čtvrtek 18. dubna, 11:25 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 20:39
     

    Nuny,já tě obdivuju,já jsem takhle večer už líná.Utopence si vyrobím zítra,je to dobrý nápad. smiling smiley smiling smiley Jakou jíš čokoládu?S fruktozou?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 20:56
     

    Rebeka : jj, s fruktozou a jedla jsem ji od začátku eye rolling smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 21:00
     

    Já ji občas jím taky,nesmím jí ale sníst moc.Pak se mi hubnutí zastaví.Takhle mi to jde mizerně,nevím proč.Snažím se vše dodržovat. sad smiley Když se dýl nehubnu,tak ztratím nervy a začnu něco jinýho,jenže to nevydržím a musím se zase vrátit. thumbs up Třebas je to tím,že potřebuju držet dělenku delší dobu.Když nemám výsledky hned,tak si myslím,že to na mně neúčinkuje. confused smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 21:09
     

    Rebeko tak to máme stejný pocity,já začínám mít pocit že to na mě jedinou na světě asi nebude fungovat thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up 

    Nuny závidím jak se cpe a hubne nebo si to drží,ostatní taky něco zhubly,ale já nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley

    Mám pocit že ještě chvilku a budu v pr..... a nebudu mít z toho potěšení,třeba se to otočí,ale confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley

    Tak pa jdu na telku za manžou a pak hajany-bobrou smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 21:17
     

    Rebeko, Merynko, jak dlouho holky držíte? Kolik máte dole? Jak tak píšete, vypadá to, že skoro nic a to se mi nějak nezdá thumbs down !!!Však se výsledky dostaví, jen to chce trpělivost...Řekněte si vždy klady této diety a ono vás to pouštění přejde (např. jezení i večer - to u jiných neexistuje že) winking smiley Jaké kupujete čokoládky?

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 21:30
     

    Rebeka,Merynka : holky,prosím,neberte to teď,ze vás chci poučovat ale opravdu zkuste při kytkách a pro začátek i při zvěři minimalizovat množství tuků,pokud vám to nejde rozjet.I ty pomazánky ze ZV jsou některé hodně tučné,takže s nimi šetřete,omezte sladké pečivo -žádný tuk na pečivo,žádné párky (je v nich dost mouky a škrobů) tučné sýry a uzeniny jen velmi zřídka a v malém množství,žádný tuk na domaštění brambor ap. Toto hodně zabírá většině z těch,komu jde hubnutí pomalu nebo dokonce úplně stojí.Já vim, že je to hodně těžké,taky se mi těžko zvykala na pečivo s medem či marmeládou bez másla,na suché brambory nebo jen 30ti % sýry ale jde to a hubnutí by se vám mělo rozjet winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 21:35
     

    Kdysi mi doktorka řekla,že mi to hubnutí hned od začátku dělení šlo tak dobře protože jsem nikdy před tím žádnou dietu nedržela

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 21:40
     

    Luci - já když píšu že si dávámteplé kakao, tak tím myslím mléko + opravdické "holandské" kakao ;-) a sladidlo. Caro je tkaový již hotový nápoj, z nějakého ječmene a tak, a je to takové sypké, na zalití horkou vodou, dáš si do toho zajíce, a chutná to no jako bílá káva (ale ne zrnková ale jako z ječmene), tak nějak si to zkus představit. Je to celkem chutné, je to zas něco jiného než klasické kafčo.

     

    Tak jsem si právě udělala 2.plech pečených brambor, ještě více řapíkatého celeru, k tomu 1/2 cibule a 1 papriku mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley K tomu jsem měla rajčátkový salátek s cibulí ve sladkokyslém nálevu (slazeno fruktózou) a kopeček majolky.

     

     

     

     

    Holky klasickou majonézu, i když je v ní nějaký škrob, můžu i ke kytkám jako neutrál? Vím, že u light majolky nebo i u tatarky si mám dávat bacha ale klasickou ne light verzi majonézy tedy můžu považovat za neutrál??

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 21:54
     

    Sheilí: Tak to jo, já si taky dělám kakao holandské od orionu (neobsahuje sójový lecitin) a z normálního mléka winking smiley ! Já myslím, že Kořínková považuje kečup, majonézu apod. za neutrální, ale ruku do ohně bych za to nedala sad smiley ...

    Nuny: Doktorce věřím. Já jsem se v říjnu stravovala podle výživového poradce a když mi to přestalo vyhovovat, tak jsem najela hned na dělenku a za 14 dní jsem měla dole tak 1-1,5kg. Pak nás zavřely s malou do té nemocnice, normálně jsem jedla i celé Vánoce a když jsem na dělence od 1.1. mám dole 5,5kg... Myslím si, že se tělo loni bránilo jak mohlo...

    Ono vůbec - optimální by bylo jíst hooodně zeleniny že, nízkotučné sýry, šunku jen kvalitní apod., ale to já bych na věky věků nevydržela sad smiley !

    Dřív jsem to dělala tak, že za každých shozených 5 kilo jsem si koupila takovou bonboniéru od Schneekoppe (mořské plody), stála sice 100kč, ale ta byla... Snad jí někde ještě mají a nezrušili jí jako tu milku, mohla bych se brzy odměnit...

    Chce to nějakou motivaci thumbs down

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 22:01
     

    Luci : u nás v Albertu maji nějaké Dia mořské plody,tak se jen zítra mrknu na tu značku a písnu ti grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 22:11
     

    Nuny: Jé, to by bylo super winking smiley . To je alber supermarket nebo hypermarket winking smiley ?

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 22:14
     

    Luci : jenom supermarket a ještě malý ale hlavně tu maji i Cucinu a to za neuvěřitelných 17,90 eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 22:35
     

    Nuny: Tak to je bezvadná cena, manžel mi jí kupoval ve zdravěnce přes 30 kč!!! thumbs up

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 22:42
     

    Taky mi ty zdravěnky přijdou neúměrně předražený, vědí že ženský si to koupí, protože po tom prahnou a je jim jedno co to stojí a zneužívají toho thumbs up Jinak já si myslím, že ačkoli je majolka neutrál, tak by se v kytkách měla minimálně, protože tam je olej a ten s kytkama jak jistě víme, se váže do tuků.

     

    Tak jak to psala Nuny, je to pravda, alespoň ze začátku je nutné to vše dodržovat a někdo nejen ze začátku ale po celou dobu dělení, ale zdá se mi, že pak ta dělenka není zas až tak převratná, protože v podstatě stejná omezení platí i pro tzv. zdravou výživu - zelenina, nejíst tučné nejist mastné, nejíst hodně sladkého, více pít, hlavně vlákninu...atd. tady je to jen ještě o to komplikovanější, že se nesmí kytky a zvěř dohromady. Tohle mi na dělence vadí, že jsou ty mantinely hodně přísné co se týče tuků.... stačí dělat malé chyby a člověk je v háji, třeba já si dala na plech tak 2 lžíce olivoil, a to je asi hodně, to mi určitě nuny napíše, že sem to měla péct nasucho... no jenže když mě to nasucho nechutná.. confused smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 22:43
     

    Luci : to je, v Brně ji mají za 29 a 25 korun sad smiley angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.