbs down thumbs down thumbs down

    DANO a ostatní holčiny na koho jsem zapoméla čauky,krásné odpolko. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 12:50
     

    Merynko, HOLKY, ZVLÁDNEME TO!!!!! Uvidíte!!!!!!! winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 12:51
     

    Nuny tak to je škoda, třeba příště winking smiley !

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:00
     

    Měla jsem móóóc dobrý oběd. Kotletka na leču, k tomu kopec zeleninky, no mňam mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

    Koupila jsem si pekárnu. Teď jsem v ní poprve upekla chleba. Ještě je horký, ale táááááák voní grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Zkoušela jsem celozrnný, tak uvidím, jestli je jedlý. Můžu říct, že celá rodina do toho čuměla jak se to míchalo a mísilo, kynulo. Dnes asi lepší než tv grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jak příště pojedu do města, musím nakoupit nějaké chlebové mouky a směsy. A píct dokud mě to baví grinning smiley Zítra v tom zkusím zadělat knedlík k rajské. Teď si dám kafčo a budu chvíli relaxovat. A musím dočíst tady tu spoustu stránek.

     
  • Autor: kejty31
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:02
     

    Holky,všem díky za přivítání i za podporu.. flower smiley Teda, už hodinu tu poletuju s papírem a tužkou a opisuju,ale rozumná z toho nejsem. Jaké časové intervaly máte mezi jednotlivými jídly,když jsem ráno začala zvířátky,mohu večeřet kytky... Jsem asi tele,ale takto se budu stravovat poprvé a je tu toho tolik napsáno,že v tom krapet tápu.. Díky za každou radu..

    smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:09
     

    Tak já mám po o ,dala jsem čtvrtku kuřete pečenýho bez tuku a k tomu mísu čínskýho zelí mls smiley mls smiley mls smiley

    Zabo tak pak písni,ale to fakt zvládneš.Než spotřebuješ pytel tý mouky tak ti to pude grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Rebeko já mám doma jen tu plátkovou želatinu,zkusím to i sní a uvidím,mám na to chutě,ale až zítra asi.

    Teď musím s manžou k doktorovi,máme tu takovýho fajn že se k němu může i v sobotu,mojemu se to nachlazení dost zhoršuje a doma už nic není.Bóóóže zas ho budu mít každej den doma,bude otravovat jak ho to kašlání bolí a uvař mi čajíček,ale že já beru atb a mám zánět to mu bude šumafuk eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley no holt chlap smoking smiley smoking smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:14
     

    Merynko, když ten můj je nemocný, potřebuje většinou zajistit kýbl čaje a ovladač od televize do ruky grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Pak je chvíli klid, do tý doby než ten čaj vypije, nebo mu ten ovladač spadne na zem. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.