čtvrtek 25. dubna, 22:34 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 14:42
     

    Taky bych Jaruš hádala méně thumbs down vypadá dobře love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 15:12
     

    Ahoj MONČÍ tobě taky móóóc přeji nádhernou dovolenou pořadně si ji užijte,jedete sami s manželem?? ZAMI to je pouť mrkvová ??nebo to tak jen zní??taky máš pěknou úrodičku,v lese je třeba hledat místa a pak tam chodit pořád dokola,vždy tam něco najdeš,tak to děláme taky.Jsou opravdu místa kde vůbec nerostou. Jo holky taky už jsem si udělala poprvé ten žitný kvas,dnes ho dokrmuji třetí den,pak budu péct chleba jsem na to zvědavá,udělám celozrnný.Ještě jsem zavařila kapie,zítra asi udělam čalamadu,z těch zelaných rajčat ISSIS,ZAMI děláte ji ???že by jste mi poradili recept?? please smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 15:38
     

    Marti čalamádu ze zelených rajčat nedělám vůbec. Takže ti neporadím. Možná holky.....? smiling smiley

    Já chci příští týden zavařovat lečo a kapie eye rolling smiley Ale až o víkendu, protože budu až do pátku v práci. Tak hrotit to nebudu.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 16:34
     

    Marti -je to mrkvancova pouť -pečou se na ni mrkvance to jsou takove male kolacky plnene mrkvi , ale recept nemam . Nijak zvlášť mi nikdy nechutnaly.

    S rajčaty ti taky asi neporadím nikdy jsem je nezavařovala. Čalanady jsen dělala bez rajčat a dělala jsen jen lečo.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 17:57
     
    rps20140911_175514.jpg

    Moje dnešní večeře-vepř. Kostky s pravými hribky s vaječnými nudlemi. mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 11.09.2014 21:50
     

    ZAMI jak děláš ty vaj.nudle to jen rozšlehané vejce??? Vypadá to velmi dobře,určitě sis pochutnala viď?? flower smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 12.09.2014 00:29
     

    Ahooooj flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley, konečně jsem se taky dostala k počítači grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jaruš, moc Ti to sluší a krásně si užij dovču flower smiley flower smiley flower smiley

    Houbičky jsou nádherný, taky dělám guláš z václavek a z bedel řízky nebo taky držkovku. Já si užila houbování minulý víkend, tady u nás stále nic, jen prcek mi přinesl asi 8 klouzků, když byly s družinou na procházce, měla jsem je dnes v rizotu a ještě bude na zítra. Docela jsem se těšila do práce, přeci jen, byla jsem půl roku doma - konečně živí lidi spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out minulý týden jsem se dostala do ložnice jen jednou, vždy jsem usnula vysílením v kuchyni, a na tu chvilku už mi to nestálo zato. Ale v práci je to taky nářez, teprve včera jsem byla schopná něco doma dělat, jinak jsem přijela domů, nakrmila chlapce a zalezla jsem do postele, byla jsem úplně tuhá

    Zami - to vypadá mls smiley mls smiley mls smiley, hned bych si dala říct grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    čalamádu taky nedělám sad smiley sad smiley sad smiley . Když otrhám před mrazíky zelený rajčátka, nechám je ve sklepě dojít, a skončí v leču nebo v rajské omáčce. Letos mi vydržely až do května

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 12.09.2014 05:47
     

    Krásné utpršené ráno.Včera odpoledne začalo- no fůůůj. nemám ráda déšť.

    Samanko- ahoj. Už jsem si říkala kde jsi se zatoulala.

    Martí je to přesně tak- rozšlehám vejce osolím a opepřím a peču omeletku. Pak ji nakrájím na nudle a je to. Používám to někdy k masu nebo omáčce.Když tak nad tím přemýšlím- šlo by to i /samo nekrájené/ vrstvit třeba s mletým masem a posypat sýrem a dát zapéct. někdy vyzkouším. Zítra ale měním na kytí-tak někdy jindy.

    Dnes zvířecí chleba /v receptech od Dany, nekterá s posledních stránek- je fakt moc dobrý/ a cottage. Jdu dnes na kontrolu po operaci- tak jsem mírně nervozní. Ale ještě více jsem nervozní z operace mého 14 měs.vnoučka- dnes jde na operaci kýly. Ona se mu udělala zjara, ale museli čekat až mu bude aspoň 1 rok- že v Jihlavě takhle malinký děti neoperují. Tak snad to dobře dopadne a chudáčka to nebude moc bolet, ale prý čím dřív tím líp.

    Tak zatím čauky. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 12.09.2014 06:20
     

    Ahojky taky upršené ráno-je ZAMI to je mi líto s tím kloučkem,ale neboj děti se hojí velmi rychle,neboj bude to dobré.A tobě přeji též samé dobré zprávy. SAMANKO ahoj,taky tě zdravím,no jsem na to zvědavá až půjdu do práce já,Snad to už bude brzo,znám se taky budu vyřízená první týden.JARUSKA už někde relaxuje,třeba se koupe v moři!!! flower smiley

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 12.09.2014 07:10
     

    Ahoj holky flower smiley

    Zřejmě všude stejný scénář-leje a leje tongue sticking out smileyVčera odpoledne ještě svítilo sluníčko a najednou se lehce zatáhlo,jen prosvítalo a zachvilku takový slejvák thumbs upCo máme chalupu,je to od Prahy 150km,tak tam lilo celý den eye rolling smiley

    Já kupuju ke zvěři ve ZV štíhlé nudle a taky nejsou špatné nono smileyMívám je tak na 3x winking smileyNechají se dát i do mrazáku thumbs down

    Dnes už bude zvěř,ale nevím ještě co confused smileyOdpoledne určitě mozarela a zelenina,k obědu nevím,ale asi nějaká hotovka z mrazáku grinning smileyMám tu ještě cuketu,tak možná zkusím udělat z ní pizu eye popping smileyněkdo tu myslím dával receptík smiling smiley

    ZAMI-budu držet thumbs downať dopadnete dobře celá rodina love smileyI pro maminku malého to bude jistě záhul love smiley

    Jinak mě zelená rajčata málokdy dojdou thumbs upvětšinou mají už plíseň a letí do popelnice thumbs up

    SAMANKO a MARTINO-ať se rychle aklimatizujete v pracovním procesu smoking smiley

    Dnes ještě povlíknu,umyju WC a koupelnu,vytřu a poklidím kuchyň a pokojík a mám hotovo thumbs down

    Dopoledne s mužíkem zabalíme a uvidíme jestli pojedeme na chalupu a v neděli na letiště tam odtud nebo jestli zůstaneme doma confused smileyPotřebovala bych se naklonovat grinning smileyPůlka mě chce jet,pomazlit se s Terezkou a druhá půlka chce zůstat doma a v klidu se chystat please smileyA teď babo raď grinning smileyRozhodne odpoledne počasín a taky předpověď,ale ta není nic moc nono smiley

    Jdu si uvařit po dvou dnech coffe smiley s mlékem mls smileypřečíst noviny a něco vyrábět please smiley

    Nakouknu ještě odpoledne smiling smiley

    Všem hezký den flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 12.09.2014 11:26
     

    Krásný den.

    Tak Paťula je po operaci a teď spinká. Tak snad se mu to rychle zhojí. Já snad taky dobrý- zhoubný to prý nebylo. Jen tam něco malého ještě prý zůstalo,ale snad se to vstřebá.

    Moni na ty štíhlé nudle jsem se ještě neodhodlala, ale zkusím .Pozdravuj moře a užij si teplíčka- případně ho přibal sebou až se budete vracet.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 12.09.2014 18:27
     

    Ahoj děvčata

    Moni - krásnou dovču, hezky si odpočiň flower smiley flower smiley flower smiley a jestli se ti povede to klonování, tak pískni receptík grinning smiley grinning smiley grinning smiley občas bych to taky užila grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Zami, držím palce, tobě i prďolkovi, ať jste brzy v úplném pořádku flower smiley flower smiley flower smiley ty nudle taky občas dělám, ale spíš jako zavářku do polívky, než jako přílohu

    Dnes máme asi všichni pěkně zalito, ale už občas prosvítá i modrá obloha, tak snad nebude o víkendu nejhůř. Potřebuji vyprat a nějak se mi to ještě nechce sušit doma, byla by tu zima. Ale stejně asi zadělám na buchty, aby se tu trošku zavlažilo, ale to budu muset dnes, abych z toho taky něco měla, dokud mám kytí, jinak by na mě nic nezbylo grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Chlapci na zítra plánují kola, tak snad přežijí ve zdraví a v suchu. Dnes jsem si udělala do práce ke sváče dobrůtku, sojový jogurty mi těžce nejedou, tak jsem si dala do sklínky svojí jablíčkovou dia nutelu a krupicovou kaši ze zajdy mls smiley mls smiley mls smiley. Odpoledne mě to v práci zachránilo, protože jsem už byla totálně mrtvá. Přeci jen, doma jsem občas vyběhla na zahradu s prádlem, nebo si aspoň natrhat čerstvou petržel do polívky, občas zazvonil pošťák. I když jsem celý den seďěla u PC, přeci jen jsem u toho měla nějaký pohyb, abych se protáhla, nebo se i natáhla na gaučík. Teď v práci už to nejde, sad smiley sad smiley sad smiley všechno mě bolí, usínám nad klávesnicí a jsem zdrchaná, jak bych celý den vykládala vagóny

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 13.09.2014 08:28
     

    Dobré ráno flower smiley

    Neprší,prosvítá sluníčko,chvílema se válí mlha-klasický podzim winking smileyJsme doma,nakonec jsme se rozhodli,že na chalupu nepojedeme,hlásili jenom déšť angry smileyDnes přijede starší dcera s pejskem,její manžel je někde na Šumavě,tak vykoná návštěvu u rodičů grinning smileyMám kromě kuchyně vše uklizeno,dnes nebude nic a zítra to dodělám winking smileyChci se vrátit do uklizeného thumbs down

    Dnes už jídlo tolik řešit nebudu nono smiley stydlin smiley budu trénovat na příští týden grinning smileyDo dělenky vpluju až přijedeme please smileyto ze mě bude velryba a bude to potřeba smiling smiley

    Kde je Fatima confused smileynějak dlouho tu nebyla love smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 13.09.2014 08:43
     

    Krasnou sobotu preju. Na rozdil od Monči u nás je zataženo a pošmourno. Jako v listopadu.

    Moni jídlo o dovče se nemá řešit.

    Jo Fatima se nam tu dlouho neukázala.

    Ja dnes posnidala štrudlik a na oběd jdem do čínský -dám si tofu. Odpo budem chvili pracovat na zahrade a pak pojedeme na tu pouť. Tak čauky.

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 13.09.2014 12:15
     

    Hezké poledne,tady teda leje od rána,no děs,chtěli jsme jít na houby a asi zboho nic nebude.To je teda škoda.I jsme doma zatopili.FATIMA i LENTILKA sem teď opravdu nechodí,VAJAJ už vůbec ne.JARUSKA ta se má určitě mají krasně.MONI doufám,že budete mít taky krásně,kdy se vracíte vy??? flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.