čtvrtek 28. března, 21:44 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 16:33
     

    Holky,kde se dá koupit ta cucina krom Alberta.U nás je akorát Tesco expres malimký,plus,lidl.To je vše .Ještš můžu se zeptat co to stojí,já bych třeba někoho porosila,aby mi to přivezl,ale musím mu dát peníze.Náhodou foto uciny nemáte.Moc Dík. please smiley please smiley please smiley please smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 16:41
     

    zaba : foto cuciny je v tipech a ve zdavěnkách stojí mezi 23 a 30 korunami winking smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 18:12
     

    Ahoj všichni,před chvilkou jsme dorazili z nákupu.Ve zdravěnce jsem nechala přes dvě stovky a mám: cucinu,štíhlé nudle(75kč málem mě seklo)ale ještě jsem je neměla.Sekanou-vegavitál,ála dezert-čoko,škvarkovku a dukátky.A zítra se jdu podívat do jiné tak asi zase něco přitáhnu.Pomóóóóóóc,potřebuji sonzora!!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley .Zítra kytí a asi upeču závin s jablíčkama,jestli koupím jablka,nebo bude jen bábovka.Teť tady dumám co si nachystat do práce,asi udělám dušenou mrkev s bramborem,ale ne brambor s tou sekačkou protože si dám k snídani vločkovou kaši s jablkem a oříšky,sváča banán+mandarinka.sváča pudink jahodový,večeře asi tofuburgr mls smiley .Holky ale my si žereme-no nemáme se dobře love smiley love smiley .

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 18:24
     

    d1a2n : není ve složení té sekané od Vegavitalu bílek.Vím,ze jsem na nějakou sekanou koukala a ve složení byl psaný ale nepamatuju si značku

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 18:32
     

    tak vás opět zdravím,byla jsem dnes u lékáře,ve městě v lékárně a pak na injekci a pak jsem spinkala.Mám ATB,to bylo radosti thumbs up thumbs up

    Dnes jsem si taky něco dokupovala,cucinu mám taky ,salámky,tofuburger,žitný chleba a šušenky mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley už se těším na zítra.

    Můj láduje na véču uzený bůček,holky jíte takový tučný taky nebo radši ne?? confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley ,musela jsem si dát aspoň za škraň abych neslintala spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 19:01
     

    Ahoj,tak se taky hlásím,dneska jsem si dala zvířátka,ráno obložený talíř-šunka,sýr,vajíčko,ke svačině kousek paštiky v pozlátku,byla hrozně dobrá,složení nevím,snad je to o.k. confused smiley K obědu jsem zapekla mleté maso na zelí,přidala hořčici,kysanku,cibuli najemno a po zapečení nahoru tvarůžky.Byla to mňamka,normálně jsem se zase přežrala.Pak mám hubnout. sad smiley Odpoledne můj Camembert z lidlu a k večeři zatím nic,nemám vůbec hlad,kdyžtak si vezmu ještě kousek té zelné sekané. grinning smiley Zítra budou dle rozpisu zase kytičky,těším se na Caro,taky bude pudink a v mrazáku mám ještě kus té dělené vánočky. smiling smiley Jinak všem marodům přeju,aby se brzy uzdravili,my jsme oba s manželem očkovaní,tak by nás ta chřipka mohla vynechat. eye popping smiley Vajajko,vyřizuju pozdrav od Papinky. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: pretty
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 19:33
     

    D1a2no - prosím, pak poreferuj o těch nudlích, mě teda nejely vůbec, takové divné na skus mezi zubama.. eye rolling smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 20:12
     

    Ahoj všichni, před chvílí jsem dorazila z práce. Mám hlad jak polský zájezd, tak si peču v troubě brambory na česneku. Dnes na snídani jedna semínková bulka s perlou a med, na svačinu kafe se zajícem a mandarinka, oběd rizoto se sojovým granulátem, svačina sojajogurt a 2 kousky závinu z listového těsta se sojovým pudingem, no a večeři pečené brambory na česneku jen tak nasucho bez tuku.

    Holky, jak si děláte tofoburgr? Nebo se to kupuje? Jsem asi blbá, ale doopravdy to nevím. Vy tady o tom píšete a mě bylo doteď blby se zeptat stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 20:18
     

    Issis,já nevím jak děvčata,já rozkrojím kaiserku tmavou,slabě namažu nějakou pomazánkou kytičkovou(dobrej je tataráček,)pak na to dám list čínskýho zelí,na to nakrájím uzený tofu,na to na slabý plátky rajče a přilepím na to druhou půlku kaiserky buď sojanézou a nebo trochou tatarky z Lidlu. mls smiley Je to velká mňamka,klidně sním dva. thumbs down Zkus to,je to rychlý a fakt prima. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 20:21
     

    Jo a když nemám uzený tofu,tak to jím jen s tou zeleninou a těmi pomazánkami. love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 20:27
     

    Dík Rebeko, tak to je docela rychlý. Já myslela, že to tofu nějak tepelně do toho upravujete. Jsem praštěná eye rolling smiley Hned zítra bych si to mohla vzít na svačinu do práce. Už se těším, mňam mls smiley

    Já dnes měla v práci takový hoňák, že mě to uteklo jak nic. Zítra to bude to samé. Ale nevadí mě to, aspoň to utíká.

    Zítra dám zase kytičky. Mám tu hromadu zásob. A o víkendu maso. Jen ještě nevím, co budu vařit. Dala bych si tak játra jen tak na prudko s hořčicí a zeleninou a kupou cibule. mls smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 20:34
     

    Já si dám zítra taky kytičky,asi začnu vločkovou kaší,koupila jsem nějaký jemný vločky,tak to zkusím grinning smiley O víkend taky maso,něco vyrobím v pomaláči. stydlin smiley Játra jsou dobrý,já je tedy nemusím,ale u nás doma jsou taky v kurzu.Taky je dělám narychlo na cibulce, smiling smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 21:11
     

    Ahoj holky,

    tedy u nás napadlo sněhu, to je hrůza se někam dostat... Aspoň, že ty děti se zabaví, Matýsek odklízel sníh, usnul dneska hned winking smiley !

    Dneska jsem se činila, snědla jsem na třikrát ty žampionky s baby karotkou (asi půl plechu), ráno bílý jogurt, odpoledne ještě kedluben a k večeři zbytek leča... Teď si vychutnávám kakaíčko thumbs down ! A až váha půjde nahoru, se ani nebudu divit, když jsem takovej žrout... Zítra ještě nevím, měla bych mít kytí, ale mám tu párky, spousta šunky, zeleniny, no uvidím, až se ráno probudím winking smiley , na co bude chuť.

    Holky jak chutná to caro? A taky jste se už zmiňovaly o karobu (carobu), to je coooo????

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 21:15
     

    Merynko: Jestli máš zánět močáku, bez ATB by to ani nešlo! Snad je ti lépe!

    Oktavie: Co ty, už je lépe???

    Danuš: Pěkné zásobičky. Ten sponzor by bodnul viď winking smiley . Pak dej info, jak chutnala ta sekačka, mám na ní chuť. ALe asi si o víkendu udělám domácí... Dukátky jsou výborné thumbs down . Včera jsem jablečných zblajzla dost thumbs up !

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.