čtvrtek 28. března, 14:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 21.09.2014 11:51
     

    včera jsem hřešila thumbs up , tak dneska těstoviny se zelím mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 22.09.2014 06:47
     

    Krásný den děvčata.

    Tak opět sama se sebou.

    Posnídala jse, chleba s pomazánkou z celeru a teď si dávám coffe smiley - nějak se nemůžu probrat. Za chvíli vyrážím po mudr. -mám jich v plánu několik najednou. Oběd dnes zbytky- tj. zbylo zelí a možní si k němu opeču nářez-uvidím.

     

    Tak ahoj.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 22.09.2014 10:14
     

    Krásné pondělí flower smiley flower smiley flower smiley

    Uznávám, docházka teď nebyla nic moc, mám fofr i v práci i doma, snad už to teď bude lepší grinning smiley Zavařovací hrnec už nechci ani vidět grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Issis - moc pěkně jste si užili víkend, krásné fotečky thumbs down thumbs down thumbs down a jestli doma dělá čurbes Pepa, tak to určitě lítá i k nám. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Prádla mám , jak by nás tu bylo 14, potřebovala jsem vzít povlečení, tak jsem pečlivě sledovala předpověď počasí a využila i pračku na dálkové ovládání grinning smiley grinning smiley grinning smiley to jsem zavolala mladýmu, ať sundá postele a narve do pračky, povedlo se mu zapnout i sušku já se přiřítila z práce, akorát to dopralo, tak jsem pověsila a večer jsem rovnou povlíkla grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak to mám nejraděj.

    Zami - truhlíčky vypadají supr thumbs down thumbs down thumbs down já si stihla koupit jen 1 vřesovec - manža hned koukal, jak kakabus a to byl jen za 20,- chystám se do lesa, že si nasbírám nějaké větvičky, ale to asi až příští týden. Nakoupila jsem si i nějaké tulipány a narcisky, ty taky ještě musím zasadit - loni jsem je sázela až o vánocích, tak snad to letos stihnu dřív grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    U nás už trvale vládne plíseň na rajčatech - obrala jsem, co se dalo, udělala jsem lečo - koupila jsem v Globusu pěkný papriky 3kg pytel (2. jakkost, ale byly lepší než volně ložený, jen jedna měla nahnilou špičku) ty, co jsem viděla v předtím, měly problém přesně opačný. z dalších 3 bedýnek pak rajský protlak, hruškový kompot, jablečný mošt - řádila jsem tak, že už mi došly sklenice grinning smiley grinning smiley grinning smiley, poslední várka hrušek už byla do šroubovacích a protlak už dělám do litrovek , nic menšího nemám grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    V plánu mám už jen zelný salát s paprikou, na to sklínky ještě mám

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 22.09.2014 12:09
     

    Ahoj holky flower smiley

    Včera jsme byli na výletě v zoo na Sv. Kopečku. Nakonec jsme jeli s manžou sami, klukům se prý nechtělo eye rolling smiley Ale bylo pěkně, nepršelo, svítilo sluníčko, tak to bylo fajn thumbs down thumbs down

    V sobotu jsem zavařovala lečo a kapie. Tak mám 20 sklenic leča a 10 sklenic kapií. thumbs down thumbs down thumbs down Drbala jsem se s tím celé odpoledne eye rolling smiley

    Dnes jsem byla ráno na u dr. na gyndě, jen pro prášky a kousek vedle je sekáč, tož jsem tam vletěla. Nakoupila jsem plnou velikou igelitků za pár šupů thumbs down thumbs down thumbs down Chlapům trika s krátkým i dlouhým rukávem a sobě nátělníky do práce pod plášť a i nějaká trika s dlouhým ruk. thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs downUž se mě to pere v pračce. Chlapům to nažehlím a schovám na vánoce spinning smiley sticking its tongue out

    Dnes ráno tu byla pěkná kosa, jen 3°C eye popping smiley A teď sice svítí sluníčko, ale žádné teplo není, vítr studený a jen 7°C.

    Na oběd budou vepřová srdíčka na smetaně s těstovinama, já asi s cuketou.

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 22.09.2014 14:49
     

    Hezké odpoledne,děvčátka,stále jezdím na infúze,ještě jsem dostala rýmu a bolí mě v krku asi to budu muset přerušit.V sobotu jsme byli v lese,pár křemenáčů a půl košíku lišek,je to už bída.Dnes je teda aprílové počasí,chvíli prší,pak zas svítí.ZAMI jak si dopadla u mudr???doufám,že dobře.ISSIS o jaké zoo si psala,kde to je sv.Kopeček??? flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 22.09.2014 18:45
     
    cam00019.jpg
    Další fotografie:

    Marti ta zoo je u Olomouce.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 23.09.2014 06:31
     

    Dobré ráno flower smiley

    Venku zima jak v Rusku, vůbec se mě nechtělo vylízat eye rolling smiley

    Dnes zvěř, sn. eidam, šunka, zelenina + kafe s mlíkem, ob. dušená srdíčka s restovanou cuketou, sv. nektarinka, več. ještě nevím. A ještě do toho vklíním určitě 1 nebo 2 kávy s mlíkem eye rolling smiley

    Dnes mám takový divný pocit, že to tu v práci nebude jen tak. confused smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 23.09.2014 07:02
     

    Krásné ráno.

    Teda to počasí je hnůůs fialový- fouká jak v zimě, lije. angry smiley angry smiley A to ještě hlásí přízemní mrazíky.Asi budu stěhovat chryzantémy- já je mám od zrmrzlých venku a na podzim před mrazama je vyrýpnu a i s balem přestěhuju do skleníku. Tam nakvetou a vždycky na Vše svatý mám nádherně rozkvetlé.

    Martí- návštěva u dr- byla rutinní pro prášky - naplánovala jsem si hned ke všem 3 kam potřebuju a hned jsem si řekla o opakovací recepty, takže 1/2 roku tam nemusím. Jen ještě musím naplánovat zubařku abudu mít pokoj.Tedy doufám.... grinning smiley grinning smiley

    Dnes jsem posnídala chleba s pomazánkou a pak si dám coffe smiley s kouskem makovce.Oběd asi brambory s opečenou cibulkou a na večer mám koupenou brokolici mls smiley mls smiley .

    Včera jak jsem byka ve městě - stavila jsem se do ZV a měli tam Provamel jogurt- jako novinku. Tak jsem zkusila a nebyl špatný. Já tedy jím jen ten JOYJA bílý, ale tenhle je taky dobrý, jen je menší jen 125 ml za 15 Kč. Vyzkoušela jsem taky datlový sirup do jogurtu- dobrý. mls smiley mls smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 23.09.2014 16:41
     

    Hezké odpoledne,je teda fakt zima ale svítí sluníčko.Holky se už budou vracet z dovolený ty budou teda koukat jaký je tady počasí.ISSIS v Olomouci jsem teda nebyla ale chtěla bych ještě do nějaké se podívat,je veliká?

    Manžel mi říkal ať si nějakou vyberu,že by jsme si ještě do nějaké zajeli podívat.Dneska jsem zrušila další infúze,jsem fakt hodně nachlazená,už mám i zvýšenou tepotu přes 37 a jezdit autobusem je hrozný!!ZAMI datlový sirup můžeš používat jen při kytí??už jsem taky přemýšlela o javorovém,to je asi to samé viď?? flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 23.09.2014 16:53
     

    Marti -určitě jen pri kyti. Jsou to vlastně prezrálé datle a voda. Má to specifickou chuť ale trošku menší sladivost než třeba med. Ale jinak je dobrý-a je to zase něco jiného.

    U nás sice taky vykukuje slunicko ale hrozně fouká a je zima. Nechcr se mi vubec ven-chryzantémy jsrm ještě nechala venku.

    Delala jsem si tofu pomazánku a přidala jsrm do ni pastu z paprik co mi přivezla dcera u Maďarska a je moc dobra. Z druhý pulky tofu jsem zkusila sladky dezert co dělala Vajaj-namixovat tofu nasladko se sušenkama pokapanýma kávou-něco jako tiramisu. Nechám pred noc uležet a ráno na sváču ke kávičce ochutnám.

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 23.09.2014 17:39
     

    ZAMI to bude určitě dobrota,ty sušenky jsou kupované viď??pamatuju si ten recept že tam,je já už začnu v úterý odpoledne dělit,a už se těším,mám hodně nakoupeno,samé zdravé věci.V pondělí budu zase pít tu vody 4litry takže celý den strávím na wc,takže bude řádně vyčištěná.V úterý jdu na vyšetření a pak začnu. flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 23.09.2014 18:23
     

    Marti -jsou kupované ve ZV jsou bez vajec mleka a bez cukru-jen se trošku lepí na zuby. Ale jinak celkem dobré-chutnaji mi skořicové.

    Budu držet palečky ať ti všechno dobře dopadne.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 07:31
     

    Krásné mrazivé ráno flower smiley

    U nás dnes -3°C, musela jsem škrabat okna u auta thumbs up

    Marti ta zoo v Olomouci je tak na 3h procházku. Pak je ještě zoo v Lešné u Zlína, tam to trvá taky tak nějak. Ta se mě líbí víc. Pak je tu zoo ve Vyškově, ta je i s dinoparkem.

    Co ještě znám a kde jsme byli tak zoo v Jihlavě, pak v Ostravě, v Liberci, v Plzni, kousek od Hluboké je taková minizoo, ve Dvoře Královém, v Hodoníně. Dál už si nemůžu vzpomenout, jestli jsme ještě v nějaké byli. Snad kdysi na Slovensku v nějaké.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 08:54
     
    rps20140924_085235.jpg

    Mňamkové tofu tiramisu a zajelo do mě jako střela. Jen skleničku si budu muset najit nejakou hezčí , ale bylo fákt dobrý mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 24.09.2014 14:05
     

    Zami to vypadá dobře thumbs down thumbs down

    Já dnes kytí. Sn. kaiserka s mexickou pom., rajče + kafe, sv. jablko, ob. brokolicová polévka, sv. 2 nektarinky a 2 ringle, več. chleba obalený ve žloutku nebo selská omeleta ( brambory na plátky, do toho cibule na kolečka a zalít žloutkem )

    Za chvíli máme svačinu, tak dám ještě kafe. Dnes se to táhne eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.