pátek 29. března, 00:16 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 22:49
     

    Sheila : něco na sucho prostě ale udělat nejde a pokud to uděláme,je to vesměs ne moc dobré.Já to dělala tak, ze jsem kápla olej a rozetřela ubrouskem po celé ploše.Byl tam ale neplavalo to stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 23:04
     

    Sheili: 2lžíce, to ještě jde, lepší než půl litru ne winking smiley winking smiley winking smiley ?

    Já se nudím, čti staré diskuze a opravdu žasnu nad tím, jak strašně málo holky jedí - jedly!!!! Myslím si, že kdyby tu byly holky, co zde začínaly (např.delfinka, mischelka, marcellina, marianne), tak by mi napsaly, že jím hoooodně angry smiley ! Mně se zmenšil žaludek a ani už jsem večeři jíst nechtěla, ale říkala jsem si - poslední jídlo v 15 hodin to raději né...Spíš si říkám - jdi něco sníst..Nemusela bych ani snídat ten jogurt, stačil by mi oběd ve 12 hod a pak další jídlo v 17 a kakao... Ale vím, že to není dobře, tak se nutím no...Zvířátka mě uspokojí plně, u kytek pořád nevím co do pusy...ale váha mi jde po nich rychleji dolů...

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 23:25
     

    Luci : ty taky líp hubneš po kytí? Někde jsem kdysi dávno četla,ze lidé s krevní skupinou A jsou spíše vegetariáni,ze rostlinná strava je pro ně daleko lépe a lehčeji stravitelná než strava živočišná.Ale do dnes nevím co si mám o tom článku myslet,byť to tehdy psala nějaká lékařka přes výživu

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 23:45
     

    Nuny: Posoudím lépe, až budu držet několik měsíců a ne 18 dní, ale zatím vždy po kytí váha jde dolů a třeba včera jsem měla zvěř a dnes ráno 1/2 kg nahoře než včera thumbs up

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 23:47
     

    Nuny: A krevní skupinu mám A+ winking smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 23:58
     

    Luci : já taky a měla ji i kamarádka se kterou jsem s dělenkou začínala a taky jí to pri kytkách šlo dolů líp i když ona byla masožrout eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 04:31
     

    Dneska si připadám jako Vajaj,s tím rozdílem,že mě tady nikdo nebudí,nemůžu spát sama. sad smiley Nuny,já jsem ráda za každou radu,nepovažuju to za poučování. grinning smiley Mám skupinu 0,takže jsem masožrout,to znamená,že ujíždím na mase,(spíš jím opravdu ty párky,šunku,sýry tedy se snažím opravdu do 30%,právě jsem váhala nad tím Camembertem z Lidlu,ale opravdu má 13%tuku,tak snad je to o.k.) smiling smiley Odteď tedy ty párky vynechám,a asi budu muset přidat zeleninu,tu jím dost málo.Luci,já tu dělenku s přestávkama držím několik let,se střídavým úspěchem,třebas než jsem šla loni v dubnu na operaci se žlučníkem,tak jsem asi za rok zhubla 15 kg,ještě něco ubylo při a po operaci,ale pak se mi vše pomalu vracelo zpět,asi se mi zlepšilo trávení. sad smiley Jsem z toho normálně na větvi,asi se snažím málo.Nezdá se mi,že bych až na nějaký výjimky jedla hodně,mimo těch párků,občas trochy tatarky a jednou za čas domácí klobásky nic moc tučnýho nejím,čokoládu jsem kdysi kupovala německou v Penny,byla slazená fruktozou a nejraději jsem měla oříškovou. eye rolling smiley Klidně mi rady dávejte,jsem za vše vděčná. smiling smiley Normálně v tom lítám a je mi z toho smutno.Večer jím nejpozdeji ve 21,00,držím se toho,že když chceš druhý den mít jinou skupinu,tak musí být odstup těch 8 hodin. smoking smiley Dám si pozor na ty pomazánky,párkrát jsem je u soukromníka koupila,moc se tam ale nedostanu,tak to bude snadný. nono smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 05:53
     

    krásné mrazivé ráno děvčata moje flower smiley Rebeko flower smiley téda to je ranní budíček flower smiley

    Tak holky já dnes po 3dnech kýtí,jedu zvěř-celý víkend flower smiley


    ZATÍM kafí coffe smiley turek ,jsem jak praštěná pantokem thumbs up a uvidím svídaně asi tvaroh-jogurt

    na oběd budu dělat bud sekanou nebo rakbanátky.uvidím co budou chtít chlapi smoking smiley

    Holky zvažuji ýe se moýná od pondělka pustím do mlékovky eye rolling smiley uvidím eye rolling smiley cítím se jako bych měla 5kilo nahoře ,na váhu nemám odvahu vlést sad smiley

    krásný den flower smiley

     

     

    mo Sheilííííííí co se Ti zdálo grinning smiley grinning smiley ven s tím grinning smiley grinning smiley grinning smiley sim Tě co já dělala v Tvém snu?? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 06:50
     

    Krásné ranko dělušky,u nás mrzne jen praští a padá sníh. flower smileyVybéhla jsem s pejskem v noční košilce a to byl šok.Zima jak v ruským filmu. thumbs up thumbs upA musím frčet do práce,nechce si mi vystrčit ani čumík. thumbs up thumbs up

    VAJI a REBO,to jste raní ptáčata. love smiley love smiley.

    REBEKO,jak píšeš o té skupině O,když někdo drží tuto dieta,tak jak píše NUNY u skupiny A se hubne po kytkách,ale Ojsou zvířátka. flower smiley flower smileyU mě je asi vyjímka ,já mám A konzumuji převážně maso a spíš hubnu u zvěře.Já u kytí nono smiley nono smileyo hodně víc jím ,mám stále na něco chut,spíš hlad,jak piše LUCKA. confused smiley confused smiley confused smiley.

    VAJI,jak děláš tu sekanou,děláš ji s tím tvarohem a sýrem ,jako já.Nebo máš jiný recept a jaký zkusila bych ho.Včera jsem zrovna koupila maso na sekanou a bojuji,jestli ji mám udělat a nebo šoupnout do mrazáku. eye rolling smiley eye rolling smiley flower smiley

    thumbs downJinak děvčátka 2kg. dole,mám radost,už jsem si myslela,že to na mě nefunguje.Od vánoc né a né se hnout,ale dnes velká radist,už se to hnulo. thumbs down thumbs down

    Všem držím thumbs downat mají taky uspěch. thumbs downKrásný den všem.Jdu se chystat do práce. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 08:18
     

    Krásnou sobotu přeju winking smiley winking smiley ,

    Zabo tak to mám radost za tebe! To je krásný pocit, když ta mrcha váha ukazuje méně viď? thumbs down

    Rebeko: Však dočkej času, ona se váha určitě hne, uvidíš thumbs down . Kolik chceš shodit? Já se dneska raději nevážím.

    Vajaj: Ty a 5 kilo nahoře? To určitě mít nebudeš, když poctivě dělíš, na váhu se neboj thumbs down . S mlíkovkou jsi dobrá, to bych nedala...Teď tedy ještě ne!

    Dneska mám zvěř, jdu na bílý jogurt...zatím se mějte krásně winking smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 08:52
     

    Pohodovou príma sobotěnku dělenky love smiley love smiley love smiley

    Po dvou dnech zvěře dnes hurá má kytí.Ráno byl rozpečený grahámek a Vitakáva se zajdou,oběd mexické fazole s tmavým chlebem (rodince do nich přidám ml. masiko) a večer budou makovky se sojakyškou mls smiley

     
  • Autor: kejty31
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 08:53
     

    Dobré sobotní ráno... Dnes jsem se k Vám děvčata přidala... Doufám,že neva a že si fajn popovídáme a ještě mi poradíte.. Jsem totiž v dělení absolutní PANNA spinning smiley sticking its tongue out a za každou radu budu vděčná.. Jsem po dětech jak Golemova sestra a ráda by jsem se kil zbavila...

    Myslíte,že by jste mi některá mohla pro začátek poradit,jak nejlépe a čím začít.. Knihu jsem nesehnala,rozdělení a graf jsem si stáhla,ale jinak jsem z toho JEVELEN confused smiley .

    Myslíte,že by jste byli tak hodné a pomohli mi nějak sestait třeba jídelníček na týden,aby jsem tušila jak a co..

    Byla bych Vám vděčná..

    Snídala jsem tedy bílý jogurt s kokosem a dala si kafe s mlíčkem,bo bez toho prostě nejedu a je to pak spíš exhumace,než vstávání.. Díky,díky za každou radu smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 08:57
     

    Krásnou zmrzlou sobotu.

    Nuny-já osobně jsem ráda že nám tady tak hezky radíš,máš s tím letité zkušenosti a víš co a jak.

    Já moc tuku nepoužívám,žádné párky a nic z toho nejím(od té doby co čtu složení eye popping smiley )Tatarku ani nekupuji a majolku mám z lídlu a tu používám tak lžíci do zeleninového salátu.Já jsem převážně na kuřecí a krůtí šunce(80-95%masa)a pak klasickém masu,hovězí občas,vepřové jen libové,no a bůček je pro mě sprosté slovo grinning smiley .Ne dělám si legru,ale já ho nejím,manža tak dvakrát do roka.Co ale mám ráda tak kuskus,cizrnu-uvařená a trochu upečená mě chutná jak oříšky-tu si udělám dnes na zobání.A jiné věci.

    Já dnes palačinky 4 malé s dia marmeládou a polité javorový sirupem kousek banánu a jablko-snad dám foto až mě to manža stáhne.

    svačina-celzrná houska s tataráčkem-mám malinkatý,větší balení neměli.

    oběd-ryzoto s tofu a zeleninkou.

    sváča-bábovka s kávou

    véčeře-tak to nevím.

    dnes musím udělat musli do jogurtu-už mě došlo.Včera k večeři jsem měla ALA sojový jogurt a je opravdu moc dobrý-ale 14 kč je ještě lepší grinning smiley .To jsem se rozkecala už mažu pryč.krásný den flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 09:10
     

    kejty : vítej a přeji hodně úspěchů ,pročti si diskuzi,holky tady píší co budou jíst a orientuje se podle toho a recepty najdeš v seznamu ,je tam "diskuzej s receptama dělených jídel winking smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 09:14
     

    já už mám za sebou kafíčko sportování s koštětem okolo baráku,snídani,druhé kafíčko a teď čekám až se vzbudí pejsani a budu s nima moct provést vyvenčení.A oni zatím chrní jako barini eye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.