sobota 20. dubna, 08:46 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:00
     

    kejty - neboj, to dáš! Resp to dáme! Máme skoro stejně, tak to je mi hned líp když s někým můžu společně ze stejné váhy shazovat a když se někdo tak netaktně nepředbíhá jako Luci že? :-)))))) Ale Rebeka v tom tuším jede s náma - s těma kilama.

    Rebeko - jak ti to vlastně jde??? Ty můj Camemberte :-) Se to i hezky rýmuje ne? No ale snad tě to neurazilo :-) Jinak ten velký Camembert má jen 11% tuku a je 2x tak velký, nechceš jíst raději tamten??? Jako mně je to jedno, ale pretty by ti to vysvětlila, že takhle teda neeeee, stejně jako ty moje 2 včerejší plechy... To byl úlet... Ale to jsou kytičky, no schvýálně to pak prubnu u kytek, budu žrát tyhle obr porce, ale s méně tukama teda, jestli mi to hubnutí půjde, na tosem FAKT zvědavá eye popping smiley smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:01
     

    Kejty tak to jsi tu správně protože 15-letý jsme tu všechny grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Issis jo to je možný,já když peču tak jde celej bochník do nás.Já tedy peču hlavně chlapům,ale v troubě.V pekárně si dělám jen pro sebe zdravý žitný chlebík to by chlapi nejedli. nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: PETAS
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:02
     

    smiling smiley děkuju všem za přívítání... no já už si to moc nepamatuju - myslím ty vychytávky a tak - ale vím, že mi víc vyhovovaly ty kytičky (přišlo mi víc možností, co si dát).. možná taky proto, že maso mi tolik nechybí.. víc jsem se najedla např. brambor se sojovým masem atd., zase ale si taky říkám, že pečivo a přílohy musí jít na váhu víc (ale asi to u té dělené o tom není). Jinak já mám taky krevní skupinu A (jen -), tak by mě taky zajímalo, co by mi teda mělo podle krve vyhovovat smiling smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:03
     

    A nechce mi někdo upéct croasanty????? mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: kejty31
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:03
     

    Sheila..HELE..MŮŽEŠ MI POVĚDĚT KDE MÁŠ TA KILA..JUKALA JSEM NA FOTKY A VYPADÁŠ TAM BÁÁÁJEČNĚ smiling smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:07
     

    Rebeka : praštit je každýho angry smiley Včera byly dohodnuté mexické fazole,dneska je začnu vařit,jim k tomu opékám ml. hovězí a,naštěstí dřív než jsem to smichala s protlakem,mi řekli,že mexiko nee,ze chtějí klasiku, jen zasmažit a do toho opéct klobás.Takže opečené masko putovalo do krabky a na mrazák,protlak též a honem nachystat klobásky.Ďas aby je spral,oba - bývalého i dcerušku eye rolling smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:08
     

    kejty - HA a to byl chyták !!!! tongue sticking out smiley no k těm fotkám je potřeba ještě přidat komentář, to jsou fotky PŘED ztloustnutím!!!!!!! Ha grinning smiley 

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:09
     

    Nuny - nemáš se ptát, prostě postavíš rodině na srtůl jídlo a kdo má lad jí, kdo ne, nejí. Ještě abys jim servírovala jídelní lístek ne??? :-)

     
  • Autor: kejty31
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:11
     

    Sheila grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak já jdu požrat krapet tvarohu s pažitkou a táhneme ven na kyslík.. Holky,zatím díky a večer si tu počtu smiling smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:16
     

    Šmarjá žený eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley ŠIŠINÉ TO TO JEDE TOTO JEDE TADY eye popping smiley eye popping smiley vy máte v prdelkách snad vrtulky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Vítám nové dělenky,holky at se VÁM tu líbí a jde Vám to krásně dolůů!!!!! thumbs down noo jinak vidím že jste veselé kupy grinning smiley grinning smiley grinning smiley kejty tímto Ti děkujiii jsem se zasmála grinning smiley grinning smiley noo Sheili Tvé plechy bramborů a půl majolky grinning smiley grinning smiley holky tak to by opravdu nešlo grinning smiley grinning smiley grinning smiley a co Vám marodují chlopi přeju halavně pevné nervy thumbs up grinning smiley smoking smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:22
     

    Vítám všechny nové dělenušky winking smiley winking smiley winking smiley ! Tady to žije thumbs down .

    Sheilí: 6 kg to bylo asi předevčírem tuším, včera zase jen 5, neboj, ono to nejde tak rychle, jak to vypadalo. Teď mi bude váha stát thumbs up ... Manžel když uviděl, že mám 98,2 tak měl takovou radost, ani jsem mu neřekla, že včera už to bylo zase 99 angry smiley angry smiley angry smiley . Hlavně, že už tam není ta 100. No stejně za 19 dní 5 kilo by šlo... Potřebovala bych se odměnit nějakou čokoládkou bez frutózy a sójového lecitinu, nekupujete někdo takovou???

    Jsem posedlá tou příšernou váhou, ani jsem se ještě neměřila, vy se holky i měříte????

    Já jsem rozhodnutá jak nikdy předtím v životě, že zhubnu a hodně, snad mi to vydrží.

    Chutě vždycky zažehnávám zatím kakaem nebo tím pribiňákem, jednu čokošku by to ale chtělo sad smiley ...

    Zhubneme a počkejte v létě, až nás chlapi uvidí v plavkách, spadnou ze židle winking smiley !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:24
     

    Vajaj: Ty vrtulky v prdelkách se ti fakt povedly winking smiley winking smiley spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out !!!!!

    Sheilí: Ony ty dělenky dříve byly ale před dětma víš? Už taky nejsem nejmladší thumbs up !!!! A z kojení jsem nikdy nehubla jako ostatní, ale tloustla (protože jsem jedla tuny sladkého) sad smiley !

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:26
     

    Vajaj já z tebe chčiju winking smiley !!!!!!!!!!!!

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:28
     

    Luci - nechci ti brát iluze, ale tak odhodlaná jsi i díky tomu, že ti to jde. Kdyby ti váha 3 měsíce stála ačkoli by ses snažila, to bys viděla, jak by letělo odhodlání tatam winking smiley když to klape a váha jde dolů,. samozřejmě to člověka povzbudí a dodá mu síly do dalšího snažení, ale my co nám to nejde, jsme na tom přesně opačně.

     

     

     

    Holky 2 plechy pečené zeleniny je špatně???? eye popping smiley Ne to myslím vážně. Však je to jen zelenina!!! No sice ten olivoil jsem kapku přehnala a tu majolku taky, ale je to přeci neutrál ne?? Jako jestli mám dělit, dodržovat všechny ty zásady a k tomu ještě i málo jíst, tak to pro mě asi dělenka není. i LK psala že právě pokud člověk dodržuje ty zásady, může toho sníst hodně a nepřibere!!!! Jako ne hodně medu, to je jasné, ten je kalorický, ale tak když sním hodně zelenny, která nemá žádné kalorie a k tomu ok trochu víc té majolky, která je ale neutrál, tak by to mělo být hubnoucí ne?

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:29
     

    Luci - ale tak tobě je 25, před dětma ti bylo 18 - neznám ženskou která nehubla v 18-23 letech jako mávnutím proutku, většinou v tomto věku poprvé ženy zlouší diety, a to poprvé vždy jde každé podle mě. To se nedá srovnávat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.