čtvrtek 25. dubna, 06:58 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 07:23
     

    Dobré ránko smiling smiley

    Zami mě poradila jedna moje známá, že ona jak česnek usuší, tak ho nechá i s těma stopkama a šupne ho normálně takhle usušený do vázy jako kytku, paličkami hore. Samozřejmě bez vody. Prý jí v pokojové teplotě vydrží skoro celou zimu. Tak letos jsem to udělala taky tak, a uvidím winking smiley

    Jinak žárovka v autě vyměněná, naštěstí thumbs down Hned se mě líp jelo do práce spinning smiley sticking its tongue out

    Nakrabičkovat žvanec jsem taky zvládla v celkem normálním čase a na mě dost brzo jsem zalehla. Byla jsem voľaká unavená. eye rolling smiley

    Asi jsem se z toho vyspala, protože dnes mám i lepší náladu thumbs down Doufám, že mě ji v práci ničím nezkazí grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 07:43
     

    Dobré ráno.Je mlha tak snad bude líp.ZAMI mamka dává česnek do tý dřevěný chlebovky,má jednu na ten česnek a opravdu ho tam má dlouho a je pěkný.Odpoledne jedu opět do velkoměsta tak jsem zvëdavá jestli to bude v pohodě.Jinak váš všechny moc zdravím!!! flower smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 08:56
     

    Dobré ráno všem flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    U nás svítí sluníčko, je 15C, vypadá to příjemně. Dneska jedu na poledne na plicní a potom zajedu na hřbitov. Vaříno mám, tak dneska bude volněji. Jdu si udělat coffe smiley , mám tam listový štrůdl s jablíčkama a ořechama mls smiley .

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 09:16
     
    rps20141002_091332.jpg
    Další fotografie:

    Tak. Na sobotni oslavu věnečky napečeny-naplnim je zitra večer. Tak si mohu dát coffe smiley s buchtičkou a pak bych měla začit pracovat.

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 09:26
     

    ZAMI no to je dobrota mňaammmm!!! Božský!!! mls smiley mls smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 11:29
     

    Ahoj holky

    Zami - ty větníčky vypadají úžasně mls smiley mls smiley mls smiley

    Česnek taky kupuju na trhu, většinou si ale nedělám moc velkou zásobu, vezmu si 5 hlaviček a jako rezervu mám vyloupáno v mrazáku. Ani nemám odvahu ho zkusit pěstovat sad smiley sad smiley sad smiley

    Jaruš - ten houbový pekáč mls smiley mls smiley mls smiley - asi půjdu večer na hřiby grinning smiley grinning smiley grinning smiley u nás ještě rostou

    Marti, ale že tě pěkně potrápili,

    V úterý jsem si vzala dovču, trochu jsem počochnila záhon, co byla rajčata, vytahala pytlíky, co mám proti krtkovi, zaběhla jsem do lesa a uvařila hříbkovou omajdu a "držkovou" bedlovou polívku bez držky. Včera i dnes k o- plněné ačokči mletým masem a rajská omajda, večer pečený kuřátko mls smiley mls smiley mls smiley A jen tak na pánvi opražené čirůvky - mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 15:21
     

    Ahoj holky flower smiley zdravím po delší době stydlin smiley

    Máme tady od neděle dceru s Terezkou a bohužel není na nic jiného čas než na chování a hojdání love smiley

    Česnek si pěstuju svůj,vydrží mi ve sklepě docela dlouho a jak začne k jaru klíčit,tak ho rozmačkám se solí,dám do skleničky a pak jen přidávám do jídla thumbs down letos jsem měla 50 paliček spinning smiley sticking its tongue out

    JARUŠ-vítej zpátky z dovolené,podle fotek nádhera thumbs down Houbový pekáček mám vytištěný,zajdu se podívat na houby a udělám mls smiley Minulý víkend jich rostlo hodně,ale taky bylo hodně červavých sad smiley

    Já vám sem dám nějaké až příští týden,to už bude klid grinning smiley manžel na odpolední a mládež doma ve svém winking smiley

    ZAMINO-větrníky mls smiley

    Ostatní holky móóóc zdravím flower smiley

    Ještě se pochlubím týdenním výsledkem nové diety,mám dole 2,3kg thumbs down a nechá se to krásně vydržet,nemám s tím problém nono smiley Ve volných dnech jím dělenku,jen včera jsem jí neměla a dala si řízek,krůtí klasický stydlin smiley mls smiley grinning smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 15:30
     

    ZAMÍ, ty věnečky máš krásné, slintala jsem tu jako bernardýn............... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley , bude to mňamka mls smiley mls smiley mls smiley .

    Taky ti musím říct, že jsem si koupila v kauflandu nádherné vřesy(jsi mi navnadila). Mám dva obrovské vínové za 49,- kč a 2 dvoubarevné vínové s bílým za 54 kč. Zítra zasadím a vyfotím, aby jsi viděla jak se opičím. Ale byla to super inspirace thumbs down thumbs down . Budu to mít na parapetu na balkoně.

    SAMANKO, určitě vyzkoušej je to luxusní papáníčko mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley . Proškrábou ti doma pekáč mls smiley mls smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

    Domů jsme přijeli asi před hoďkou. Na plicním jsem měla výsledky lepší, tak mi moříčko zase trochu ulevilo.......... grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Máme tu pod mrakem, ale teploučko. Sluníčko se někam schovalo eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 17:52
     

    Ahoj hezký večer,tak jsem přijela od mudr.mám tam ještě zánět,ale už ne tak velký! Tak jsem ráda.JARUSKO tobě se taky ulevilo viď??pošli vřesy ráda se taky pokochám,já se chystám do zahradnictví snad o víkendu,mě se líbí ta fialová kapusta je taky dekorativní ale nevím jak dlouho vydrží v truhlíku,že bych to nakombinovala s vřesama,uvidím.Ještě mám ty okrasné dýně.SAMANKO šla si do toho lesa??našli jste?? flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 21:51
     

    MARTÍ, tak jsem ráda, že to máš alespoň lepší, ......taky už jsi si holka užila eye popping smiley eye popping smiley . Já jsem si říkala, že jsi stejně dobrá, do mě by tolik vody najednou nikdo nedostal nono smiley nono smiley a slanou confused smiley , to už vůbec ne. Jednou jsem měla vypít přes 2 litry s nějakým sajrajtem a skončilo to tak, že skoro zkolabovala. Myslím si, že to byla moje hranice.................. eye rolling smiley eye rolling smiley thumbs up thumbs up .Sázet do truhlíků budu zítra odpoledne a pak to vyfotím smiling smiley winking smiley . MARTÍ, okrasné dýně................jak vypadají? Nikdy jsem je neviděla a nebo nevěděla, že to jsou dýně............. eye popping smiley

    SAMANKO, co houby? Našla ? flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 06:12
     

    Krásné ráno.

    Jaruš- určo truhlíky s vřesama naforť- též jsem zvědavá. Já výzdibu dělala moc brzo- popadaly mi muškáty a tak těch vřesů ještě moc na výběr nebylo. Dvou a jeden i tříbarevný mám na záhonku, předloni jsem si koupila žlutý a před týdnem jsem si koupilado nové skalky malý žluto-růžový. Ale ten je ještě maličký- tak snad přežije zimu a poroste..Mám z nich velkou rtadost- letos kvetou nádherně a vřesovec už taky nasazuje na jaro kvítka. Tem zjara taky nádherně kvetl, ale ne choulostivější na zimu a ta byla letos mírná.

    Martí ta kapusta by ti měla přes zimu vydržet v truhlíku.Když bude mírná zima- tak přežijou i ty vřesy a zjara je můžeš zasadit, ale když bude mrznout tak to nemá cenu se snažit.

    Já dnes posnídala chleba s pomaz. ,pak coffe smiley . manža má dnes dovolenou - takže vařím a dostala jsem chuť na pizzu, takže bude ta. A upeču taky vánočku- dělenou, ať si taky můžu dát něco sladkého když nebudu mít ty věnečky. Ty jsou nedělené, ale to mi nevadí.Dnes je naplním, aby se trošku naležely na zítra. Slané mám taky namyšlené- listové tyčky1/2 potřené žloukem pro mě a děti a 1/12 potažené slaninou pro zbytek a malinké řízečky- na ty se vždycky těší všichni./tedy kromě mě a malinkého Páti/. No a možná jeětě udělám jednohubky ze sojové pomazánky- ještě uvidím.

    No a to mám ještě v plánu natřít stůl a židle a lavici z kiosku Diavou a uklidit- dělám to každý rok že na podzim před úklidem a na jaře když je vytáhnu natírám je diavou a máme je 12 let a dřevo je jak nové.

    Uff to jsem se rozepsala- no v počítači to jde líp než když píšu z mobilo to se někdy divím co píšu za překlepy.

    Tak uzatim. PÁ flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 06:27
     

    Dobré ráno,ZAMI tak to čeká moc pěkná oslava a toho jídla,tu vánočku si udělej je dobrá já jí peču i teď,zadělávám jí v pekárně.Samé dobroty,mňam!!!Švára nás dneska pozval na grilovačku ale nevím,nevím,po té nemoci sedět venku,moc

    mě to neláká!!ještě mám 3 tablety antibiotik.Bude tam 30 lidí.JARUSKO ty okrasné dýně jsou ty koule jsou buď oranžové,žlutozelené a jsou takové strupaté,já mám bohužel jen jednu barvu,ostatní mi sežrali slimáci,když tak taky pošlu foto. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 10:21
     

    Dobré ráno všem................ flower smiley flower smiley

    ZAMÍ, ty máš výzdobu vždycky krásnou, pokaždé se ráda podívám............. thumbs down thumbs downPřeju krásnou oslavu love smiley love smiley

    MARTÍ, grilovačka pro tebe bude změna, určitě jdi, přijdeš na jiné myšlenky......... love smiley love smiley

    Nafoť tu dýni, ráda se podívám.

    Jdu teď vařit, manžel přinesl od známého tvrdé houby, tak udělám znova ten pekáček na jeho přání. Udělám to ale ne s chlebem , ale s pečenými brambory. Dneska mi není nějak dobře, mám zase blbý tlak, lítá mi sem tam, když je změna počasí.Je tu zase jak o dušičkách. Včera jsem zalehla večer o půl osmé a spala až do rána. Byla jsem tak unavená, že mi dělalo problém i zvednout oči. Uvařím a asi si půjdu lehnout. Nemám v sobě ten potřebný elán. Zítra jedeme na tu promoci do Prahy, tak abych byla fit. Moc se na to těším. pa

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 10:42
     

    Vyběhla jsem do lesa jen bez brýlí, jen na půlhodinku a našla jsem plný košík, grinning smiley grinning smiley grinning smiley hříbky, klouzky, pár velkých masáků - budou dnes řízky. Ještě večer jsem udělala houbový pekáček - fakt úžasný, manža v noci dorazil a po čichu rovnou do trouby mls smiley mls smiley mls smiley ještě mám dnes k obědu, Takže Jarko, díky za tip. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 14:02
     

    Ahoj holky. Mám jakýsi rozlítaný den. Manžel se synem mají dnes dovču tak znáte to. Co dělám sama půl hodiny, s nima nemám hotovo za půl dne.

    A to jsem si myslela, že před noční trchu spočnu. Uznávám,že to byl blbý nápad.

    Zami užijij si oslavu

    Marti ty si užij grilovačku

    Jaruš na fotky truhlíků jsem moc zvědavá

    Šamanko teda ty houby. Hned bych šla do lesa.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.