čtvrtek 25. dubna, 12:21 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 05:58
     

    Dobré ranko,tak já zvířátka,na ráno a dopoledne jogurt s medem a kakaem,k obědu zelenine čerstvá s jedním taveňákem,a doma až příjdu to nevím něco spáchám.Přeji krásný den.Jedu autem tak snad dojedu..flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

     
     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 06:17
     

    dobre ranecko flower smileyno ja jeste nejsem rozhodnuta))dam si ted banan))a uvidime behem dopoledne)))

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 06:50
     

    koukate na novu?zelne placicky s tofu))

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 07:12
     

    Krásné ránko flower smiley

     

    Já dneska zvířátka, zrovna si vařím kávičku a za chvilku si přečtu časopis a coffe smiley Vůbec ale nevím, co dneska na oběd eye rolling smiley Copak máte v plánu vy, že bych se inspirovala? mls smiley

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 07:25
     

    Dobré ráno smiling smiley

    Yris - jj, dívala jsem se, nebyly špatné..... zas nějaká obměna

    Papinka - já Tě asi moc nebudu inspirovat, jsem celý den v práci, takže klasika - bílý jogurt, sýr a vzala jsem si roládku ke kafíčku ( a přesně jak psala Inavka , s těmi oříšky a sušeným mlíkem je pěkně suchoučká, vůbec není tak mokrá smiling smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    PAPINKA

    Datum: 18.01.2010 07:36
     

    asi si dam taky zviratka tak neco vymyslime spolecne?ted odvezu deti do skolky a neco me cvrnkne do nosu snad)))

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 08:20
     

    iveto, měla by mi přijít tento týden fruktóza, tak si chci upéct nějaký koláč. A roládku jsi dělala s medem nebo fruktózou?

     

    yris, já už jsem to vyřešila, dneska bude moravské uzené thumbs down mls smiley

     
  • Autor: Akinom1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 08:34
     

    Dobré ráno, dělenky,

    hříšník se hlásí. Minulý týden jsem to s jídlem přehnala. Ve středu jsem měla pročišťovací den, to jsem měla jen 1 mandarinku a kousek manga, ve čtvrtek jsem měla jen tvaroh a cottage a v pátek jsem si dal při úplňku zase očistný den, kdy jsem snědla jen dvě mandarinky. V sobotu jsem nesnídala, k obědu jsem měla file jen tak na páře a večeře žádná. No a v neděli jsem opět nesnídala, k obědu jsem měla jen brokolici. A výsledkem tohoto mého jídelníčku bylo, že mne v neděli odpoledne chytla taková žravka, že jsem snědla všechno možné, zplácala jsem chleba se sýrem, čokoládu, sušenky a koláče dohromady. Je to všechno výsledek tohoto mého v podstatě nejedení. Začínám s dělenkou tedy od začátku a beru si z toho poučení. Stalo se to taky někdy vám ?

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Papinka

    Datum: 18.01.2010 08:59
     

    Papinko, jsem na med alergická, takže musím dělat vše s fruktozou, i ve zvířátkových dnech.. sad smiley Ale snažím se mlsat jen o víkendu, v týdnu se snažím fruktozu ve zvířátkách nepouzívat, nesladím vůbec...

    Ale roládka byla opravdu velice dobrá, s tím sušeným mlíkem a oříškama je to prakticky normální těsto.

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 09:15
     

    Iveto, no já ji právě skoro nedělala, naposledy asi na podzim, protože mi vadilo, jak je to mokré. Tak to je super zpráva, já se taky snažím nemlsat, omezila jsem i DIA čokošky, protože s nima to nejde dolů nono smiley Sice mě to stojí moc moc moc sil, ale musím to zvládnout! thumbs downAle když tak si udělám po zkouškovém nějakou tu roládku za odměnu mls smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 09:29
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    dnes mám po týdnu zvěř.winking smiley Zbyly mi po včerejšku 4 bílky,tak jsem je našlehala do tuhého sněhu,přidala 5 dkg mletých mandlí,5 dkg sušeného mléka a med.Upekla jsem to a nařezala na 4 stejné díly.Slepila jsem je tvarohem smíchanným s kysanou smetanou a oslazený medem.mls smiley Dala jsem si k snídani a k tomu kafíčko s mlíčkemcoffe smiley a byla to ohromná dobrota.mls smiley mls smiley mls smiley K obědu jsem si vytáhla z mražáku vepřové játka,ty si udělám na přírodno a k tomu si dám celerové hranolky a zeleninu.K večeři si asi rozpeču hermelín a k tomu si dám šunku a zeleninu a nebo párečky,na co bude větší chuť.winking smiley

    Tak u nás od včerejška večera sněží a sněží,ani nemůžu s malým vensad smiley a ještě k tomu je manža stále neschopný pohybu kvůli tomu bolavému kloubu.eye rolling smiley No,takžer mám doma dvě malé děti.grinning smiley Už ho to bolí třidny a když jsem ho posílala k doktorce,tak nechtělnono smiley .Došlo na má slova auž se k ní dnes vydal.grinning smiley Tak jsem zvědavá co mu řeknou,chytají ho od toho křeče do celé nohy.

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 09:31
     

    Papinko, jsem na tom uplně stejně, v březnu budu dělat zkoušky, pojedu na dva týdny na školení, vůbec nevím, jak se tam budu stravovat.. sad smiley A zjistila jsem, že když opravdu nesladím vůbec ničím, tak to jde víc dole..... teď jsem si dala do profilu fotku ze srpna, když jsem začínala s dělenkou, a fotku z neděle .... sama musím uznat, že to jde hodně poznat, dokonce ze mě padají rifle, které jsem si kupovala před 6 týdny smiling smiley

    Ono možná, ač nám se to zdá, že to nejde dolů, tak ono to jde, ale my to moc nepoznáme na sobě, jedině fakt na fotkách... jinak mě váha pěkně štve, taky se moc nehýbe dolů...., potvora

     

    Já jsem si třeba v létě upekla roládku s banánem, čertvá byla super, ale pak to zmokralo... a jednou jsem ji dala do mražáku a pak v práci ujídala takovou polozmrlou, jako zmrzlinu, poněvadž pak byla taková "rozblemtaná" . Ale s Inavčiným zlepšovákem ti ji můžu jenom doporučit, pekla jsem ji včera, dneska dojídám a super.

     
  • Autor: evinka
    Status:

    dobré ráno, dievčatá

    Datum: 18.01.2010 09:37
     

    ja dnes pokračujem so zvieratkami, idem si dať kafčo a tú roládičku...

     

    akinom- myslím, že si to s tým trojdňovým obmedzovaním stravy trošku prehnala. nezabudni, že hladovka nie je ne zhadzovanie kil dobrá. telíčko si vystresuješ, až sa zľakne, že asi bude hladné a prestane hubnout a bude si ukladať zásoby na budúcu hladovku. práve preto ja nič také neskúšam, je len otázka času, kedy to skončí prežraním... nemám nič proti očistnému dňu, ale podľa mňa sa ani počas očistného dňa nesmie extremne hladovať.

    nestresuj sa tolko, ked si aj delenku vtedy prerušila, kilo-dva na človeku nie je až tak vidno, nemusíš sa preto trestať hladom.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil evinka (18.01.2010 09:39)
     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 09:41
     

    Iveto, máš pravdu, poznat to opravdu jde. Taky se těším na svoje srovnávací fotečky, koukala jsem na moje vánoční a to je hnuuuuuus eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley No, do léta uvidíme, jak to bude vypadat, hlavně vydržet a nehřešit, vydržet a nehřešit. Pořád si to opakuju dokola flower smiley A kolik Ti to teda udělalo na váze?

    A na co budeš dělat zkoušky?

     

    Márčí, taky jsem chtěla jít s malým ven, ale hustě tam sněží a je to úplně mokré, tak nechci, aby se v tom cabral. nono smiley Půjde odpoledne s babičkou, já v tom počasí musím na zkoušku, ach jo eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.