středa 24. dubna, 00:33 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 13.09.2014 20:37
     

    Hezký večer flower smiley

    MARTINO-vracíme se příští v úterý a Jaruš myslím až po nás ve čtvrtek please smileyMy to máme na 8dní thumbs downUž se fakt těším,potřebuji oddych a podle počasí na netu má být krásně thumbs downOkolo 33st smoking smileyletos plánujeme doopravdy jen odpočinek,minule jsme si půjčili na jeden den kolo a udělali si výlet please smiley a jeden den auto a projeli jsme velkou část ostrova thumbs down

    Dcera byla taky na houbách a prý žně spinning smiley sticking its tongue outZachvilku měli plný košík eye popping smiley

    My jsme zase byli se starší dcerou na dvou procházkách,dopoledne i odpoledne please smileyBylo hezky a teplo,šli jsme v krátkém rukávu winking smiley

    Přeji všem hezký večer flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 14.09.2014 11:49
     

    Krásné nedelni poledne.

    U nás dopoledne ješte pršelo a teď se to začiná protrhávat. Je to hruza na zahradě to pod nohama jen čvachtá.

    Já dnes posnídala štrudl a k obědu jsem měla šťouch.brambory a opečené tofu. Večer asi pomazánka z tofu s chleba. Na odoo jsem uvařila pistaciový pudink.

    Tak zatim. Pá flower smiley

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 14.09.2014 16:32
     

    Ahoj holky flower smiley

    Jdu se s vámi rozloučit love smileyvečer jedeme please smiley

    Mějte se tu moc hezky a za týden jsem zpátky smiling smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 14.09.2014 18:32
     

    Ahojky,pěkné odpoledne,konečně už neprší,ZAMI máš pravdu je to hnus na zahradě.My byli včera v tom lese,ale už jen samé lišky a kozáky.Zatím teda bída.Dnes jsme byli nakoupit,tak jsem si koupila něco zdravého.ZAMI jak bylo na pouti??? flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 14.09.2014 20:05
     

    Ahojky .

    Marti děs běs -lidí jako smetí. Je ti vyhlášená pouť a podle toho taky veliký počet lidí proudících tam a zpět. Ale je to tradice tak na ni jezdíme. Už nepršelo a byko celkem hezky. Taky se ještě někdy chystáme na houby ale je to pry hodně podmacene.

    Jsem zvědavá co Issis -jak se ji libilo v té Třebové.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 15.09.2014 05:31
     

    Hezké ráno.

    Posnídala jsem chleba s tofu.pom. a čaj a za chvíli jedu k městu.

    Tak zatím. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 15.09.2014 09:05
     

    Dobre ráno,je hustá mlha ale má už být polojasno odpoledne.Dělam plněné knedle,sobě s houbami.ISSIS jak jste si užili víkend???MONCA si už taky užívá sluníčka. flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 16.09.2014 04:37
     

    Dobré ráno.

    Jen vás jdu pozdravit. Ještě dnes mám denní a v práci včera katastrofa. Jsem se potkávala a dnes to asi nebude lepší. Pořádně napíšu zítra, budu mít noční a dopoledne víc času.

    Tak jedu a pěkný den.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 16.09.2014 06:01
     

    Dobré ráno.

    Včera jsem nakoupila hromadu jogurtů - tak dnes bude tvarohovo jogurtový den.

    Sn-tvaroh Ovofit- sv. coffe smiley a jogurt s banánem.O- asi teplá zelenina se sýrem a večer bude lečo.

    Snad dnes bude hezky aspoň jako včera - dala jsem prát pračku. Mám rozplánované praní snad do konce týdne- tak ať se babí léto snaží.

    Tak zatím. Pá flower smiley flower smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 16.09.2014 21:49
     

    Ahoj holky flower smiley flower smiley flower smiley

    Tak 33° bych si dala taky. Ještě netopíme, ale dlouho už to asi trvat nebude. Dopoledne jsem vařila, pro nás lečo, klukům bramborový šišky s mákem. Nechytly se mi 3 víčka na jablíčkovým kompotu, tak jsem dnes dělala klukům jablečný mufiny - když jsem je dělala prvně, nastrouhala jsem do té dávky kilo jablek, když byly v troubě, tak jsem si přečetla, že měl být 1 ks grinning smiley grinning smiley grinning smiley, navíc jsem si popletla prdopeč s prdoperníkem, děti je od tý doby jinak nechtějí mls smiley mls smiley mls smiley. Takže dnes putoval jeden kompot na stůl a zbytek skončil v mufinkách mls smiley mls smiley mls smiley. Po obědě se pěkně zatáhlo, ale nakonec jsme vyrazili na hrušky - tak mám 4 bedýnku. pak jsme narazili na ořechovou alej a nasbírali kbelík ořechů, pak jsme se šli ještě projít se psem, a nasbírali plnou náruč bedel - byly řízečky k večeři mls smiley mls smiley mls smiley - to už lehce pršelo, než jsme dojeli domů, lilo jak z konve. Ráno jsem ještě pohnojila brambory - už jedna kvete grinning smiley grinning smiley grinning smiley , (vysazeno začátkem srpna) - tak se to pěkně zalilo Takže dnešek byl velmi úspěšný, zbytek týdne mám co dělat grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Na zítra ještě mám navaříno, do práce si vezmu lečo, k večeři bude uzené mls smiley mls smiley mls smiley.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 16.09.2014 22:02
     

    Zami, koukala jsem na předpověď, zatím to na velký prádlo moc nevypadá sad smiley sad smiley sad smiley Celý den v práci bylo nádherně, v jednu jsem volala mladýmu, ať mi sundá povlečení a šoupne ho do pračky, což opravdu udělal a jen jsme sjeli z dálnice a koukám, v dáli před námi na nebi duha - samozřejmě pršelo u nás doma. Jela jsem pro prcka do školy a lilo jak z konve. tak jsem věšela až v 18h a to už zas začínala pomalu padat rosa. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley Nechala jsem to asi hoďku venku, pak jsem převěsila domů. Mezitím jsem obrala rajčata - začíná na některých plíseň, navíc hodně jich je popraskaných- zítra zase musím udělat protlak.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 17.09.2014 06:02
     

    Dobré ráno.

    Samanko - no ty jsi tryskomyš- co ty všechno stihneš eye popping smiley eye popping smiley . Trochu se stydim- já jsem proti tobě lenochod.Ale na druhou stranu- hrušku na strome máme jen jednu, jablek taky moc nebude, protože to špatně odkvetlo a co tam je pomlu hnije. Co spadne to si posbírá tchyne a včera jsem ji přistihla jak si posbíraný jablka mazala schovat do špajzu-že si něco s tím udělá. Trochu jsem se smála pod fousy- vždyť ví, že padaný ovoce já nejím /je to napadený hnilobou a jsou v tom vosy.Prý si vykrájí- když chce??:/ Ostružiny po víkendových deštích chytly taky plíseň - plody jsou potažený plísní- no babka se je propláchne a udělá si šťávu, prý aby se to zužitkovalo. Blééééééééééé

    Jediný rajčata mi zůstaly- tak vařím lečo.

    Dnes opět zveř- sn.jogurt s medem a lívanečkem , pak coffe smiley s jogurtem s ořechy. O: bude lečo s nivou . No a večer ještě nevim.

    Konečně se mi podařilo sehnat od včelaře lesní med. Tak si ho dávám do jogurtu a je to téda mls smiley mls smiley +si do toho natrhám jeden lívaneček mls smiley mls smiley .

    Zítra už budou zase kytí- jogurty vyjedeny a chutě naplněny a vracím se ke kytí.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 17.09.2014 12:53
     

    Ahoj děvčata flower smiley

    Vůbec jsem teď ty 2 dny neměla čas sem mrknout a ani napsat. V práci to byla katastrofa thumbs up thumbs up

    Víkend byl moc fajn. prošli jsme náměstí v Moravské Třebové, nakoupila jsem nějaké kravinky eye rolling smiley a byli jsme se podívat v tom zámku. Akorát nás provázela taová holka a měla trochu vadu řeči, tož jsme polovině nerozuměli, tak jsem si pak koupila jakýsi leták a tam jsem si to radši ještě přečetla grinning smiley

    V sobotu jsme se byli podívat na Bouzově, v Lošticích jsme nakoupili tvargle grinning smiley, v Jevíčku jsme byli a taky v tom muzeu na tu mumii jsme se byli podívat. Ta mumie mě zklamala, nic kolem ní moc nebylo, jen pár vystavených korálků a vešetby. Paní co to tam vedla nic kolem toho nevěděla a ani tam nebylo kde si co přečíst. No přišlo mě to takové plané.

    Ale jinak fajn. thumbs down

    Dělenku nebylo problém držet. Snídaně byly formou bufetu a večeře sice dané, ale na požádání mě donesli maso bez brambor a iniciativně sami od sebe jeden den k tomu masu salát coleslaw a druhý den šopák. thumbs down Na oběd jsme se vždy někde stavili a bylo možné si objednat k masu dušenou zeleninu, zel. salát, zelené fazolky. Takže jídlo žádný problém thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 17.09.2014 13:19
     

    Ahoj Issis.Jak tě tak čtu- tak se vůbec nic nestalo,když jsme do muzea nešli. Tu dívčinu co si šlapala na jazyk jsme měli taky, člověk se musel soustředit na to co říká. Ale hlavně že jsi si ten víkend užila.

    U nás svítí sluníčko- ale je takový syrový vítr , že těch 22 st. bude možná jen doma. Ale zase mi uschlo prádlo.

    Honí mě dnes neskutečná mlsná . Za hoďku přijede manžel-- tož jdu ušlehat na svačinu ke kávě tvaroh.

    Pá. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 17.09.2014 13:40
     
    p9120011.jpg
    Další fotografie:

    Pár fotek smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.