středa 24. dubna, 22:36 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Issis
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

Datum: 06.10.2014 11:23
 

Toto je pokračování ,,osmičky" a doufám, že se tu zase sejdeme v plném počtu a každá nová dělenka je předem vítána smiling smiley 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Issis (07.10.2014 08:43)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 4 z 8
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 08.04.2019 15:50
     

    Ahoj Samanko, chtěla bych se zeptat, jak dlouho už se stravuješ podle Lenky a kolik se Ti podařilo zhodit kilo. My s dcerkou teda jedeme cca půl roku. Jí šlo dole cca 8 kg, a mě cca 6 kg. Ale opravdu se nějak nehamujeme a v živočiném dni jíme i tučné tatarečky se "smaženým " sýrem v troubě., a čokoládky, banány se šlehačkou obalené v kokosu, prostě různé kalorické bomby.A přesto to jde. Mě sice hůře, ale ted jsem ráda, že aspon nepřibírám. Jen v květnu jedu do Turecka, a to bude boj. Jejich zákusky jsou pro mě výborné, takže mám hrůzu co mě naskočí nahoru. Ale hned jak se vrátím pojedu zase Lenku. thumbs down grinning smiley Ahoj hezký zbytek dne. coffe smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

     
     
  • Autor: Berticka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 09.04.2019 10:18
     

    Holky nevím kde se zeptat, tak to zkusím tady. Máte některá zkušenost s elektrickým struhadlem z Lidlu? Je to šikovný, nebo en další krám do baráku. Dost se mi líbí. Díky za názory.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 09.04.2019 14:42
     

    ahoj nemám zkušenost s tímto struhadlem, ale našla jsem na netu v diskuzi tak přeposílám

    Elektrické struhadlo Silvercrest SGR 150 C2 z Lidlu

    Sikola 3. ledna 2019 v 18:13

    Dnes koupeno, zítra vracím!!! Zgarb,střep,krám,šunt, který nefunguje.

     
  • Autor: Berticka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 09.04.2019 14:58
     

    a jeje...každopádně děkuju.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 09.04.2019 21:34
     

    Zkušenost žádná, mám od nich jen mixér .

    Držíme teď dělenku s manželem od února, volný graf, manža má dole asi 6kg, já 8kg. To je totiž jediná dieta, na které jsem schopná manžela udržet. Sám totiž neví, co si může vzít, tak raději jde mlsat zeleninu nebo ovoce, a vlastně ani kousek čokolády není až takový prohřešek. Horší je to pro mě, manža vyžaduje k masu přílohy, zeleninu nechce, z té si udělá salát jako moučník, ale k masu chce něco zakousnout. Hlavně hodně omáčky a aby nebyla řídká eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley zní to jednoduše, ale je těžké toho dosáhnout. Navíc teď kromě blbnutí v práci mi hoří zahrada, kam kouknu, mám sice velkolepé plány, ale skutek utek, na nic nemám čas.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 10.04.2019 12:35
     

    No šikulka, 8 kg krása, my jedem taky ten nejvolnější graf, ale mě to asi brzdí ta štítná žláza. Přesto su ráda i za to co jsem zhodila. O práci ani nemluvím jsem šílenec mám jedno normální zaměstnání a další dva vedlejšáky k tomu. Takže času na vaření mě moc nezbývá, ale snažíme se s dcerkou doplňovat. Ted jsem si po obědě pošmákla na jablečném strúdlu slazeném javorovým sirupem mls smiley .

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 10.04.2019 19:19
     
    copr.jpg

    Berticko, zkzusenost nemam, ale muj nazor je, ze je to dalsi zbyecny kram do kuchyne. Co mam dobrou zkusenost je "čopr", ten mi nakraji vse a pouzivam ho denne, koupila jsem nekde na e-shopu, Bosh, cca 400 kc,- a nedam na nej dopustit tongue sticking out smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 10.04.2019 19:49
     

    Dobrý večer. Mohu za Vámi dělit? Vezmete mě do party? Sice budu tápat,ale i zdravotní stav volá o pomoc a já musím dát dolů aspoň 10kg.Jsem odhodlaná a doufám,že to dám. Ráda jím.Pěkný večer smiling smiley

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 10.04.2019 19:52
     

    Ahoj Bledulko, vitej zde mezi nama, sice to tady skoro "umrelo" ale rada ti poradim cokoliv, ptej se

    kazda nejak zacinala a nikdo uceny z nebe nespad smiling smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 10.04.2019 20:18
     

    Děkuji za přivítání.To by mě nenapadlo,že v době facebuku najdu takové skvělé stránky. Je toho tu spousta a hlavně jsem našla dělenku.Už několikrát jsem o ní přemýšlela,ale dneska se rozhodla jít do toho. Nikdy jsem neřešila hubnutí, brala jsem to tak jak to je,ale zdravotní stav už volá o pomoc. Takže jsem se rozhodla,zkusit dát dolů prvních 10kg.Budu holky moc prosit o rady. Mám přečtenou knížku od LK, taky jsem koukala,že jsou tu recepty,ale je to hotová alchimie co kam.Je tu některá, která by mně třebas pomohla prvních několik dní co jíst,kolikrát a hlavně jaké porce. Abych nedělila a nejedla za dva a místo hubnutí zatím netloustla?Zatím přeji pěkný večer smiling smiley

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 10.04.2019 20:27
     

    Bledulko, velice rada ti pomuzu, chapu tvoje duvody a budu se ti snazit pomoct co budu moct

    ano na FB je hodne skupin, ale me odradilo, ze hodne clenek nejsou ochotny poradit a pomoct

    nekolikrat jsem zacala delenku a bohuzel i porusila kvuli vlastni blbosti sad smiley

    pamatuj, ze tohle neni mučící dieta, ale styl stravovani, nepocitas zadne kalorie ani dekagramy, je to o vyberu skupin

    takze klidne se zacni ptat, mam svatou trpelivost a pochopeni..a prozrad z jake vahy zacinas winking smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 10.04.2019 20:42
     

    Mici moc děkuju za ochotu.Já 57roků,90kg,163cm.Nikdy jsem vyloženě žádnou dietu nedržela a jsem moc ráda, že jsem dneska našla tyto stránky a tuto partu. Já osobně nejsem zastánce fa.,naší rodině nepřinesl nic dobrého,ale to je jiná věc.

    Mám velkou chutť začít a cítím,že je to výzva. Ale musím rychle kon čit, manžel bude sledovat hokej a já usím vyklid pole. Tak zatím ahojkly. Pěkný večer. flower smiley

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 10.04.2019 22:26
     

    Bledulko, to neni zadna katastrofalni vaha, ja pred 3 lety zacinala na 96 kg,, vyska 165 a za 8 tydnu jsem mela -14 kg (vek byl 53)

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 11.04.2019 06:54
     

    Dobré ránko dělenky.

    Mici,tak to je úžasné.Tos ale musela poctivě dělit.A cvičilas. Já teda ze zdravotních důvodů neé,ale budou vycházky,jak doposud.Nakopla jsi mě, vidím,že jsme věkově blízké,tak i já bych to mohla zvládnout,že? winking smiley Dneska začínámm zv.Četla jsem, že je nej. podle tady jídelníčku 14 dní zv,ale to nedám.Nemusím pořád maso.Přemýšlela jsem,že bych asi začala tak,že budu sem psát co jím, když tak holky jukněte,když to bude hodně blbééééééééééééééééééééééé.Dneska abych prav du řekla, nemám na nic chuť.Holky jíte 2 svačiny?Kolikrát vlastně denně jíte?Musím začít po večerech dočítat příspěvky od posledního,abych se dostala do obrazu.Mějte se všechny moc krásné a užijte si ten poslední teplý den. O víkendu nám, snad nachumelí sad smiley

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 11.04.2019 09:57
     

    ahoj Bledulko, tak hledím, jak se nám parta rozrůstá, když jsem stránky našla bylo tu mrtvo. Pak se ozvala Samanka a Micina. Já jsem začala s dietou na necelých 90 kg /160 cm/, takže jsme stejná skupina, a to i věkově. Já jsem sice za půl roku zhubla jen cca 6-7 kg, ale držím to néé moc tvrdě, ale princip dodržuji!! Není to moc kilo dole za tu dobu co jsem začala asi loni v listopadu, chodím i 2x týdně cvičit, a při práci mám ještě vedlejšách úklid, takže pohyb mám. Váha, ale drží, před 3 týdny jsem byla na preventivce po 2 letech a mám štítnou žlázu, tu tloustnoucí. Takže jsem vlastně ráda, že jsem vůbec něco zhodila, a už se cítím dobře, obleču co jsem neoblekla. Brala bych ještě třeba tak 4 kg. Ale už se nestresuju pomaličku a jistě. Papkám si podle chuti. Uričtě když budu moct tak s holkama poradíme, Micinka má toliko pěkných nápadů je to super. Já mám zkušenosti s SPLK již z roku 1996, takže jsem to jen oprášila. Tak ahojteeee ať se nám daří. winking smiley L.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.