čtvrtek 18. dubna, 19:32 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: Sluncere
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 13:17
     

    LEE: med lesní ve zvířátkách, med luční i lesní v kytičkách.

    Ovocný čaj neřeším.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

     
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lee

    Datum: 12.05.2010 13:19
     

    Ovocný čaj je neutrál.winking smiley

    Yris

    Není zač!flower smiley

     
  • Autor: Tulik1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 13:25
     

    holky nevite nahodou proc je ryzova mouka a ryzove mleko "zdravejsi" nez psenicna mouka a treba sojove mleko? cetla jsem na zdravych receptech a vsude pouzivaji ryzove mleko a mouku ...

     
  • Autor: camonca
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 13:48
     

    Romco, já si taky nedokážu odpustit kávičku ... stydlin smiley už jsem dneska měla 2

    Stejně ale to ovoce - to jsou takový dobroty... mls smiley pokud se večer ješte dostanu k PC, tak písnu, jak to se mnou vypadá, doufám, že to zvládnu - minule jsem porušila ... až večer thumbs up

    Romco, ty držíš pravidelně ty ovocné středy, co ? thumbs down thumbs down thumbs down Mně se to moc líbí, dokonce jsem kdysi (asi před 20 lety ) držívavala vyloženě půst (jen jsem pila) pravidelně každé pondělí.... Kéž bych to zas dokázala alespoň s tím ovocem please smiley

    Krásný den všem ! flower smiley flower smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil camonca (12.05.2010 14:38)
     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 13:53
     

    Mam další otázečku - kolegyně mi koupila listové těsto - složení: pšeničká mouka, rostilnné tuky, pitná voda, ethylakohol, cukr, jedlá sůl, kyselina. Je to v pohodě? Co ten cukr tam? eye popping smiley

     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 13:54
     

    Holky, z jakého důvodu se nemůže sířené ovoce? Já jsem si totiž dneska koupila sýrový korbáček, který je také sířený, takže ho nemůžu???

     
  • Autor: yris
    Status:

    tulik

    Datum: 12.05.2010 14:08
     

    ryze tusim ze neobsahuje lepek tak bude dietnejsiflower smiley

    Anomis...do kytek je v poho))ten cukr nevim teda ale listove sladke neni

    flower smiley 

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    anomis1985

    Datum: 12.05.2010 14:15
     

    Myslím,že toho cukru tam bude stopové množství,tak bych to asi neřešila.winking smiley

     
  • Autor: Lee
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 14:30
     

    Já jsem zvědavá, kdy přestanu pořád na něco ptátgrinning smiley Může se ve zvířátkovej den ovocnej dia jogurt?

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Lee

    Datum: 12.05.2010 14:41
     

    Pokud držíš nejpřísnější graf, tak NE. nono smiley Při nejvolnějším můžeš jogurt a ovoce. mls smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 12.05.2010 16:37
     

    Ahojík, přeji hezké odpoledne,téda, dneska jste se zase rozpovídaly thumbs down

    Opět kytičky, ale zhřešila jsem eye rolling smiley....k snídani zbytek škvarkové, s kouskem tmavého pečivka, k obědu houskové knedlíky se zelím a teď jsem dala stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley dva kousky pizzi stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley já zkrátka nevydržela - byl na ní sýr a kousky tuňáka please smiley..jsem fuj! Ale už dneska nebudu jíst, tak se potrestám.....pizzu prodávali v okýnku, a já neodolala.

    Ve Zdravěnce jsem sehnala gumu Kuzu - stála 117Kč, instantní obilninou kaši - slazenou fruktózou a jablečný krém s jáhlami, bez přidaného cukru, a teď sakra koukám, že tam je arašídová pasta nono smiley...to mám teda peška confused smiley...

    ...dávám Birella a jdu vás dočíst grinning smiley

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    jaxi

    Datum: 12.05.2010 17:06
     

    Jaxi, nevím, co obsahuje arašídová pasta, ale arašidy se s kytkama můžou. Patří mezi sacharidy-kytky.flower smiley V malém množství se můžou. Já si dávám solené arašídy v kytkách. mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil cojinka (12.05.2010 17:13)
     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Cojinka

    Datum: 12.05.2010 18:08
     

    ...joj, tak to je jiná, já preventivně všechny arašídy vyškrtla ze svého jídelníčku, se začátkem dělenky - jsou dost mastné eye rolling smiley, ale když píšeš - ještě jsem tedy tu krabičku neotevřela, tak ani nevím, jak moc jich tam je...tak jo, když myslíš, tak fajn flower smiley hned mám lepší náladu flower smiley děkuji flower smiley

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    jaxi

    Datum: 12.05.2010 18:41
     

    Buráky ale obsahují 50 % nenasycených tuků, takže kdo chce rychle hubnout, tak je raději nejíst.flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.