čtvrtek 28. března, 11:18 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 15:47
     

    Holky takže brownies tisknu, vy mi ale děláte chutě, to je hrůza! Sem radši vůbec nechodit winking smiley winking smiley winking smiley !

    Tonino: To jsi dobrá, já intenzivně sháněla nějakou brigádu domu (než se narodila malá), něbo úklid v noci apod. a nikde nic... O všechno je příšerný zájem, dobří známí neee, fakt děs... Pastelky, co jsme dřív dělaly, krachly...

    Paštiku vyzkouším. Celkově se chci do DM také podívat, ta značka alnatura je dobrá, budou mít víc věcí určitě...Dřív jsem tam od nich kupovala dělené soletky a banány v medu, ale ty tuším přisladili už třtinovým cukrem...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 16:07
     

    flower smileyčaučík kočiny.Vy,ale děláte chutě.Asi Brownies budu muset upéct mls smiley mls smiley

    MERINKO,dík za recept.Zítra ho upeču dám vědět ,jak se povedl ten chlebík. winking smiley winking smiley flower smiley

    Paveko,já mám taky problém s tím sojovým mlékem.Koupila jsem si to rýžové,ale dávém ho jen do pečení.Když se rozmíchá na vrchu je taková hustá vrstva.Tak nevím. thumbs up thumbs up thumbs upMě žádné sušené nedělá dobře na žaludek ,vrací se mi zpět.Při kytí raději kávu piju bez mlíka a kaší nedělám.Nemám odvahu to tam dát,abych to nemusela vyhodit i když normální bramb.kaši miluji. mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

    VAJI,ty knedle není špatný tip. mls smiley mls smiley

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 16:19
     

    merynka-taky si myslím..........sušený mlíka mi obrací žaludek sad smiley ale zkusím to kokosový..........tohle dám švagrové-miluje zdravou výživu...

    jinak-děláte tu chutě s paštikama..........takže zajdu příští týden do zdravěnky a DM............musí ale manža hlídat, nejde tam zajet s kočárem do zdravěnky a je to v rušný ulici.tak snad to klapně........

     

    Já dnes po tom hnusu v poledne si dám večer zas těstovinky s cibulkou na oleji a okurku...........je to jednoduchý, ale já to miluju mls smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 17:07
     

    Ahoj,koukám,že je dnes epidemie kytiček,já jsem si je dala taky. stydlin smiley Ráno Caro s fialovým zajdou, coffe smiley dělená vánočka.Paveko,to je smůla,že nesnášíš sušenýho Zajíce,mně tedy chutná ten fialovej,ještě jsem viděla pohankovýho a rýžovýho.Nebo jedině jak říkají holky,v DM mají hodně druhů,aspoň tady u nás. grinning smiley Ke svačině co jinýho než Pomelo,k obědu jsem si uvařila bezvaječný kolínka,osladila Diachromem se sukralozou a nevěděla jsem ,co na to,našla jsem zbytek mletých ořechů,tak jsem to zkusila a bylo to docela dobré. mls smiley Odpoledne kaiserku s fazolovou pomazánkou, k večeři možná ještě ty nudle,nebo tofuburgr.Merynko,taky peču chleba v pekárně,já tedy kupuju chlebovou mouku žitnou i pšeničnou,míchám to,dávám víc žitný a míň pšničný,to že máš ten chleba hutnej dělá jen žitná mouka,má málo lepku.Mám taky celkem asi 60 dkg tý mouky,soli jen jednu lžičku,olej nedávám,jinak vše stejné.Peču to na "Sprint,"když je světlý tak to asi 10 minut ještě dopeču znovu v pekárně. love smiley love smiley love smiley Vajako,škoda,že jsem se sem neměla čas podívat před obědem,ty knedle můžou být zajímavý. smiling smiley Tak někdy příště,zítra a v neděli budou zvířata.Musím vymyslet nějakou mňamku. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 18:03
     

    Rebeka 007 - oni maj zajíce ještě víc druhů v DM?

     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 18:09
     

    PAveko mají,musiš to probnout.Holkám to jede mě tedy né,ale záleží na zvyku a jedinci. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 18:25
     

    Ahoj holky,

     

    tak já zase po delší době flower smiley Mám strašný hoňky, fofry, šíleně práce a do toho ten barák... angry smiley

    zabo, paveko - to je ztvláštní že Vám tak vadí chuť sušeného mléka, máte to dobře rozmíchané??? Já mám na to akový šlehač ruční, vždy to sušené s vodou vyšlehám do konzistence, že to je úplně jako mléko, a v jídle to není cítit. Měla jsem zeleného zajíce, teď mám asi fialovýho, a dokonce mezi něma ani nepozoruju nějaký rozdíl v chuti, přijde mit o všechno stejný.

    caro - nevím kdo se na něj ptal, ale asi Luci, jo mě chutná, je to taková taky jako bikava :-)))

    carob - to s caro nemá podle mě nic společnýho, je to jak psala Vajaj mleté boby, mě to chutná, je to ale hodně jinačí než kakao, mě chutná z carobu takové různé tyčinky s oříškama ale i bez nich, miluju ty tyčinky, jsou jako čokoška ale vhodné do kytiček mls smiley mls smiley mls smiley k sehnání jen ve zdravěnce nebo v DM

    Tonina - červenou řepu miluju, nemůžš písnout receptík? Já vím že to je na vip prostřeno, ale není moc čas todohledávat. Zrovna dnes jsem si koupila v Lidlu čerstvou řepu asi kilo, a přemýšlím co s tím.

    kokosové mléko - Luci, ono je těch mlék někoplik druhů, některé jsou tkaové vodové, prostě jako voda jen mírně obarvené do bíla, ale lehce, ty jsou nic moc, a pak jsou mléka hustá, pixla stojí asi 50kč a z toho když rozředíš uděláš toho hodně, jen je to mastné - proto si myslím, že nevhodné ke kytkám '(i když je to kytičkové mléko) a je to drahé a podle mě ta chuť kokosu je tam hodně výrazná, to by mě třeba v br.kaši hodně rušilo...

    Tak já jsem tak utahaná zmožená a po celém týdnu KO, že jdu na gauč před prosttřeno a pak zase do práce thumbs up

    Jinak jste snaživé, nebyla jsem tu den a 5 stránek nahoře thumbs down tongue sticking out smiley

    Jinak všechny zdravím!!!!

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 18:29
     

    zabo, paveko - ještě jsem zapomněla dodat, že je potřeba to rozmíchat v teplé vodě, to suš. mléko. Jinak můžete zklusit sojové mléko tekuté, ale krom toho že je drahé jak sviňa (litr cca 70kč) tak ta chuť je podle mě otřesná (Pronamel Soya). blééé¨

    ale vanilkový pudink je z toho dobrej, ale pachuť soji je cítit..

    Právě jsem dojedla pečené am.brambory posypané bylinkami "podravka bramborové variace" a kl tomu pečený řapíkatý celer, teda to je mňamka ten celer pečený, to jsem ještě neměla a budu používat ak tomu hrst cherry rajčátek, majolka z Lidlu, do ní vymačkané 2 česneky a bylinky (oregano, bazalka a pod), no to byla mlska veliká a rychlá mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

    ty brownies bych si dala, já bych si fdala všechno co tady píšete, mi děláte furt chutě, ale když mě to emá kdo připravit a sama na to bohužel čas nemám vůbec sad smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 18:31
     

    vajaj - můžu se k tobě aspoň na týden nastěhovat? abych ochutnala všechny ty dobroty co té rodince vbyváříš a vypékáš!!!! smiling smiley))) Jo dneska se mi o tobě zdálo - nechtěj vědět co grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 18:42
     
    img_0066.jpg
    Další fotografie:

    img_0063.jpg img_0064.jpg img_0065.jpg img_0066.jpg

    Tak konečně posílám fotečky jak peču ten chlebík pro chlapy.Snad jsem to nepokazila nějak při dávání fotek. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 18:43
     

    Tak to máte dvakrát,já su osel eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 18:56
     

    Merynko,radši dvakrát než vůbec,já tě obdivuju,na vkládání fotek jsem pako. thumbs up Slíbili mi,že mě to naučejí,ale zatím se nikdo nehlásí.Asi budu muset přestat strojit pohoštění,protože pak by měli na mně čas a necpali by se. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Dělám si legraci.Paveko,tady mají víc druhů mléka,vím o rýžovém a pohankovém,možná,že je jic víc,já jsem na to nekoukala,mně chutná sojový.Jak říká Sheila,to tekutý je dost drahý. sad smiley Jasně že se to musí rozdělat v teplé vodě,já to samosttatně nepiju,když si dělám Caro,tak si dám do hrnečku dvě lžičky Cara,dvě lžičky Zajíce,sladidlo a zaliju to horkou vodou(nesmí se vařit), a pak to piju.Když dělám těsto,třebas kynuté,tak do pekárny naliju vlažnou vodu,a to soj.mlíko dám k mouce sypký. smiling smiley Dřív jsem se s tím rozdělávala,ale takhle je to lepší.Dělám tak i vločkovou kaši,dám vločky,mléko suš,sladidlo,rozinky,oříšky a pak teprve zaliju vodou. winking smiley To mléko rozdělávám jedině do pudinku,nebo do bramborový kaše. love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 19:41
     

    Zdravím vás kočky,

    tak já dneska zvířátka. Ráno bílý jogurt, potom ty pečené párky+paprika, odpoledne to samé, odpo také proběhlo jedno kakao, večeře vysočina+hermelín figura+zelenina, teď mám chuť na kedluben nebo mrkev a večer až to všechno bude spát, ještě na jedno kakaíčko.

    Takže koukám, že není kakao jako kakao. Já myslela, že když si dáváte kakao, tak myslíte opravdový kakao a ne caro winking smiley !!! To já si opravdový dávám!

    Merynko: Chleba vypadá náramně!!! winking smiley

    Sheilí: Ať ti to v práci utíká winking smiley ! Co je to bikava ?(třeba se to u nás nazývá jinak)..Carob chutná jako čokoláda? K Vajajce bych se taky chtěla nastěhovat winking smiley !

    Holky já na zítřek udělala chlapům rizeto, sobě sýrovou roládku a až to usne tak si chci ještě uvařit pro sebe - nakonec asi kuřecí se sýrovo-šlehačkovou omajdou, mám přebytek sýra!!! K tomu buď hrášek nebo baby karotku. Aspoň budu mít uvařeno a zítra vyrazíme někam s dětma... Malý si ten sníh vyloženě užívá winking smiley !!!!

    Zatím papapa, mějte se krásně thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 19:44
     

    Luci,chlebík taky chutná náramně,zrovna se dívám na mýho jak ho tam tlačí,jen máslíčko mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 20:16
     

    tak jsem slupla 4 miniutopenečky,a teď si ještě k telce udělám sýrovo-šunkové roládky s náplní z žervé s česnekem a nakonec tvaroh s čokoládou mls smiley mls smiley mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.