čtvrtek 25. dubna, 11:37 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 30.09.2014 18:30
     

    MARTÍ, to čím si musela projít, není záviděníhodné................ eye popping smiley eye popping smiley Už proto musíš mít super výsledky........... love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley Budeme ti všichni držet palce. thumbs down thumbs down

    Jinak pekáček určitě vyzkoušej, je to úžasná záležitost........... mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 04:42
     

    Dobré ráno.

    Venku leje jako z konve.

    Mám nakrabičkováno a jedu.

    Zatím ahoj.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 06:10
     

    Dobré ráno.

    I u nás lejej ako z konve a když si vzpomenu, že za chvíli do toho brr počasí musím vylízt angry smiley angry smiley angry smiley no nedá se nic dělat.

    Včera bylo tak krásně- prádlo uschlo, vyčistila jsem v kiosku podsedáky na židle a pomalu ho v pátek zazimuju/ natřu nábytek diavou a uklidíme /. Venku už se stejně sedět nedá a zbytečně jse do něj vlhkost.

    Martí- tak snad už po těch všech peripetiích budeš mít výsledky.Držím palce.

    Jaruš- ten houbový pekáček ale musel být dobrej- četla jsem to manželovi a ten začal slintat jak bernardýn. U nás už houby nějak přestay růst- babina byla minulý pátek a prý nic moc a hodně červavý.

     

    Já dnes posnídala chleba s pmazánkou a až se vrátím z města dám coffe smiley + tofu tiramisu /včera jsem si zase udělala/. Oběd se ještě uvidí.. Chci také udělat ze zdejším receptů jabllečnou bublaninu, tak uvidím. Včerejší minibábovka nebyla nic moc- já dala dle receptu MV na plný výkon 3 min- a bylo to takový vysušený. Takže příště leda snížit výkon nebo ubrat minuty. Jinka by nebyla špatná - použila jsem zbyte do to tiramisu.

    Tak zatim. páá

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 10:38
     

    Ahoj děvčata, přeju všem hezký den flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    Teď jsem dorazila od holiče, něco jsem nakoupila a po coffe smiley jdu vařit. O: kuřecí polévka. Vařit budu segedínský guláš. U nás prý houby rostou, ale my jsme nebyli, manžel nechce chodit nono smiley nono smiley . Holka je v práci, tak mám smůlu.......... grinning smiley grinning smiley .

    Počasí je mlhavé, po dešti, prostě na figu eye popping smiley eye popping smiley . Prádlo mi neuschlo. Okolo druhé přijede vnučka na oběd a bude u nás do večera, tak budeme na sebe mít plno času. Zatím pa, ještě sem určitě juknu smiling smiley winking smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 11:24
     
    pa010012.jpg

    ....... mls smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 11:40
     

    KORDUL, co je to za krásné papání? Zkusím hádat............ nono smiley nono smiley červená řepa, tofu a vedle buďto hokaido pečená a nebo brambůrky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 11:42
     

    Kordul - to vypadá mňamózně mls smiley mls smiley .

    Já přijela z města- lije no hrůza. odjela jsem ráno s umytým autem, ale co teď mi stojí v garáži za špinavce angry smiley angry smiley .

    Chtěla jsem si koupit český česnek u trhovců- ale ani ti nebyli. Dozvěděla jsem se, že moje milované ořechy a mandle zase zdražili angry smiley angry smiley . Byla jsem ve zdr. výživě a koupula jsem si ten provamel - jogurt a ona mi ještě něco nabízela a povídsli jsmea já místo 3 jogurtů měla v košíku jen jeden angry smiley angry smiley .

    Prostě dnes samá negativa.

    Nakonec jsem si dnes k obědu dala jen malinký krajíček chleba- nějak nemám hlad. A hlavně se těším na tu jablíčkovou bublaninu- právě se dopekla a teď se chladí. love smiley love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 12:47
     



    Jarus napsal(a):

    KORDUL, co je to za krásné papání? Zkusím hádat............ nono smiley nono smiley červená řepa, tofu a vedle buďto hokaido pečená a nebo brambůrky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    .......Jaru, řepa, kunovjanka, Feta z Kaufu v akci a kuře winking smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 13:19
     

    Hezké odpoledne holky,já jsem dnes jak spáč,teď jsem vylezla z pelíšku-medvěd.Taky u nás prší!!! KODULO vypadá to moc dobře.Pořád si říkám,že taky udělám nějaké jídlo s červenou řepou a ještě jsem se k tomu nedonutila.Řepu mám ještě na záhoně a je teda opravdu pěkná.Ale salát z červené řepy miluju.JInak vás všechny móc zdravím!!! flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 13:32
     

    KORDUL, tak to jsi mi překvapila. Určitě vyzkouším.......fetu já miluju mls smiley mls smiley. Děkuji

    ZAMÍ, koukám, že máš den blbec. To se někdy stává. U nás ráno jako o dušičkách , ale před polednem vylezlo sluníčko a je zase krásně. Potřebuju, aby mi doschlo prádlo. grinning smiley grinning smiley. Taky jsem si sehnala český česnek na farmářích před dovčou, ale ještě si koupím aspoň 2kg. Máme rádi česnek, tak ho spotřebuju přes zimu hodně.

    Mám dovařeno, teď čekám na vnučku love smiley love smiley love smiley love smiley .

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 16:59
     

    Jaruš-a jak ho uchováváš. Já ho loni dala do lednice dolů a skoro všechen mi shnil. Měla jsem 4 palice. Prý se má zabalit do papíru a nechat zabalený třeba v krabici a nemusí být v lednici. Jaké máte holky zkušenosti?

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 17:10
     

    Zami tos měla teda jakýsi pech thumbs up thumbs up thumbs up Já jsem ten začátek dne měla dnes taky na prd. Ráno jsem zjistila, že mě nesvítí jedno potkávací světlo. Tak se mě jelo pěkně blbě do práce. Ještě ke všemu pršelo a tma byla jak v pr..... thumbs up Přijedem do práce a hned na nás vybalili, že máme 2 víceméně povinné přesčasy tento měsíc. To znamená, že bude méně volna než původně, spíš teda skoro žádné. sad smiley

    Takže jsem z práce volala do pneuservisu, naštěstí máme jeden u nás na dědině, jestli by byli tak hodní a večer jak kolem 19.h přijedu, jestli by mě tu žárovku vyměnili. Prý jo, ale netuším, kolik tahle ochota bude cálovat eye rolling smiley

    A to přijedu domů a doma bude tchýně grinning smiley

    Tož kdybych to byl býval věděl, tak bych sem býval nechodil grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 18:47
     

    Issis-taky veselý den. thumbs up thumbs upTak b

    ude zitra lip. Taky me dnes ta moje naštvala-každy rok kupuju brambory ns zimu dohromady. Nakonec stejně sockuje a nosi si od známých co ji dá a přitom jich tady je dost. A jako každýrok se ptá chlapa jestli budem kupovat brsmbory. On se ji ptal a kolik chce a že orý 25 kg. Toz ji ho koupím a označím ze prave tento pytel je jen její.

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 01.10.2014 19:37
     

    ZAMÍ, já jsem měla vloni 5kg česneku(českého) v krabici od hery v předsíni ve skříni. Česnek jsem měla až do dubna a byl super a bez klíčků............... thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down . Pokud chceš dát česnek do lednice, tak jenom vyloupat a do mrazáku, jinak ti nevydrží.je tam vlhko thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up .Pro brambory si jedu k farmářům v sobotu ráno(mám je objednané). Ještě mi potom bude čekat cibule, ta bude později.

    MARTÍ, odpočívej, potřebuješ to jako sůl love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    ISSIS, taky jsi měla koukám den blbec. U nás bylo hnusně ráno, ale kolem poledne se to změnilo a do večera bylo krásně. thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 02.10.2014 06:03
     

    Krásné ráno.

    Holky děkuju moc za rady. Já to dřív neřešila, prostě koupila jsem jednu palici jedno jakého česneku a až došlo koupila jsem další- byla jsem ve městě každý den. Loni už jsem pracovala z domu a tak jsem se do města nedostala tak často a hlavně jsem začala kupovat ten český a ten se v zimě špatně schání-tak jsem loni koupila a udělala chybu že ho dala do té lednice. No chybama se člověk učí, tak snad letos vydrží.

    Včera jsme byli nechat nazout zimní pneu na nové disky pro moje autíčko, tak jsme se zdrželi a já už nevařila teplou večeři, tak jsem si opekla nasucho napáncičce marinované /kupované/ tofu, rozřízla tmavou kaiserku ,lehounce potřela sojanézou a vložila to tofu.Takže jsem měla takový tofuburger, ale to bylo táák dobré.No a večer jsem to zazdila coffe smiley s jablíčkovou bublaninou. stydlin smiley stydlin smiley

    To je hrozný jaké já mám chutě na sladký- přitom dříve já sladké vůbec nejedla. A to mám cukr- dle předoper.vyšetření pod nornou.

    Dnes jsem posníkala chleba s pomazánkou a pak bude zase coffe smiley s buchtičkou. Oběd asi konečně ta rýže se zeleninou.

    tak zatim. PÁÁ

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.