pátek 29. března, 09:47 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 14:38
     

    tak ja taky po obede dala sem si ty spagety mls smiley mls smiley mls smiley manzilek mi dovezl zeleninovy salatek tak ten si dam na svacu )))) ted si dam kafcocoffe smiley a k tomu si prectu denni tisk )))))v praci mi to dneska docela utika i kdyz je to chciple a auta moc nejezdi tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

     
     
  • Autor: yris
    Status:

    danus

    Datum: 15.05.2010 15:03
     

    guma guar je v kazde zdravence,jelikoz je potrebna do bezlepkoveho testa,ale pokud ji nemate tak rada poslu)) flower smiley

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 15:05
     

    Zdravím všechny dělenky!!!!!

    Holčinky,našla jsem na internetu mléčnou dietu od Rajka Dolečka na 13 dnů a protože je to vpodstatě vhodná i pro naši dělenku,tak jsem do toho šla,včera jsem začala a dneska ráno o 1,5 kg méně a to jsem nebyla na WC. Dneska mám druhý den a nemám hlad. Pokud byste chtěly,napíši ji někam sem ,nebo jestli chcete,mrkněte na internetu. Vyhovuje mi,že jsou to vlastně 13 dnů zvířátka. Já po nich lépe hubnu. Po kytkách nehubnu a proto,když jsem šla do pšeničné kůry,tak jsem byla vlastně zklamaná.

     

    Yris, májm dojem,že jsi tady minulý týden něco psala o sušených rajčatech,můžeš k tomu něco více napsat? Tak jsem se nadchla,že jsem koupila sušárnu,protože přes léto máme rajčátek spousty a nevíme,co s nima. Chtěla bych je nakládat do olivového olejemls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil irisiris (15.05.2010 15:12)
     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 15:13
     

    Yris-my máme asi divné zdravěnky,ještě to zkusím v jedné tam jsem nebyla,ale v těch dvou to nemají a ani nedostávají,tak příští týden skáknu do té poslední a uvidím,jsi zlatíčkoflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 15:39
     

    Ahojky holky, od rána vás po částech čtu a teprve až teď jsem skončila grinning smiley

    Já dneska kytičkuji, na snídani rozmrazený domácí dalamánek s tavenýem a cherry rajčátky, na oběd zapečené těstoviny zalité sojanézou - no úžasná dobrota mls smiley a hlávkový salátev se sladkokyselým nálevem. Po obídku jsem trošku schrupla - to bude asi tím počasím, je zataženo a vypadá že sprchne

    Teď si jdu uvařit kávičku a dala bych si k ní něco sladkého, ale nechci péct, páč zítra budou zase zvířátka, asi si udělám krupičku se skořicí mls smiley

    Vijjja - já jsem byla ze začátku taky nafouklá, u mě to ale bylo ze sóji, ale už jsem si zvykla a nedělá mi to problémy, taky jsem měla problémy s větry stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil petronela84 (15.05.2010 15:40)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Vijjja

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 15:50
     

    petronela:

    :-)...myslim, že to nemnělo být pro mně:-)...mně trápí zatím jenom zkouškový a zánět slinných žláz\:-)...

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 15:51
     

    aaaa petronelka neni zase v praci co )))) vzdycky si mela smeny se mnou neeee)))ty se tedy ulejvasssssgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Swetr
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 16:02
     

    Ahojky holky, tak opět zvířátka :-) Ráno sýr, kávička k obědu čína a ted se uvidí co dál.Jinak gumu maj i u nás a to je co říctwinking smiley

    a nějaký 2 druhy, ale dala jsem na Yrisku a koupila radši Kuzu..pudink je superthumbs down.

    irisiris

    tu mléčnou už jsem držela, docela se to dá, ale je to takové monotonní a váha se ti vrátí, nevim jestli celá ale něco jo sad smiley

    Jeden čas když jsem s tím začala tak jsem ji doporučovala i jiným ženským , jedna shodila 10 kg ale nevím jak je na tom ted.

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 16:19
     

    Holky ,tak jsem se nadlábla jahodovýma řezama mls smiley a kafíčkem.coffe smiley Zadělala jsem si v pekárně na celozrnné houstičky a už se těším,jak si je večer dám s tofu pomazánkou.mls smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    irisiris

    Datum: 15.05.2010 16:22
     

    Teď jsem se jukla na tu mléčnou dietuwinking smiley .Seš dobrá,já bych to asi nedala.grinning smiley

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Zkouška vkládání příspěvků.

    Datum: 15.05.2010 17:23
     

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 17:26
     

    Napřed nešel a najednou už je tu. Příspěvek. confused smiley

     
  • Autor: papulka777
    Status:

    Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 15.05.2010 19:00
     

    Ahojky holčinky,tak jsem vás konečně dočetla,při těch odpolkách sem nestíhám chodit a vy toho vždy napíšete jak na román.Každopádně gratuluji všem hubnoucím.A těm co mají nemocné mazlíčkylove smiley přeji hodně trpělivosti při uzdravování.

    Já ujíždím na kytičkách,dneska jsem měla rýžovou kaši se skořicí,kaiserku s brokolicovým salátem ze zdravěnky,jeden plátek chleba se škvarkovkou a tři bramboráčky,k tomu popíjím kávu se zajícem a vodu.Teď mně honí mlsná,tak si dám pár medových sušenek a čaj.mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 16.05.2010 08:24
     

    Krásnou neděli přeji všem dělenkámflower smiley flower smiley

    Já ráno loupáčky s čajem,v poledne bude houbový guláš s knedlíkem a večer brambor.knedlíky se špenátem.mls smiley mls smiley

    Moc se omlouvám,že ted sem moc nechodím,ale opravdu nestíhám.grinning smiley grinning smileyAle dělím!!!thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Obi
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 18.05.2010 13:31
     

    holky, já vás vůebc nestíhám číst natož psat, tak jen zdravím z toho deštivého dne, dneska mám zvěř

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.