čtvrtek 28. března, 09:29 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: NUNY
Status:
Výsledné hodnocení: 4.8

DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

Datum: 24.09.2013 15:55
 

ZAKLÁDÁM DISKUZI KDE SI BUDEM PSÁT JÍDELNÍČKY-RECEPTY-A INSPIROVAT SE V DĚLENÉ STRAVĚ,A RADIT SI.

DISKUZE JE OPĚT ZALOŽENA NA PŘÁNÍ A ŽÁDOST ......



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 08.09.2014 08:04
     

    Krásné slunečné ráno,je nádherně. ZAMI tak to jsem si myslela že jsou to taky nějaké stromky nebo tak něco,je to teda moc zajímavé a pěkné,ještě jsem to teda neviděla.Dnes mám tekutou stravu,jogurty,vývar atd.,zítra musím vypít 4 litry slané vody,pak budu trávit celý den na záchodě,nic jíst.Ve středu jdu na ty střeva ale až ve 12 tak budu opravdu vyhladovělá.Ale už to bude konečně za mnou.Když bude všechno o.k. tak už najedu na dělenku.Tak jsem na to zvědavá. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

     
     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 07:38
     

    Dobré ráno kočky flower smiley flower smiley

    U nás dnes pod mrakem, ale teplo. Snad se to nějak vybere.

    Holky co odjíždíte na dovču, přeju vám, ať si to pořádně užijete, moře, sluníčka, výletů, nicnedělání flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley A v pořádku se nám vraťte a myslete na nás nějakou fotečkou grinning smiley

    Pádím do obchodu pro pečivo smiling smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 07:43
     

    Dobré ráno,koukám včera tedy nikdo nebyl,je to vidět JARUSKA už nemá čas,balí kufry - JARUSKO tak hezky si užijte dovču,a hlavně se nám v pořádku vrať,budeme se na tebe moooóc těšit. flower smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 09:24
     

    Ahojky děvčata....................... flower smiley flower smiley zadravím a přeju hezký den................ flower smiley flower smiley

    Včera se u nás moc nevyvedl, odpoledne od 15 hodin byla strašná bouřka a průtrž mračen................Kanály po silnici to někde ani nebraly. Jeli jsme od maminky a pod mostem ve městě jsme měli auto potopené nad značku auta. Byl to hnus. Zatím ještě nebalím, ale spíše shromažďuju věci na jedno místo. Něco jdeme ještě dokoupit, doperu pár věcí a zítra to začnu cpát do kufru. Za chvíli jedu na hřbitov , jdu se rozloučit s tatínkem. Dělám to vždycky, mám potom takový klid........... love smiley love smiley love smiley A potom jdeme s manželem na oběd...........Ještě se ozvu.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 10:53
     

    Krásný den.

    Tak včera bylo hezky a ještě dnes to vypadá cekem slibně. Ráno sice mlha jako mliko,ale začíná se rozpouštět a vylízá nesměle sluníčko.Ráno jsme byla na nehtech a v baumaxu- koupila jsem 2 vřesy do té nové sklaky a musím to dosázet, netřesky už mám napěstovaný svoje.

    Dnes ráno chleba s tofu pomazánkou a o: vařený bramrory a večer asi pohankouvou housku s nářezem. Zítra měním na zvěř- chybí mi jorurty. Ty sojové co jsem si kupovala v kaufu přestali brát a v Albertu je zdražili na 24 Kč. No budu mít častěji zvěř než dříve - kvůli těm jogurtům.A jak jsem byla na těch nehtech - stavila jsem se v Polenské mlékárně a nakoupila zásobu sýrů. mls smiley mls smiley

    Tak zatim. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: martina265
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 11:17
     

    ZAMI v makru jestli tam chodíte maji teď sojové jogurty za 9 korun. flower smiley

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 11:59
     

    Martí díky. Ale já to do makra mám hodně daleko- v Jihlavě není nejblíže je Brno a to 80 km.Jím jen bílý JOYA jogurt. Oni jsou i jiné , ale ty mi nechutnají.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 19:24
     

    Tak jsme nakonec byli v lese s přinesli koš praváků. Tak sušim, dělala jsem manželovi smaženici a sobe guláš. Je neutral takže ho můžu dnes i zitra.

    Jaruš a Moni -přeju hezkou dovolenou.

    Marti -ať ti zitra to vyšetření dobře dopadne.

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 20:19
     

    Ahojky, tak jsem ještě dneska nakoukla.......... smiling smiley winking smiley , nikde nikdo spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out , jenom Zamina s Martinou dodržuje docházku... grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Holky děkuji za přání k hezké dovolené...........už se nemůžeme s manželem dočkat.

    MONI, Tobě taky přeju krásnou dovolenou flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    Zítra pár věcí dožehlím a už začnu házet věci do kufrů. To už je potom za chvíli. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 09.09.2014 20:21
     

    MARTÍ, držím palce na zítra............ať dopadneš co nejlépe........... love smiley love smiley love smiley love smiley ............. flower smiley flower smiley flower smiley ........... thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 10.09.2014 07:20
     

    Krásný den.

    Tak zatim ještě počasí vypadá dobře- občas prokukuje sluníčko. tak uvidíme- straší s deštěm a ochlazením, ať si to ještě nechají.

    Dnes sn. 5 plátků sýra. a za chvilku bílý jogurt s kokosem.Pak si asi dám kávu a možná trošku tvarohu. Obed bude ten houbový guláš a večer se ještě uvidí.-

    Tak zatim Pá flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 10.09.2014 09:34
     

    Přeji všem hezký den............... flower smiley flower smiley flower smiley

    U nás se podstatně ochladilo, je tu 13C, po sluníčku ani vidu..................... nono smiley nono smiley eye popping smiley eye popping smiley . Piju coffe smiley , zatím nemám hlad. O: maso, zelí. V: šunka, sýr, rajče, paprika. Dojídáme zbytky, nechci už nakupovat. Myslím na Martinu, jde chudinka na to nepříjemné vyšetření............... love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley .

     
  • Autor: 173monika
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 10.09.2014 15:49
     

    Ahoj holky flower smiley

    MARTINO-dobře pochoď u doktora thumbs down

    JARUŠ-přeji vám krásnou dovolenou smoking smiley

    Dneska kytky-Sn-tmavá kaiserka zamáznutá alfou,zelená cibulka,led.salát a ředkvičky,O-makový koláč se švestkama,teď gnochi se zelím na večer mám uvařený puding mls smiley Zítra taky asi ještě kytky,chci vařit smetanovou rýři se žampiony a musím dojíst sojové jogurty winking smiley

    U nás je taky polojasno,dopoledne bylo lépe winking smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 8

    Datum: 10.09.2014 16:37
     

    Ahoj holky smiling smiley

    Říkala jsem si, že sem vlezu až budu mít hotovo, protože jinak se odsud nemůžu odlepit eye rolling smiley Teď jsem došla ze sokolovny. Včera a dnes jsem tam umyla všechna okna thumbs down Mám do jara vystaráno grinning smiley

    Včera jsem na oběd dělala hlívovou dršťkovku a smažila obalenou cuketu s bramborem a okurkový salát. To samé bylo i dnes, protože toho dost zbylo a vyhodit to bylo škoda nono smiley nono smiley

    Dnes jsem dopoledne upekla štrůdlíky. 3 nohavice s jablíčkama a 2 s dušeným kysaným zelím mls smiley Ráno jsem poprala hadry, bylo to do 2 praček. Ještě mrknu ven, jestli je to suché.

    My dnes ještě měli sluníčko a teplo. Teď už se začíná kabonit.

    Jdu sebrat to prádlo a uvařím si coffe smiley a už nic nedělám spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.