čtvrtek 25. dubna, 06:39 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:15
     

    Ahoj holčičky,

    kejty31 - vítám tě! A ať se ti daří!!! flower smiley To kejty je jako od Kathrin zkratka anebo t jsou jako vepřové kejty? grinning smiley já jen abych v tom měla jasno. U mě těch 112 je číslo, ze kterého jsem začínala hubnout.

     

    No holky já po 2 dnech kytek mám dnes zvěř - snídaně docela deluxe: 2 vajíčka naměkko, 2 plátky vepř. šunky + 1/2 camembert z lidlu 13% + 8 cherry rajčátek.

    Asi si k obědu upeču celerové hranolky, mám tam cukety, něco vymyslím. Docela teď ujíždím na pečených věcech v troubě (myslím zeleninu). mls smiley S tatarkou z Lidlu je to mňamózní, ale vcčera jsem se přichytila při tom, že jsem jí sežrala 1/2 sklenky thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up je mi jasný že na úbytek váhy můžu na další měsíc zapomenout angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley mě už z toho jeb... No už jsem sprostá. Ale mě se to prostě nedaří a nedaří a NEDAŘÍ! Soucítím s Rebekou, Merynkou, zabou, Issis a nevím kdo to ještě psal že to nejde! MĚ TAKY NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE - NO NEZBÝVÁÍ NÁM NEŽ ČEKAT! angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

    paveko - já ti nevykala, ale jak jsem psala o tom soj,mléku, tak jsem to psala tobě i žabě, tak jakože oběma :-)

     

     

    No já mám krevní skupinu taky A+ - takže se hlásím do klubu. Asi něco na tom bude, s těma kytkama a krev,skup A - jakmile dojím zvířecí zásoby, budu se třeba 2 týdny držet kytek. Jenže já mám u kytek úchylku, kdykoli jdu v kytkách do Lidlu, čapnu tam ty jejích absolutně unikátní máslové croasanty za 6,90 ! angry smiley jsem na nich asi závislá, zas jsem včera měla 3 thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up Ale musím tomu dát sbohem... Uvidím co se stane po 2 týdenním kytkování. V pondělí se asi už konečně zvážím,teta odešla, jsem na to zvědavá, ale nečekám zázraky eye popping smiley 

     

    U těch kytek je pravda že se vyprazdňuji pravidelně, což se mi teda nikdy v životě nedařilo, když jsem nedělila, tak mi to stojí třeba i 3 dny a je jedno co jím, a u d+ělenky (u kytek) to letí ze mně, super! thumbs down A jak se říká, že se líp hubne jakmile se člověk pravidelně a často vyprazdňuje, takže možná fakt ty kytky mi pomůžou. Ale i já mám stejně jako Issis nebo merynka? prostě pocit, že přílohy a pečivo je cesta do pekel , do horoucích tlustých a sulcových pekel angry smiley Ale tak musím to zkusit. Já si myslela že hubnu rychleji po zvěři, protoýže u zvěře nemám chutě, nejsem tak rozežraná, u kytek nevím co by\ch sežrala, furt žeru a žeru, sice děleneě ale i tak si říkám, že to přeháním, prostě včera 2 plechy gril,.brambor a zeleniny - jako to bylo třeba dohromady 2 kg stravy! Jen k večeři, k tomu přičtu 3 lžíce olivoil a 1/2 tatarky z Lidlu a je mi jasné, že po tomhle prostě nemůžu v životě hubnout. Nemluvě o tom, že sem měla litr 100% jableč.džusu a pak v noci ve 2 jsem ještě musela lupnout 2 dc 100% pomeranč.

     

    Tak ať se vámdaří, tady v praze napadal sníh, je tu bílo. Škoda jen že já mám dnes i zítra práci - doháním resty co se nestihly za posledních 14 dnů a jde mi z toho hlava kolem eye rolling smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: PETAS
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:15
     

    Ahoj, pár dní jsem si u početla a tak jsem se rozhodla, že se na tu dělenou stravu dám taky - dneska jsem začala smiling smiley , tak snad se můžu přidat mezi vás yawning smiley) Už jsem jí jednou držela (je to ale nějakých 10 let) a zhubla jsem docela rychle asi 12kg.. teď bych ráda po dětech nějakých 10 (kdyby to bylo 15, tak bych se taky nezlobila yawning smiley)).

    Z minula si pamatuju, že mi vyhovovaly víc kytičky (maso mi tolik nechybělo).. ale začala jsem teda dneska zvířátkama winking smiley Ráno jsem si dala bílý jogurt, dopoledne pár korbáčků (sýrů), teď k obědu jsem dělala krocana, tak jsem si dala samotného.. zatím dobrý, ale vím, že u mě teď bude ten největší problém sladký eye rolling smiley Nikdy jsem ho moc nemusela a teď bych na něm mohla být živá yawning smiley( Při prvním těhotenství to začalo a už se mě to nějak bohužel nepustilo.. přes den toho sice moc nesním, ale zase to "složení" nono smiley - právě ty sladkosti yawning smiley((
    Tak snad to půjde stejně, jako před těmi 10 lety yawning smiley)

     
  • Autor: PETAS
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:16
     

    jéé, koukám, že se mi tam omylem objevily nějací divní červený smajlíci smiling smiley (ty tam být neměly yawning smiley))

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:24
     

    rodinka se rozhodla,ze mě zničí sad smiley sad smiley angry smiley oni chtějí zitra ražničí,já na ně měla chuť minulý týden,oni ne a dělat to sama pro sebe mi přišlo hloupý.A oni si ho poručí na neděli,když jsem měla zvěř včera a předevčírem. angry smiley

     
  • Autor: kejty31
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:25
     

    Sheila112- Haha..pobavila jsi mě grinning smiley grinning smiley grinning smiley jako kejty mám řádný,ale jinak přezdívka je zkratka od jména... Jinak tu kulantní číslovku,kterou máš u přezdívky,jsem měla taky na sobě..hnus hnus a hnus..jak říkám,jedinej model,který jsem na sebe sehnala,byla plachta na trabanta grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Ted mám o krapet méně,ale stejně jsem jak hrošík nigerijský a nejvíc mě deptá,že nedoženu dvouletého synka,tak ho za mě loví ten starší- 14 let smiling smiley a funím jak sentinel.. Tak s tím už musím něco dělat..

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:31
     

    Petas vítám tě mezi náma ženama flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    Sheili já jsem se tak smála když jsem si tě četla,můj se ptal co se děje a já mu řekla že jsme tu asi všechny stejně prdlý a jako by nám někdy bylo 15 grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Musíme se alespoň ze začátku víc snažit a dopřát si až pak až se to rozjede,takže žádný 2 plechy brambor a tatarku-si dělám srandu grinning smiley .tak se drž pěkně s náma, to musíme zdolat. thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    No s tím mým Issis je to přesně to samý,ještě navíc má pořád na něco chuť, mezi záchvaty kašle volá o žrádlo mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

    Nuny to je normální, to znám taky

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:32
     

    Nový dělenky písnite nám odkud jste?? confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: kejty31
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:38
     

    Já jsem z Vysočiny,kde jsem po prdele zapadaný sněhem,kousíček od Havlíčkova Brodu..

     
  • Autor: PETAS
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:41
     

    smiling smiley já bydlím tak 10km severně od Prahy.. jinak je mi 36, mám dvě děti (4,5 a 1 rok)...

    Musím asi zase mrknout do knížky od LK, u některých věcí přesně netuším, kam patří... jestli si to dobře pamatuju, tak zelenina se směla ke všemu a ovoce jen u kytiček (ale vím, že nově už snad obojí ke všemu??).. jak to dodržujete vy??

    Nějak nemám fantazii, musím pročíst nějaké nápady a recepty (i když tedy na kdovíjaké vyváření se nechystám smiling smiley ).. ale s tím sladkým netuším, co budu dělat - máte nějaké tipy?? winking smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:43
     

    Merynko - haha tak to jsem ráda že jsem tě pobavila. No já mám mozek tak max na 20 winking smiley koukám, že to z tě příspěvků je znát grinning smiley Já než to odeslala, tak už tady byla nová stránka, tak jsem se lekla, že se mi to smazalo eye popping smiley

    kejty - odtamtud mám svojí psici, od Jihlavy kousek, to si umím představit jak se tam brodíte ve sněhu, ale zase je to hezký taková zima, lepší než na bláte no ni? Jen my zrovna stavíme bnarák a sice nám ho stavěj chlapi z Liberece a ti mi pokaždý říkaj, když jim volám, jestli to tedy v těch termínech zvládnou: "Nebojte paninko, mysme chlapi ze severu, my sme na zimu zvyklíííí" grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Kejty já jsem z Prahy (ne původem, jen náplava), je mi 36, nemám děti a vážím cca 104kg. Na váhu polezu až v pondělí, tak pak se teprve dozvím jak tvrdé realitě budu muset čelit :-))))) Jerstli tam bude 106 - jdu se oběsit angry smiley A kolik teda vážíš??? Píšeš že seš hrošík, no ale tak určitě už máš pod 100 ne?

    Luci - čau modelko. Kolik už máš? Hele tobě jde ta váha tak rapidně dolů, předtím za necelé 4měs 30 kg, pak 25 kg a teď za 2,5týdne 6kg, to je děsný, to bych chtěla mít taky! Ale pořád si myslím, že je to i tím kojením. Asi začnu kojit nebo co grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:45
     

    Ahoj holky, přeji krásné odpoledne, jsem tu taky teprve chvíli. Ikdyž tuto dietu už držím potřetí. Trochu koukám na ten graf, je nějaký jiný (ne tak přísný) oproti tomu prvnímu, který jsem kdysi vyčetla z knížky. Ale to už je dobrých necelých 20 let.

    Byla jsem zvyklá na ten první graf a podle něj jsem se vždycky řídila a trochu koukám, holky, jak jíte tatarku, kečupy .... toto pro mě bylo vždycky tabu .... tak nevím ........ po prvním týdnu jsem zhubla 1 kg, jako vždycky před lety .... ale dala jsem si dvě lžíce kečupu a ted stojím ....... a ta krevní skupina, okteré tu píšete mě zaujala ..... mám taky A+ ....... a je fakt že po kytičkách hubnu více ........máte tady hafo rad, jdu číst dál .....

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:45
     

    Nuny,představ si,že já mám tohle denně,můj muž má absolutně jinýchutě než já,takže většinou vařím nadvakrát a ještě s připomínkama,že já mám něco jinýho. angry smiley Petas,taky tě zdravím,tady si užiješ i legrace,nehen dobré rady. grinning smiley Vyber si z toho,co potřebuješ. smiling smiley Určitě víš jak na to když už jsi dělenku držela víckrát.Taky sem třebas můžeš hodit nějakou vychytávku,co ti pomáhalo.Sheilo,ty jsi kousek,člověku se hned zlepší nálada,když si přečtu,co píšeš. winking smiley winking smiley winking smiley Já mám radost,že se em dneska dostanu častěji,můžu si s vámi víc psát. love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:48
     

    Peta - ahoooooj, my jsme k sobě asi nejblíž, i věkem i vzdáleností (já Praha Uhříněves 36 let) a ty kde severně od Prahy? Nějak směr Kralupy? Nebo Roztoky, nebo Brandýs????? Písni! A držím palce!! flower smiley S tím sladkým hele musíš to ošálit a vymýšlet sladké "co dům a dělenka dali", tedy např tady hodně frčíme na kakau se sladidlem, nebo na teplém mléku s javorovým sirupem, s medem, nebo na tvarohu se skořicí a sladidlewm, jogurt (klasický bílý) / řecký jogut / zakysanka s medem a oříšky a tak. Prostě nějaké finty si na sebe vymyslet. To jsem ti vyjmenovala jen zvířátkové sladkosti, ale u kytiček je ještě mnohem větší škála.... jednak např v DM výrobky ALNATURA seženeš různé oplatky slazené medem, dia coca, kokosové tyčinky a pod, a pak se tady hodně peče, různé roládky, kytičkové (i zvířecí). Vajaj je na tohle expert, mrkni do receptů tady na weeku "Dělená strava - recepty" - tam je spousta zaručeně dobrých receptů - jen si prosím nepeč zvířátkové kefírové řezy - ty tady nikomu nevyšly, doufám, že už jsou odtamtud smazané. To jen tkaové upozornění. winking smiley Navztekala by ses žes vyhodila 200g mletých mandlí a ořechů do záchodu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sheila112 (19.01.2013 13:54)
     
  • Autor: kejty31
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:52
     

    Sheila112- NO BRODÍME,ALE PRO DĚTI TO JE ZNAČKA IDEÁL..Mám dva kluky,2 letého satana a 14 letého skoro anděla..muže k nim nemám,páč by jsem zřejmě ovdověla vlastní rukou,jaký to byl debil grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Je mi 36 letos,ale těleso je tak na 50 grinning smiley grinning smiley grinning smiley a hlava tak na 15-blbá kombinace,když hlava velí dělat kotrmelce a tělo stávkuje,bo se nepřevalím grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Ale tak strašný to není...s tuhle dobu mám přesně 106 kilo.. Malého jsem dloooouho kojila,žrala jak prase a z trénovaného sportovce,jsem se přemiklíkovala na sádelnou hroudu. sad smiley sad smiley sad smiley ale hodlám s tím bojovat jako lev.. Dětem jsem letos slíbila moře,tak aby si mě nepletli s mořským savcem grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 13:57
     

    Zdravím nové dělenky, holky ahóóój flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley a ať to jde dobře dolů, myslím kg.

    Je to možny, aby se na posezení sežral celý chleba z pekárny? To tak vypadá, že budu píct každý den 2. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Prý byl dobrý. Já nechutnala, mám dnes zvěř. Možná jediny štěstí, jinak bych byla narvaná chlebem grinning smiley. Prý : jéé on je ještě teplý!!!

    Tady teplý chleba v obchodě člověk nedostane. Dokonce i tchýně zobla tongue sticking out smiley

    Vypadá to, že jsem koupila dobře. thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.