pátek 19. dubna, 20:19 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 10:04
     
    jarka 008.jpg
    Další fotografie:

    Ahojky, přeju všem krásné ráno.............. flower smiley flower smiley flower smiley

    Posílám pár fotek z dovolené. Kaktusy...............naše dočasné bydlení............taktéž, moc se nám líbila jejich architektura.......brána do přístavu Marina...............naši kamarádi......

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 10:07
     
    jarka 070.jpg
    Další fotografie:

    cesta na večeři................z těchto orchideí jsem byla úplně vedle

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 10:16
     
    jarka 022.jpg
    Další fotografie:

    Ty jejich zahrady mi fascinovaly...............můj manžel( tady kdo chtěl mohl hrát šachy, dámu(dělali tu i turnaje)........jeden z bazenů( byly tam celkem 4....................opět zahrada..................a ten květ z kaktusu byl úžasnej

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 10:37
     

    Hezké dopoledne, JARUSKO jedním slovem pohádka,prostě-RÁJ!!! Kaktusy,bazén,šachy,velbloudi,nádhera!!!!to je dovolená!!!jinak u nás svítí sluníčko,ale mě je to fuk,ležím v posteli.Zítra mám jít na to vyšetření,nevím jestli mě vemou,jsem pořád hodně nachlazená!! angry smileyjo a JARUSKO opět ti móóóc sluší,to je tvůj muž teda asi viď?? flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 11:03
     

    Hezké dopoledne.

    Nááádherné fotky Jaruško- to jste se měli jako v ráji. Kaktusy jsou opravdu nádherné -mám je moc ráda.Tobě to forkách taky mocinky šluší.

    Tak já slekla pelechy- jako že nádherné babí léto -vyperu ana sluníčku krásně uschnou- a PRD. U nás je ještě teď mlha a zataženo, takže suším doma angry smiley angry smiley angry smiley .

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 11:04
     

    Martí- přeju hodně zdraví. Ať už se uzdravíš. A jestli pujdeš na to vyšetření - držím všechny palečky. thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 12:07
     

    Ahoj dámy smiling smiley

    Tak u nás je taky zataženo a táááák fučí a ještě k tomu takový leďák, jen 7°C, no hnus fialovej thumbs up thumbs up thumbs upA to jsem dojela z Prostějova, je to nějakých necelých 30km a tam skoro 20°C a sluníčko a horko, že jsem chodila v triku s krátkým rukávem.

    Jaruš fotky krásné thumbs down thumbs down thumbs down Tam fakt muselo být pohádkově a manžel sympaťák thumbs downV takovém ráji si už pak člověk doopravdy odpočine smiling smiley

    Marti držím palce ať ti to vyšetření dobře dopadne a uzdravíš se love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 18:10
     

    Tak se zase hlásím grinning smiley grinning smiley , teď se mi zase rok nezbavíte................ grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Děkuji za pochvalu stydlin smiley stydlin smiley .Dovolená byla holky opravdu pohádková. Jezdili jsme po okolí taxíkem, takže jsme viděli hodně i z běžného života maročanů. Někde bylo i dost nebezpečno, tak nás hlídal taxikář a popojížděl za námi, podle toho, jak jsme se pohybovali. Jinak lidé tam byli ochotní a usměvaví. Někde šly na mě mrákoty, hlavně, když jsme šli okolo tzv. řezníka, kde v těch vysokých teplotách viselo jehněčí na hákách a okolo plno much eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley . Viděli jsme toho hodně, užili jsme si teplo i moříčko. Už se zase budu těšit na příští rok grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    MARTÍ, ano je to můj manžel........... love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

    Od rána makám. Dopoledne bylo mlhavo a nic moc teplo, ale odpoledne už bylo zase 20C.Zase jsem něco vyprala. Každý den peru něco, aby mi to uschlo. Zítra už všechno dorazím............... thumbs down thumbs down thumbs down . Odpoledne jsem byla na poště, před dovolenou jsem si objednala na zimu bundokabát, tak jsem si ho byla vyzvednout. Sedí mi super, tak jsem ráda. Už mám ty velikosti vychytaný, tak to nemusím měnit... nono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley . Něco jsem byla pokoupit. K večeři dělám houbový pekáček. Kamarádka mi přinesla asi 1kg hub. Holky je to výborný. Možná, že to znáte, ale pro mě to byla super novinka. Za chvíli dorazí mladší dcera s rodinou, tak bude véča i pro ně. Juknu sem ještě večer.

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 22:19
     

    Ahoj děvčata, tak takhle by to nešlo nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley , nedávno si tu psala sama Zamina a teď jsem to já smiling smiley winking smiley . Musíme s tím něco udělat....... eye popping smiley eye popping smiley , je čas tu docházku zlepšit.............. love smiley love smiley love smiley love smiley

    Lentilka, Fatima se tu už vůbec neukazují............ozvěte se , chybíte nám tu love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 30.09.2014 00:10
     

    Jaruš, vítej z dáli flower smiley flower smiley flower smiley

    fotky jsou úžasné, tam muselo být krásně, grinning smiley grinning smiley grinning smiley ten bazén je boží a ty kaktusy eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Marti, držím palečky, ať jsi brzy v pořádku flower smiley flower smiley flower smiley

    Issis, taky jsem si nakoupila cibulky, ještě musím dosadit tulipány i narcisky, skoro vše mi zmizelo

    Na zahradě mi vyrostly krásné žampiony, tak jsem si je šoupla do oběda a když se trochu podusily, začly smrdět, takže žádná pečárka ovčí, ale zápašná, slabě jedovatá. - vybrala jsem všechny kousky, zbytek provařila a snědla . Ale pěkně mě to "otrávilo" takový krásný, čisťoučký, jen jeden byl červivej a za syrova krásně voňely, tak byly k obědu jen brambory s paprikou a rajčetem. Večer jsme dělali táborák, manža si opekl sekanou, já chleba a jablíčka - je to nuda, opejkat, když jeden nemůže maso, snad se to povede příště grinning smiley grinning smiley grinning smiley ostříhala jsem ostružinu, tak jsme ji nakonec přiložili, i s rajčaty. Zítra ještě musím vydlabat pytlíky, v kterých sazeničky rostly. Dnes jsem měla k obědu ačokči plněné masem v rajské omáčce, v- pečené kuře

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 30.09.2014 06:13
     

    Dobré ráno.

    Samanko- my když opíkáme, tak já si dám na gril marinované tofu- takové už koupíš v obchodě a je móóc dobré.

    Jaruš- co to je ten houbový pekáček-to neznám?

    Tak jsem nakonec včera sušila cíchy doma a sluníčko u nás vylezlo až o 1/2 3. No ale vypráno bylo a celkem jsem dosušila - jsem alergik na prach a roztoče a musím prát povlečení velmi často. Doufám že dnes ale bude sluníčko - mám tam ješte pračku prádla, ale počkám si jak bude.

    Včera jsme uklidili trampolínu a otrhala jsem jeden malinký stromek. Úroda je letos mizerná 2/ mizerná na druhou/ - špatně to odkvetlo a ještě jablka hnijou na stromě. Švestky vůbec žádný a hruška byla 1 ks.. No nedá se nic dělat- hlavně že slimáci se urodili a ptáci angry smiley angry smiley angry smiley .

    Dnes konečně po 2 dnech kytí. Sn. chleba s pomazánkou , pak coffe smiley + zákusek/ chci zkusit tady z receptů od vajaj superrychlou bábovčičku z MV/. O- asi něco s rýží a večer možná čočka.

    Tak zatim. PÁÁ

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 30.09.2014 06:29
     

    Dobré ráno,tak jdu na autobus,jedu do velkoměsta,nic moc jsem toho nenaspala,pořád se mi něco honilo v hlavě-no blbosti.JARUS ten houbový pekáček neznám,znám jen že se dají na máslo a do pekáčku pěkně vypéct.Dobré jsou zrovna ty bedly v pekáčku. flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 30.09.2014 08:16
     

    Dobré ráno moje přítelkyně,

    to psani z mobilu mě jde jak psovi pastva.

    U nas sviti od rána sluničko, hurááá. Je sicr zatim -1st, ale vypadá to líp než včera. Včera byl pravý dušičkový den.

    Nacpala jsem prádlo do pračky, snad to usuším.

    Chlapům na oběd udělám smažák sobě fazolkové lusky.

    Jdu něco dělat, dnes mám poslední den volna.

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 30.09.2014 11:57
     

    Ahoj děvčata, přeju hezké poledne a zbytek dne.................... flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    MARTÍ, držím palce, aby ti to u lékaře dopadlo dobře............ love smiley love smiley

    Jinak houbový pekáček byl vynikající. Jen se po něm zaprášilo. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Recept: Na pánev dáme na nudličky anglickou slaninu, orestujeme, k ní přidáme půlkolečka bílé a červené cibule, orestujeme společně(bez přidávání tuku, pustí ho anglická slanina).Přendáme na dno pekáčku. Poskládáme (po celém pekáčku )na to větší kusy hub(tvrdé)hřiby,křemenáče, můžou být i tvrdší kozáci.jiné ne.Navrch dáme rozmačkaný česnek, posypeme pálivým grilovacím kořením, osolíme dle chuti, zalijeme šlehačkou. Já dala na větší pekáček 2 ks.Dáme do trouby péct. Pekla jsem 40 minut na 200C. Na talířek jsem vyndala houby, postrouhala navrch nivou a posypala naloženou kapií na nudličky. Holky to bylo papání. Měla jsem vyčištěný i pekáč, protože ho manžel vytřel chlebem. thumbs down thumbs down mls smiley mls smiley mls smiley Moje holka houby nejí, tak chtěla jenom tu šťavu s chlebem a oblizovala se taky mls smiley mls smiley . Jdu si ohřát oběd. Mám lečo s bramborem. Ještě nedělím, ale snažím se jíst trochu dietněji a méně.

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 30.09.2014 14:37
     

    Hezké odpoledne,dorazila jsem domů,jsem úplně vyřízená!!! včera jsem pila 4 litry tý hnusný vody a dnes mi dali ještě 2,5 litru kontrastní látky.To jsem teda netušila že je to vyšetření tak náročné 45 minut ve hluku.Výsledky budu vědět až ve čtvrtek.Tak snad to bude o.k.s dělenkou musím počkat,až co mi řeknou.Doteď jsem vařila a jedla takový-no nic moc co mi doporučili.Jinak dnes je opravdu nádherně.JARUSKO tak to musela být opravdu mňamka,to víš že si to taky uvařím,jestě chceme jet jednou do lesa. flower smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.