pátek 29. března, 10:01 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 4.4
Klikni pro filtrování
Tagy: nováček

Dělená strava podle L.K. 4

Datum: 15.05.2010 17:38
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po čtvrté!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 08:15
     

    Dobré ránko dělenušky

    Tak já zatím budu ještě nevěrná dělencewinking smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

    Za dva dny mám -2kg je mi jasný,že tede se to určitě zastaví,ale pokračuji dálthumbs down thumbs down

    Jsem moc ráda,že jsem s tím začla a zatím to ustálawinking smiley winking smiley winking smiley

    takže další mléčný densmiling smiley

    snídaně-ovoce

    svačina-zelenina

    oběd-salám

    svačina-vař.maso

    večeře-mléko

     

    Kdepak máme Moníska sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

     

    Holky cvičitelky já dnes opět v 18hod thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

     
     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 08:37
     

    Krásné ránko dělenky!

    já dnes ještě kytiflower smiley 

    Snídaně: kafe, chléb s tataráčkem

    oběd : brambory a osmahlé uzené tofu na kapce oliváče, k tomu nějakou nakládanou zeleninu a kapku kyti tatarky

    véča: buď žloutkovou omeletu s chlebem a nebo jen orestovanou zeleninu.

    Kačko - držím pěstičky do dalšího dnethumbs down -2kg dole to je krásnýflower smiley

    Já dnes v 18 hod volejbalthumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Darja (04.05.2011 08:38)
     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 08:44
     

    Dari-díky moc ,taky jsem se divila,zatím se cítím super a budu pokračovatthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Tak v 18hodthumbs down thumbs downurčitě zase vyhrajetethumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 11:12
     

    Ahoj holky ... všechy zdravím, nějakou dobu jsem ted byla mimo, ale dělím stále poctivě a pořád nic čéče sad smiley . Med jsem zrušila úplně a ty oříšky v karobu jsem měla jen jednou. No včera to byly už tři týdny poctivě dělenky, tak každou chvíli očekávám nějaký úbytek - napište mi prosím po jak dlouhé době to začlo fungovat vám flower smiley , at se trochu uklidním grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 11:16
     

    Jinak dneska mám zvířátka

    snídaně: po pár plátcích šunky, sýru, kousek balkánu a rajčátko a kafíčko s mlíkem

    sváča: trošku kešu

    oběd: čtvrtka grilovaného kuřete (spodní stehno-špalíček), zelenina

    véča: trocha játry na cibulce

    smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 11:49
     

    Siki... vydrž.. každá jsme jiná... mě to teda zafungovalo hned po 14 dnech. Měla jsem rychlý úbytek na začátku, ale teď už se to moc nehýbe eye rolling smiley a přitom bych ještě trochu chtěla.. Hlavně vydrž.... moje maminka teď taky drží (snaží se), ale občas jí nedocvane, že je v něčem cukr (například).. dá si někde zelnej salát a je hotovo- porušeno...

    Jestli držíš poctivě tak se to prostě musí hnout.. NEBOJ flower smiley

     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 12:02
     

    Helčo: tak já si naštěstí dělám vše sama doma, tak vím co jím grinning smiley určitě vydržím, přínosem jste pro mě i vy, jak to tady pročítám, tak vím ,že v tom nejsem sama a tím mě to i baví ..... díky za podporu flower smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 12:56
     

    Sikinka - tak já jsem zase prvních 14 dní shodila 2kg, pak jsem minimálně měsíc stála na váze a pak jsem zase 1kg shodila a pak zase měsíc nic a pak zase kilčo dolů smiling smiley Určitě vydrž thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Darja (04.05.2011 12:57)
     
  • Autor: sikina
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 13:08
     

    Darjo: tak tos mne uklidnila, protože se mi zdálo, že každý tady hubne a já prd grinning smiley

     
  • Autor: Ivulka.z
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 13:11
     

    Ahojky holky, tak jsem se dnes rozhodla že Vám sem taky něco písnu. Chtěla bych začít držet dělenku ale nevím jestly to zvládnu. Už asi 9 měsíců držím bezlepkovou dietku sad smiley. Musím podotknout že ne doprovolně. Díky tomu že se mi střeva zahojila tak jsem nabrala cca 8,5 kg. Za 2 měsíce jedu na dovču tak se chci dostat na svou ideální váhu 55kg. Takže teď asi 1 měsíc držím svou vlastní dietku. Základem jsou mléčné výrobky, zelenina, ovoce, maso, sem tam i příloha, a něco na chuť. Takže neřeším když si jednou za čas dám řízek v kukuřičných lupíncích, hrst hranolek atd... Za měsíc mé snahy jsem dala dolů 3,3 kg a jsem za to šťastná winking smiley. Dokonce jsem si koupila gym ball na kterém cvičím asi 14 dní. A je to paráda .... cvičení a sranda. Takové 2v1. Chtěla jsem Vás poprosit o nějaké rady k hubnutí. např co u Vás zastaví chuť na sladké ?? Jak dlouho se drží dělenka než se začne hubnout atd .... děkuji a přeji pěkný slunečný den flower smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 17:12
     

    Hezký den, dělenušky! flower smiley

    Včera jsem se k vám ani nedostala, protože jsem měla docela frmol eye rolling smiley ale stejně bych tu jen kazila morálku, protože u mně byla včera strava hříšně nedělená stydlin smiley Měli jsme menší oslavu narozenin s kolegy, takže jsem mimo alkoholu ochutnala vše, co se nabízelo eye rolling smiley No a dneska za odměnu pouze mlíčkuji drinking smiley grinning smiley teda skoro - protože jsem přišla z práce a chtěla si dát 4. dávku a pohled do lednice mně nepotěšil, protože tam mlíka nět... angry smiley takže jsem si místo toho dala jogurt eye rolling smiley stejně byl takový tekutý, tak jsem ho skoro vypila jako to mlíčko grinning smiley

     

    Kačko - šikovná holka jsi! thumbs down Jen tak dál! winking smiley flower smiley

     

    Ivulko - téda, to ti vůbec nezávidím, tyhle problémy sad smiley A to ti diagnostikovali celiakii, nebo máš držet bezlepkovou dietu jenom dočasně - do zlepšení zdravotního stavu? Jinak 3 kilča jsou prima! thumbs down winking smiley

     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 17:41
     

    Ivulko-já jsem teda taky na sladký,tak to zkus zahnat třeba jen oříškamathumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    55kg bych teda brala takywinking smiley winking smiley winking smiley winking smileydělenku určitě zvládnešthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Moni-děkuji mocflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 17:48
     

    Ivulko - Já ti asi nepomůžu.confused smiley Já když mám chuť na sladké, tak si něco málo sladkého děleného dámsad smiley Buď upeču z receptíků a nebo zakousnu ovoce.smiling smiley Už se těším na melounkymls smiley mls smiley mls smiley mls smiley Jinak tvoje vysněná váha 55 kgeye popping smiley eye popping smiley To budeš jak laňka. Vlastně jestli máš tedy 55 plus 8 kg, což je 63kg tak si laňka už teďthumbs down grinning smiley . Jinak ti přeji hodně úspěchů a zase nám sem písniwinking smiley Jinak gym bally jsme tady nedávno řešili a Helča má k dispozici cvikythumbs down

    Moni - tak jsi se pěkně odreagovalathumbs down flower smiley

    Jdu na trénink,PAflower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Darja (04.05.2011 17:51)
     
  • Autor: kacuda11
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 4

    Datum: 04.05.2011 17:57
     

    Dari-já už se taky oblékám do dresugrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.