úterý 23. dubna, 17:14 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 19:34
     

    Zaba-dobrý rada na chlapy- dělat, že jsi nad věcí......zkusim thumbs down Jinak-pect budu s vodou a hotovo.

    Issis a merylka.. žena s rýmou, muž s rýmou.jpg - issis a lečo se může normálně to kupovaný?

    Sheila - já myslela jak jsem tu respektovaná,že mi vykáš a ono ho....... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley jinak já hubnu taky po kytkach, po zvěři spíš tloustnu sad smiley

    petas-já dřív jedla hrozně sladký, ale stoupl mi cukr.....a cukrovku máme v rodině......tak jsem musela přestat a ted si dávám už míň a zvykla jsem si, opravdu, už mi to zdaleka tak nechybí........ nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 19:35
     

    tak koukam problém rými se objevil 2krát - tudíž-je to tak!!!

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 19:37
     

    rýmY

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 19:39
     

    PAVEKO PÍŠEM UŽ NA DISKUZI ČÍÍÍSLO 7!!!!!! flower smiley flower smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: bosca
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 29.01.2013 15:00
     

    winking smiley Zdravím dělenky :-),jsem tu nová.Velice ráda čtu vaše diskuze:-).Zaujala mě dělaná strava,ani ne tak kvůli váze ale životnímu stylu,ikdyž lhala bych,že si váhu držet nemusím:-(.Chtěla jsem se zeptat,máte mnoho zkušeností co říkáte na slazení steviíí?Koupila jsem si prášek sypký,myslím si,že je lepší než sladidlo a zdravější jen nevím jestli ji mohu zařadit do obou skupin:-)...............................poradíte prosím?A jinak zelené fazolky se mohou s kytičkama i v den kdy jím ovoce?Nebo pouze se zeleninou,četla jsem,že jsou neutrál,ale asi jsem špatně pochopila:-)))).Mockrát díky a ráda se zase připojím:-).Danča smiling smiley flower smiley

    Krásné pohodové odpoledne spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 29.01.2013 15:17
     

    .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (10.02.2014 08:43)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.