čtvrtek 28. března, 22:03 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 22:02
     

    ISSIS, já taky souhlasím a možná, kdyby to šlo, tak třeba i smazat. My jsme si to přečetly a nikdo jiný to číst nemusí............ eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley .

    Jinak promoce byla super, mooc se mi to líbilo. Zakončili jsme to večeří ve Slaném(mimochodem výbornou), poseděli a před půl hoďkou jsme dorazili domů. Utahaná jsem jako štěně, ale mám super zážitek thumbs down thumbs down

    Vykoupu se a půjdu spát, mám ze včerejška spánkový deficit grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Papa flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 22:17
     

    Jaruš smazat to nepůjde. Ona tuto diskuzy zakládala NUNY a ta už sem nechodí. Mohla by ji smazat jedině ona. smiling smiley

    Ještě počkám jestli budou souhlasit šamanka s Martinou a když tak zítra založím pokračování. winking smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 22:27
     

    ISSIS, určitě i takto souhlasím thumbs down thumbs down , to byl jenom takovej nápad a tohle jsem nevěděla........ eye popping smiley eye popping smiley Bude to přehlednější thumbs down thumbs down thumbs down smiling smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 05.10.2014 09:39
     

    dobré dopoledne,tak já k snídani jogurt se skořici a kakaem,za chvilku jdem kouknout do lesa,mám vycházku.Jaruš tak hlavně že chutnalo a vše se povedlo.No Issis fakt si s korelu užijete.No až se ten náš terorista naučí mluvit tak mu pořídíme kámoše,chci buť Mníška nebo korelu,no uvidíme. winking smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 05.10.2014 12:31
     

    Ahojky děvčata................... flower smiley flower smiley flower smiley Přeji Vám krásné poledne. U nás je zataženo a chladněji. Nic moc. Počasí tak na spaní. eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 05.10.2014 12:40
     
    pa050004.jpg

    u nás polojasno, krásný den

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 05.10.2014 15:11
     

    Hezkou neděli.

    U nás jd zataženo a fouká. Byli jsme v lese ale nic moc. Sezona hub u nás skončila.

    Ja dnes snídala vánočku a k obědu jsem měla zeli a opeceným tofu.

    Tak zatim.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 06.10.2014 06:09
     

    Krásné pondělní ráno.

    Snídám kousek vánočky a pak si ještě dám coffe smiley . Dopoledne jsem objednaná k zubařce. To se mi teda ale nechce. grinning smiley grinning smiley

    Pak ještě nějaké běhání a odpoledne mi dcera přiveze vnuky na hlídání- taky jdou na kontrolu zoubků a už se nemůžou vrátit do školky.

    Včera jsme v lese našli pár bedel- tak si je usmažím k obědu k zelí od včera. Docela dobrá kombinace- zelí + houby.

    Zítra asi budu mít zase zvěř- dostali jsme sýry z Holanska, tak se na ně těším. Upeču si k nim ten chlebík od Danušky. mls smiley mls smiley

    Tak zatim - juknu asi až večer. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 06.10.2014 06:36
     

    Ahooj holky,já o víkendu vůbec nestíhala,v pátek jsme byli na tý grilovačce,bylo hezký,opravdu plno jídla,ale zima teda byla.No a v sobotu a v neděli jsme byli na bramborách,rovnou jsme je i třídili,ale už je hotovo.Taky jsme se byli podívat ještě v lese,nějaké bedly a půl košíku lišek,jinak nic už tady neroste.ISSIS já taky souhlasím,s těma stránkama,klidně to udělej.Jinak vás všechny zdravím. smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 06.10.2014 10:44
     

    Ahojky děvčata ................ flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    Dneska máme pošmourný den, ani se mi nechtělo do toho vstávat. eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    MARTÍ , po dlouhé době jsi měla akční víkend, viď?

    ZAMÍ, zubaře nezávidím nono smiley nono smiley confused smiley nemám ho ráda, ale bohužel je to nutnost.

    ISSIS asi maká, říkala, že má šichty navíc .

    Nějak nám tu chybí zase Monča. Nejde mi do hlavy, kde je Fatima, Lentilka a Vajaj taky už tu dlouho není nono smiley nono smiley eye popping smiley eye popping smiley .

    Snad jsou holky zdravé a v pořádku a jenom se jim mezi nás nechce.

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 06.10.2014 16:08
     

    Ahoj holky flower smiley zdravím po pár dnech winking smiley

    Minulý týden nešlo nic dělat nono smiley drobeček mi vyplnil veškerý čas love smiley Chtěla jsem dát pár fotek,ale to už snad nemá ani cenu,zachvíli napadne sníh a já bych přišla s mořem grinning smiley

    V sobotu jsme byli na houbách please smiley u nás ještě rostou,ale už jich bylo dost červavých thumbs up Mám připraveno na pekáček,večer to zapeču a budu mít zítra mls smiley Už se těším stydlin smiley

    Dnes mám dietní den a to jím malinko thumbs down zítra si dám pečenou kuřecí nožku a k tomu ty houby mls smiley

    JARUŠ-máš krásné vřesy,já je mám na zahradě thumbs down Během pár dnů nás začnou zateplovat a z balkonů musí všechno pryč sad smiley tak až potom winking smiley

    Přeju všem hezké odpoledne flower smiley

     
  • Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 07.10.2014 08:34
     

    Dobré ráno,já včera a dnes kytičky,ale už se zítra těším na zvěř mls smiley ,dnes dva kousky chleba s ramou a marmeládou dia,káva se zajícem.Za chvilku jedu na převaz,pak na trh, něco pokoupit a domů.Ještě musím do práce v pátek jsem tam dala dvě neschopenky a mám pocit že jednu si musím vzít na ukončení teda musím se zeptat protože jsem byla nemocná někdy před dvaceti lety tak už nevím.Tady je zataženo ach jo.Tak vás všechny pozdravuji a přeji krásný den. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 07.10.2014 09:26
     

    Dobré ráno,je pěkná zima,zataženo a fouká studený vítr.Je tady nějak mrtvo....ženy copak děláte???Danus měla by si mít tu se žlutým pruhem-neschopenku.ZAMI jak si dopadla u zubaře??jinak vás všechny zdravím!!!MONI dělalas ten pekáček??? flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 07.10.2014 15:44
     

    Holky Moni a Dano, už tady bylo moc příspěvků, tak jsem zřídila novou diskuzi č. 9. Jste obě zvány love smiley Já myslela, že tam nakouknete automaticky smiling smiley Je to pokračování téhle diskuze.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 30.11.2014 11:35
     
    pb300071.jpg

    ....... mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.