pátek 19. dubna, 03:46 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 25.09.2014 20:24
     

    Ahoj holky,hezký večer flower smiley

    U nás bylo docela hezky,ale mohlo by být i tepleji thumbs down

    Martino,zadej si do vyhledavače-Dieta každý druhý den a vyjede Ti spousta odkazů winking smiley

    Samozřejmě,že vás budu informovat o výsledcích,jestli nějaké budou grinning smileyTím,že ve volných den dělím,tak snad to nebude tak marný nono smiley a nepřejídám se nono smiley

    V Lidlu měli celkem levnou zeleninu,koupila jsem květák za 20,-,tak ho budu dělat v sobotu mls smiley

    Teď koukám na počasí a na víkend hlásí fakt hezky thumbs downV neděli jasno a docela teplo winking smileyChceme se jít podívat ještě na houby,snad ještě porostou smoking smiley

    Přeji všem hezký večer,jdu se natáhnout,jsem nějaká znavená grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 26.09.2014 06:01
     

    Krásné páteční ráno.

    issis- takovou popvahu má můj bratr- taky když ho přesvědčuji o nečm, že nemá pravdu - tvrdí to TO SI NEMYSLIM. No tak si to myslím já a hotovo. Jen s tím rozdílem- že on je majitelem obou firem , kde dělám účetnictví a tedy jakoby můj šéf.

    Doufám, že bude dnes lepší počasí- manžel si vzal dovolenou, že prý bude hezky.Po obědě chceme jet pro brikety-říkala jsem že je vyskládám do nějakých krabic. My sice topíme plynem, ale o víkendu nebo když hodně mrzne nebo fouká je příjemné si zatopit v kotli. Máme za levněji dřevo, ale jen dřevem se v takovém velikém baráku topit nedá. Tak jsem říkala chlapovi, že zajedeme pro pár briket a naskládáme je do krabic a v zimě budou dobré.

    Nevím čím to je, ale letos se mi nějak podvědomě ta zima strašně přibližuje.

    Dnes jsem posnídala chleba s pomazánkou a k O. budu dělat bramboračku a špagety. Večer mám v plánu děla tzv. Myši / to je u nás takový místní název pro pečené brambory s česnekem/- mám na to hroznou chuť.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 26.09.2014 07:02
     

    Ahoj a dobré ráno flower smiley

    Vletím za chvíli do obchodu pro pečivo a pak s sebou plácnu do peřin. Už se těším. grinning smiley

    Tak mějte pěkný den flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 26.09.2014 10:04
     

    Hezké dopoledne,tak jsem byla u mudr.dostala jsem antibiotika,mám úplně hluchý jedno ucho,jak to mám od rýmy ucpaný,takže jsem opět marod.To už fakt není normální,ještě jsem převlíkla postele,vysála a pověsila prádlo,zatopila a už dneska nic nedělam.Doufám,že se nám JARUSKA teda vrátila,psala že se ukáže v pátek. flower smiley

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 26.09.2014 15:50
     

    Ahoj holky flower smiley

    U nás je docela šeredně,zataženo a lehce prší thumbs up

    Jak jsem šla z práce,stavila jsem se v Takku,přišly mi letáčky se slevama a koupila jsem si svetřík,tričko vepředu z krajky a prsenku a platila jsem 580,- eye popping smileytak to docela jde thumbs downJeště jsem si v dalším obchůdku k tomu svetříku koupila šálku,takovou co má k sobě sešité konce winking smileyJsem spokojená thumbs downV neděli s náma přijede dcera s Terezkou a tak se tam ještě podíváme v pondělí,mají pěknou zimní kombinézu a jestli se bude líbit,tak na ní bude sleva 30% thumbs down

     

    Dnes mám zase dietní den,dopoledne banán,před polednem hroznové víno,teď dýňovo-zeleninovou polévku a večer si udělám rajčatový salát mls smiley

    Nemám ani hlad ani chutě nono smiley a cítím se splasknutější thumbs down

    Dopoledne jsem byla u očařky a zvýšila mi dioptrie,každé oko o 1/2 eye rolling smileyNo holt proti věku není léku grinning smiley

    Večer jedeme na chalupu please smileymoc se těším,nebyli jsme tři neděle,tak to asi bude zarostlé,padají ořechy a nebudu vědět co dřív confused smileyJdu dodělat dort mls smileymanžel měl minulý týden narozeniny a ještě si uděláme jednu oslavu,ale už jen malou drinking smiley mls smiley smoking smiley

    Mějte všechny hezký víkend flower smiley

    Co je s Fatimou confused smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 26.09.2014 23:02
     

    Ahoj děvčata flower smiley flower smiley flower smiley

    já vždycky juknu, něco napíšu a pak, jak tak koukám, to zase smažu eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley , asi jsem si už zavařila i mozek. A lepší už to nebude. Minulý víkend jsem načesala 4 bedny rajčátek, teď už mám problém najít 4 kousky na salát. Ještě nikdy mi rajčata takhle rychle neodešly. A sousedi jsou na tom úplně stejně. Aspoň se neusím bát, že přijdou přízemní mrazíky a budu běhat v noci po zahradě v noční košili jako v loni grinning smiley grinning smiley grinning smiley A můžu si udělat okurkový salát - salátovky to ještě nezabalily mls smiley 

    Zami, pocitově jsem taky zmrzlá, navíc kolem padá listí, švestka už je uplně holá a ve středu byly jen 3 stupně - večer jsem ještě uklidila domácí květenu a zjistila, že mi kvete filokaktus - uloupla jsem si kousek loni na jaře, když jsme byli v německu, měli tam krásný 15cm sladce růžový květy - já si musela vzít pomalu lupu abych ten kvítek viděla, měl asi 1 cm a zdálo se, že je rozkvetlý. ale za ty 2 dny povyrostl o další 2 cm, tak jsem docela zvědavá grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Moni, taky mi letos skočily dioptrie, budu se muset objednat k očařce, měla jsem 1 na počítač a 2,5 na čtení, teď už mi na počítač 2,5 pomalu nestačí angry smiley angry smiley angry smiley

    Issis - souhlasím s tebou, určitě prdlí jsou, hádat se s nima nemá cenu, když mají svůj den, raději jim vše odkývám a udělám si to po svým, stejně to nepoznají grinning smiley grinning smiley grinning smiley A když ho náhodou nemají confused smiley confused smiley confused smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley to nemůžu , co kdyby mi četli přes rameno grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Marti - hezky se uzdrav flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 27.09.2014 00:23
     

    Ahoj holky smiling smiley

    Dnes ještě doklepu tuhle noční a pak mám konečně zas trochu volna thumbs down A hlásili v počasí, že by mělo být celkem pěkně. Potřebovala bych vlízt do zahrádky. Bude tam sice mokro, protože každý den prší, ale co už. Musím vytrhat suché nebo spíš zhnilé charabély po cuketách, dýních a fazolkách. A nachystat na rytí. Možná už bych mohla s tím rytím začít, když se teda zadaří. eye rolling smiley

    Poslední dobou jak máme v práci celkem velký hoňák, tak teda domácnost a zahrádku pěkně odrbávám. stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley Chodím domů ztahaná a jsem ráda, že lezu eye rolling smiley Energii na něco jinýho než na buchnutí s sebou do peřin stěží hledám a většinou nenacházím eye rolling smiley

    Už je to fakt na pováženou thumbs up

    šamanko já ze 30ti obsypaných sazenic rajčat sklidila 4 kusy eye popping smiley Asi 12 plných velkých kyblů putovalo do popelnice. Vše chytilo plíseň. To samo hokaido. Ty mě taky zplesnivěli a co byly malé kuličky tak hned zhnili. thumbs up thumbs up Akorát okurky ty se mě urodili, jak nakladačky, tak i salátovky. thumbs down Jinak to letšní léto stálo za velký kulový co se týče mojich výpěstků eye rolling smiley Škoda, že jsem na zahradu spíš nenasadila kapry, možná by byl větší výnos grinning smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 27.09.2014 09:51
     

    Ahojky holky moje love smiley love smiley love smiley , hlásím, že jsem se vrátila na rodnou hroudu. Včera jsme přiletěli v ranních hodinách, než-li jsme se dopravili domů bylo ráno, spali jsme 3 hodiny a jeli k mamince na jídlo mls smiley mls smiley , potom k za vnukem , nakoupit a přijela druhá dcera k nám a byl večer. Šli jsme brzy spát, protože manžel šel dneska do práce a moc jsme toho nenaspali. Teď mám coffe smiley , jdu vařit, prát atd...návrat do reality.

    Dovolená byla nádherná, moc jsme si to užili, velká horka, jednou sprchlo asi 10 minut a za chvíli už nic nebylo vidět a jedno odpoledne byly mraky. Ještě jsem Vás ani nečetla, zase se ozvu, teď jdu makat. Až bude čas dám Vám nahlédnout do pár fotek. Papa love smiley love smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 27.09.2014 10:52
     

    Hezké dopolene,teda počasí nic moc,pořád mrholí.Snad bude lépe.JARUSKO vítám tě ahoj holka!!!Už jsem tě tady postrádala.Určitě ukaž nějaké fotky.Asi jsi krásně opálená viď???váš zdravím taky všechny holky!!!! winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 28.09.2014 10:20
     

    Pěkné dopoledne.

    Píšu z mobilu, takže nic moc.

    Venku sluníčko, ale zima. Navařeno mám od včera.

    Teď popíjím kafe.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 28.09.2014 10:20
     

    Krásné nedělní dopoledne.

    Včera jsme byli na výletě v Kutné hoře na Svatováclavských slavnostech.

    Dnes jedeme k rodičům na pouť. Naordinovala

    jsem si dnes zveř -bude to tak snadnější.

    Jaruško -vítej doma.

    Martí, Samanko, Issis a Moni -holky uzijte si dnešní krásný den.

    Ahoj.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 28.09.2014 10:24
     

    Jaruš vítej doma thumbs down love smiley love smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 28.09.2014 12:13
     

    Ahojky holky, děkuji za přivítání........taky jste mi moc chyběly, jsem tu mezi Vámi mooooooc ráda love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley .

    U nás je od rána slunečno, je tu 18C, tak až se najíme jedeme na zahrádku. Po cestě nabereme maminku a dceru a zase v klidu pokecáme grinning smiley grinning smiley . Teď vařím, dovolené jsem si přivezla jenom 1 kg, což je super a dělenku začnu řešit až od půlky října, protože 4 října jedeme na promoci zeťákovi a od 10 - 14 . října jedeme na Moravu na hody a tam se mi nikdo s dělenkou dělat nebude grinning smiley grinning smiley . Večer Vám sem hodím pár fotek z dovči. Chtěla jsem včera, ale nemohla jsem najít kabel k foťáku. Máme teď nějak rozběháno, ještě jsem ani všechno nevyprala. Buďto jsme mimo domov my a nebo máme návštěvu. smiling smiley winking smiley Ale kašlu na to, stejně to na mě počká, nikdo to za mě neudělá nono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

    MARTÍ, přečetla jsem si , že Tvůj kluk měl křeče. Taky je mívám, mám to po tatínkovi a super na to zabírá ocet. Jakmile se objeví křeč, okamžitě namazat octem a ono to povolí a hlavně nemáš zatuhlé svalstvo ještě další dny......... flower smiley flower smiley flower smiley .

    ZAMÍ, vřesy máš nádherné, dala jsi mi inspiraci, hned jak bude čas jedu pro ně a zasadím taky na balkon. thumbs down thumbs down

    SAMANKA je stále taky v jednom kole a za chvíli bude zavařovat i nádobí v kuchyni............. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ISSIS, taky jsme zbytek zelených rajčat vyhodili kvůli plísni, ale hokaido jsme vypěstovali dokonce 42 ks. Máme je narovnaný ve sklepě.

    MONI, hoď tam taky nějakou fotečku z dovči, ať se pokocháme. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 05:48
     

    Dobré ráno.

    Tak doufám, že bude zase hezký den.Svlíkla jsem pelechy a doufám že sluníčko zasvítí aby uschly..Odpo se chystám na zahradu- sklidím ty chryzantémy . Včera jsem byla vzteky berz sebe, kdyžjsem zjistila, že nějací práci mi rozhrabali skalku a vyhrabali netřesky a ještě 2 skalničky- normálně rozcupovaný. No mít po ruce vzduchovku- střílela bych.

    Dnes jsem posnídala jogurt s lívanečkem , o. asi vaječmá omeleta a k večeři krůtí kostky.. Ještě dnes mám zvěř- dojím jogurty a hurá zpět na kytí.

    tak zatim.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 29.09.2014 07:01
     

    Dobré ráno flower smiley

    Venku máme jasno a 2°C. Zatím teda celkem zima, ale snad bude přes den pěkně jako včera.

    Včera odpoledne jsem byla vlezlá na zahradě. Už jsem vše zlikvidovala, vyplela a nachystala na rytí. Dnes bych chtěla ještě doplet jahody a vytrhat vše ve skleníku. Snad bude na to počasí. thumbs down

    teď ráno musím jet do města. Mám nějaké vyřizování a při té příležitosti bych se mrkla do zahrádkáře na nějaké cibuloviny. Hlavně tulipány a krokusy. Ty na zahrádce vůbec zatím nemám.

    Takže jdu posnídat, nakrmím zvěřinec a jedu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.