čtvrtek 28. března, 16:52 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 16:24
     

    Moje zasazené truhlíky vřesu. Jsem z nich nadšená thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down .

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 16:26
     

    Ahoj holky,nebyla jsem tu delší dobu tak snad nevadí když se přidám,no teť budu mít času hromadu dnes mě dělaly karpály na pravé ruce tak jsem doma na neschopence.Jinak s dělením jsem na tom nadivoko,ale teť dva týdny jedu poctivě a chtěla bych už konečně to držet poctivě,když zhubnu tak fajn,ale jinak to není podstatný sice jsem chtěla mít 53kg ale i tak s57kg co mám jsem spokojená jen mě je dobře po tomto stravování.Občas dám něco z AM ta mě také chutnala. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley .

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 16:41
     

    Hezké odpoledne,JARUSKO nádhera je to opravdu moc pěkné,zítra razím do zahradnictví.DANUŠ ahoj,vítej-karpály -nezávidím ti to,mamku to čeká v půli měsíce,tak vím o čem píšeš.jinak zdravím všechny holky!!!! flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 17:56
     

    Hezký podvečer.

    Jen jsem narychlo vlitla .

    Jaruš vřesy máš nááádherný. Uzij si zitra promoci.

    Issis -ja to mám stejné a když mi chlap řekne že mi s nečim pomůže tak můžu pocítat že to budu delat 2x delši dobu.

    Marti -hezkou grilovačku.

    Danuško vitej. Nedávno jsem dělala od tebe zvireci chlebik a musim rict ze byl úžasný.

    Samanko ti ti zavidim že u vás ještě rostou houby-tady už skoncily.

    Preju všem hezký a pohodový večer.

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 18:04
     

    Ahoj Danuš, vítej............. flower smiley flower smiley

    Karpály od sebe zatím statečně odhazuju, beru léky a stále si říkám, že se mi ještě nechce eye popping smiley eye popping smiley . Pak zase přijde doba, kdy ty problémy jsou velké, tak si říkám, že už by to asi chtělo........ eye rolling smiley eye rolling smiley . A když je trochu líp, tak to zase to odložím. grinning smiley grinning smiley

    A kde si byla na té operaci? Slyšela jsem, že někde v Praze to dělají leisrem(cena 10000,- Kč) a neschopenka je 3 neděle. Je u toho rychlejší hojení. Jinak klasicky byla doma známá 3,5 měsíce.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 20:19
     

    Jaruš truhlíky máš krásné. To by jeden nevěřil, kolik parády nadělá takový vřes thumbs down thumbs down thumbs down

    Konečně píšu z pc. Z toho mobilu když mám psát, jsem na mrtvici. eye rolling smiley

    Dano ahoj. smiling smiley smiling smiley smiling smiley Přeju brzské uzdravení flower smiley flower smiley

    Doma jsem dnes udělala akorát tak velký kulový. Měla jsem namyšleno, že si nařízkuju do truhlíku muškáty a začnu planýrovat skleník a neudělala jsem ani jedno. Byla jsem ráda, že jsem navařila a pověsila 2 pračky. Neplánovaně jsem musela jet na poštu, pak shrabat posečenou trávu, mezi tím jsem vařila x krát kafe, byla něco v dílně přidržet, podržet, odnýst, donýst. Fakt by mě trefilo angry smiley A až jsem šla k autu, že pojedu do práce tak si manžel neodpustil poznámku, že na ten skleník jsem zase ani nešáhla. eye popping smiley No praštila bych ho hned na místě. Měl jediný štěstí, že jsem měla jen kabelu se svačinou grinning smiley

    Fakt by mě zajímalo, proč jsem si toho Pištu Hufnágla nevzala confused smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 03.10.2014 20:40
     

    To jsem ráda, že se Vám to líbí.............., ale mě by to taky nenapadlo, moc se mi líbil ten nápad Zaminy, tak jsem se pro to rozhodla. Měla jsem štěstí, že zrovna měli takové pěkné.......... thumbs down thumbs down

    ISSIS, ty jsi mi rozesmála. Vždyť jsou to jenom chlapi, oni za to snad ani nemůžou.............nikdy jsem si nemyslela, že i muži mají svůj den a že by mohli být v přechodu už vůbec né, ale už si to nemyslím eye popping smiley eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley , ale proto je přeci milujeme né? love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 05:20
     

    Dobré ráno děvčata............ flower smiley flower smiley

    Dneska jsem byla snad 2Ox vzhůru za noc, nemohla jsem spát a už mám vyspáno. Pořád rachtám, za tu noc jsem při těch pauzách přečetla 2 časáky. Jsem nevyspalá, neodpočatá a to jedeme na tu promoci před polednem.

    No, co nadělám.půjdu se umýt, udělám si coffe smiley , posnídám štrůdlík a počkám až se vzbudí náš Sebíček. Zatím pa, ještě nakouknu............... smiling smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 09:34
     

    Ahoj a pěkné ráno.Karpály mám obyčejnou operací(tady v Boleslavi to tou šetrnější metodou dělají asi kolem čtyř tisíc),ale zatím dobrý mě strašily jak to bude bolet a až na ten řez mne nic nebolí-troch když pokývu palcem.

    Jaru já se tomu vyhýbala deset let,ale poslední dobou už jsem nemohla udržet ani lžičku,natož něco napsat-ručně,brnění od konečků prstů až do celé ruky a musela jsem ji hned svěsit dolů.No a teť poslední dobou mě jí rozbrněl i chlad na ruku-nevím co bych dělala v zimě confused smiley .Jinak všem děkuji flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley Tak dnes zvěř ráno míchaná vajíčka se zeleninou,oběd grilované kuře s dýní,večer zeleninový salát.Ještě že mám manžela,sice nějaké věci zvládnu levou rukou-no nakrájet cibuli a zeleninu opravdu ne.

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 18:43
     

    Ahoj holky. smiling smiley smiling smiley smiling smiley

    Jaruš mohla si mě přijít helfnout na směnu grinning smiley grinning smiley grinning smiley Vím co je to blbé spaní, takže si to živě dovedu představit thumbs up

    Dano teď už to bude jen lepší thumbs down thumbs down thumbs down smiling smiley

    Venku je dnes mlhavo, prý i sprchlo. eye popping smiley Já nevím, já chrněla eye rolling smiley Ještě dneska v práci a mám 1 den volno, skoro celou neděli thumbs down thumbs down thumbs down Ani ještě nevím, co budu vařit. Vytáhla jsem kosti z krkovice na polívku, tak ta je jistá thumbs down No a i maso jsem vytáhla, akorát teda nevím co to bude. eye rolling smiley To jsem si asi zase iniciativně nepopsala, páč vždycky si to budu určitě pamatovat eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley Samozřejmě si s určitostí pamatuju ho....., tak musím počkat až to rozmrzne a pak se podle toho zařídím. spinning smiley sticking its tongue out Původně jsem chtěla dělat řízky nebo obrácené řízky spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 19:07
     
    p1010031.jpg

    Issis-musí to být lepší. grinning smiley My byli u známých a dala jsem si opečený buřtík-sice to moc nejím,ale nechtěla jsem dělat Zagorku grinning smiley grinning smiley .Děleně dobré-mám zvěř,ale párky nejím.No a jsem nacpaná ještě jsem si doma dala pár mandlí,štráfek čokolády-dia.no a už by to stačilo.Tady je náš kuba,pořád mě tu okupuje a okusuje mě nehty,nadlidský výkon s ním psát a ještě jednou rukou. grinning smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 19:25
     

    Dano ten je krásný love smiley love smiley love smiley A to já znám, jak se píše s ptákem grinning smiley grinning smiley Ten náš mě chodí po klávesnici a když poskočí, tak mě něco ,,připíše" nebo umaže grinning smiley Teď přišel na to, že ty písmenka se dají vypreparovat, tak jsem minule našla půl klávesnice bez kláves a všechno rozházené eye rolling smiley A to sem si myslela, že si někde probírá pírka, protože on si u toho tak cvrlikal a pobrukoval jako když se šlechtí grinning smiley grinning smiley Udělal v tom pěkný bordel. Naštěstí jsme všechny písmenka našli, akorát ,,Delete" jsme hledali dýl eye rolling smiley

    Dnes se se mnou sprchoval. Seděl nahoře na sprchovým koutě a kecal mě do toho grinning smiley grinning smiley grinning smiley Pak seděl na umývadle, natažený div nespadl a čuměl jak si holým lýtka grinning smiley grinning smiley

    Všechno sleduje grinning smiley a všechno uklízí. Jakmile jsou na stole kovové peníze, vše shazuje na zem, odnese si něco do klece a my pak nacházíme kováky za lednicí, sporákem, v kleci když ji čistím, minule 20kč v hrnci s polívkou grinning smiley To samo ho štvou propisky na stole, hned je taky uklidí na zem, nebo nedej bože když se dostane k párátkům. Máme takovou slánku na párátka a jakmile ji někdo neschová do skříňky, jsou párátka ,,uklizené" všude. A jak on si u toho brblá, když takto klízí grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Minule si manžel namazal chleba se škvarkovou pomazánkou a nakrájel si na to česnek a cibuli a šel něco dělat. No a náš milý Pepa, mu po celým stole roztahal tu cibuli s česnekem, poťapkal ten chleba s tou pomazánkou, pooždiboval co se dalo a ještě těma zaprasenýma nožkama poťapal celý stůl. manžel když přišel, myslel, že ho štréchne grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Hned jak jsem přijela z práce, tak mě to žaloval, manžel grinning smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 19:44
     

    No holky-máte to s těma ptačiskana veselo.

    U nás se oslava povedla. Věnečky se všechny snědly a řízečky taky. Zeť naznal zez jednohubky s česnekovou tofu pomazánkou jsou výborný a szblazli taky celý tác. Deti vyli běžně divoký a musim se snažit je zvládnout. Ale celkem ti s nima jde jen ten malinký Páťa jim nestačí a je sranda jak se snaží jim stačit.

    Přeju všem hezký večer. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 19:46
     

    Holky, chtěla jsem se zeptat, je tu už moc příspěvků a moc stránek. Co kdybych založila pokračování diskuze. Je tu už obtížné něco dohledávat, tak zas by to bylo o trochu jednodušší. winking smiley

    Ale napřed se k tomu vyjádřete, nechci nic dělat za vašimi zády eye rolling smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 04.10.2014 21:13
     

    Issis-samozřejmě souhlasím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.