čtvrtek 28. března, 11:30 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Issis
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

Datum: 06.10.2014 11:23
 

Toto je pokračování ,,osmičky" a doufám, že se tu zase sejdeme v plném počtu a každá nová dělenka je předem vítána smiling smiley 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Issis (07.10.2014 08:43)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 15.05.2019 23:15
     

    Tu stevii bych brala jako neutrál. Vždyť je to bylinka. A Colu Zero nebo Light si také občas dám. I jsem občas sehnala kofolu slazenou stévií. A ta zima je tu taky. Protivná a děsně vlezlá. Už se sice těším, jak vyrazím na zahradu, ale zatím pěkně do dečičky k topení

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

     
     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 16.05.2019 06:56
     

    Děkuji samanko za rady.A přeji Tobě a pokud nakukují i další holky krásný,veselý a spokojený den smiling smiley flower smiley b.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 20.05.2019 14:22
     

    Ahojte holky, tak já jsem se vrátila z dovolené, takže jsem tady delší dobu nenahlédala na příšpěvky. Pravda po dovolené jsem přibrala dvě kila, ale měla jsem hrůzu, že to bude i víc. Neodpírala jsem si nic, o čem by ten život byl, to se radši zase zakousnu do naší dělenky. Dnes jsem začla živočišnou. Bledulko, jak píšeš o stévii, tak ji používám do všeho, jak do živočisné tak i rostlinné mám ji v tabletách, ale i tekutou. A už se Ti podařilo něco zhubnout?? ahoj L.

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 20.05.2019 20:15
     

    Ahoj holky.Ahoj Lafí,vítám Tě z dovolené doma.Tak to je dobře,že jsi se vrátila spokojená a bez výčitek,že jsi si dala, na co je c huť. 2kila tak to je opravdu málo.To já nebyla na dovolené a o víkendu jsem nějak to nezvládla, popadla mě ta špatná nálada a jedla jsem fakt na co jsem měla chuť. A představ si,že jsem měla dole 3 kg a dneska na váze + 2kg.Tak se na sebe zlobím,že jsem to nedala. Ale budu dělit dál.Popravdě,dost mně chybí přílohy k masu a to jsem o víkendu porušila a ještě si namazala chlé se škvarkama a cibulí. No nechápu,že hned 2 kg nahoře,takže dneska 89kg. Jak jsem sem psala, moc mně chybí ta podpora tady.No snad si více napíšeme a půjde to s lepší náladou.Pěkný večer b.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 21.05.2019 10:52
     

    Ahoj Bledulko, moc jsem se zasmála po přečtění tvé zprávy, uplně Tě chápu, kdybys viděla mě na dovolené směju se i hlasitě prostě tělo si to žádalo jak u mě tak u Tebe. No já ještě v neděli, když jsem v sobotu přiletěla, tak jsem si musela udělat smažený sýr s tatarkou a brambory a tak mě to šmakovalo. A v Turecku jsem valila hranolky hranolky hranolky se vším možným, je ale fakt, že doma moc hranolky nemusím, ale tam byly prostě výborné, no fakt špica. Dnes už druhý den valím naši Lenku, a mám dole 0,5 kg což su ráda. Takže si nic nevyčítej a klidně pokračuj dál v dělence. Já mám doma i knížky od Lenky Kořínkové a měla v ní popisované i dopisy od lidí, kteří drží dělenku a citovala tam dopis jednoho chlapa, že až zhodil na svoji váhu co chtěl, tak si to prostě upravil podle sebe a jedl celý týden děleně a o víkendu měl přežíračku jako vepřo knedlo zelo atd. a prý mu to tak fungovalo. Takže já se těším, kdybych ještě zhubla cca 5-6 kg, tak si to zkusím dělat tak jak on. Ahooj a příjemný den přeji. flower smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 21.05.2019 13:07
     

    Ahoj Lafí i ostatní holky smiling smiley .

    No co teda nechápu za 2 dny už 0,5kg dole?A já zase za dva dny 2kg nahoře.Co se týče prasárniček v jídle,na to jsem expert. Dělenku pořád pročítám a pořád se učím a zjišťuju,že to a to nevím.Když o tom tak přemýšlím, téměř nejím pečivo jako housky a rohlíky,málo sladké.Ta kila jsem nabrala hlavně ubráním pohybu po úraze, fakt nepravidelností v jídle. Na nikoho to nemohu svádět(roky,léky).

    Teď když si jdu něco koupit,že už to fakt potřebuji,tak to co se mně líbí je malé.A záda a klouby taky volají.

    Já dneska zv:ráno eidam,šunka,vajíčko a okurku steril. A to jsem se tak nadlábla,že jdu až obědvat.Normálně vařím ostatním a sobě upravuju:takže gulášovka bez brambor a mouky a roštěnka se zeleninovým salátem . Večer mám naplánovaný salát s vajíčky a eidamem. Nemusím po nějakých časových intervalech,že? A ještě by mě zajímalo, abych hubla musím všechno dietní,myslím šunku,eidam a nebo můžu i Vysočinu a tučnější sýry?Myslím si,že dietní,ale vaše zkušenosti.Lafí moc prosím plánuješ vaření den předem. Chtěla bych si tady s některou z vás udělat podle vás aspoň jeden den v zv a jeden v ky, jestli já totiž i moc nejím. A nevím jestli jsem se už ptala,jak střídáš dny?

    No a na pití si dávám 1-2 kafe se stévií,(heř.čaj,mátový čaj a vodu s citronem - neslazené).To co jsem z pití napsala beru jako neutrál. A na kolik kil chceš zhubnout? Mně by stačilo těch 10kg na 80 a pak se uvidí. A pak si udělám taky jeden přežíračkový den,to mně půjde ze všeho nejlíp mls smiley

    Ahoj a krásné odpoledne flower smiley

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 22.05.2019 07:53
     

    ahoj Bledulko, takže váhově jsme na tom stejně já bych chtěla taky na 80 kg, když jsem chtěla podruhé otěhotnět, tak do mě doktor valil hormony a po nich jsem přibrala 10 kg, pak 10 kg tehotenství, porodem 10 kg dole a 10 kg hormony zůstaly a ne a ne dole. Mám to pořád dokola. Já se teda stravuju podle Lenky už dlouho asi od lonského října, ale musím říct, že to nedržím uplně dietně, jako dělím, ale jím i tučné sýry, suché salámy, klobásky, majonézy, čokolády slazené stevii nebo uměle, prostě nějak se moc netýrám, a hubnu pomalejc, ale nevadí celkem jsem zhodila za tu dobu 6-7 kg jak kdy. No ted mám nahoru 2 kg, ale zase nestresuju, obleču věci co jsem si zakoupila po shození. Tak su ráda. A cítím se lépe. Jak jsem byla na prevenčce po 2 letech ted v dubnu nebo v březnu nevím, tak mám štítnou žlázu ne sice moc, ale dala mě doktorka léky, říkala mě, že se mě bude líp hubnout. Tak uvidím, začala jsem je jíst teprve ted po Turecku. No a jak jsem měla včera dole 0,5 kg, tak dnes je zase nahoře, ale to bude zase zítra dole, takže ono se ty potvory kila drží bojují, ale my se nedáme a vydržíme, že? Stravu si dělám podle chutíi já su spíše rostlinný typ, ale ted si peču od Miciny recept na živočišný chleba ořechový, a su velice spokojená, včera jsem si ho upekla, tak mám živočistný den, na snídani jsem si dala ten chleba natřela tavenákem a na to šunku a pravda aj suchý salám a zeleninu a kefír /ten si dělám neslazený neochucený rozmixuju s ovocem banán, jahody a stévii - mám ráda sladučké/. Na oběd jsem si včera udělala katův šleh s kuřecích prsíček a na to krenex. Na svačinu jogurt jogobella light. Včera jsem měla rostlinný den a to jsem byla u nas ve veganské restauraci neměla jsem čas vařit. Ale včera jsem si udělala i dvě pomazánky z tofu jednu sloní žrádlo a druhou křenovou na zítřek. Z pečiva jím kaiserky a žitné rohlíky, ale i bílé pečivo, prostě podle chuti. Držíme to i s dcerkou /23 let/ a ta se taky nechce nějak moc omezovat, takže zhodila asi 8 kg, ale taky pomalu, ani vánoce jsme nebyly o hladu a měly jsme pochutinky, ale děleně. Já mám, ale velikou nevýhodu, jelikož su z Moravy a mám ráda vínečko, jelikož máme vinohrady a syn a manžel se tím zabývají a musím pořád chutnat, a komentovat co tam je cítit v chuti a vůni atd. Takže to je moje největší brzda hubnutí. Jinak si myslím, že ani ty tučné věci jako sýry, salámy by nevadily. Ale ten alkohol jo. No, ale co se dá dělat. nono smiley Tak když nebudeš něco vědět klidně se zeptej, je nás tady celkem už dost na rady. Ahooooj hezký propršený den přeji L.

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 22.05.2019 09:24
     

    Ahoj Lafí, moc krásně jsi to napsala.Fakt,to si budu občas pročítat. Moc si mně tím pomohla.Já za chvíli jedu s manželem pro nařezané dřevo.Jedeme dálkovou 7km naším traktorem,takže napíšu až odpoledne nebo v ečer. U nás taky lije jako z konve,ale zahrádka to potřebuje. Myslíš,že bych mohla napsat občas i sem? Našla jsem,že je to soukromá.? Měj se moc hezky a i když prší,tak ať máš ten den veselý smiling smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 22.05.2019 09:27
     

    Ahoj všechny dělenky. Zdravím Vás,zatím jsme tu jen s Lafí,ale snad napíšete, jak se vede.Lafí,tak se mně to odeslalo sem,ne do SZ. Všem vám přeji krásný májový propršený den. flower smiley

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 23.05.2019 10:41
     

    Ahoj Bledulko, tak dneska jsem měla na snídani cereální kaiserku s bzeneckým salátem, tj. červené zelí s majonézou a k tomu meltu s medem a sojovým mlékem. Na oběd mám opékané nudle s kečupem a zeleninou, na svačinu kaiserku s křenovou pomazánkou a na dopolední svačinku jsem slupla nakrájené ovoce jahody,banan, maliny. Vůbec, ale nevím co o víkendu uvařím. Ale asi jsme dlouho neměli klasickou fazolovou omáčku, takže asi v sobotu a v neděli něco živočišného, ale nevím zatím co. Ale určitě udělám něco sladkého bez toho by to nešlo. Váha zatím stagnuje, mrška jedna, ale nevadí. Dnes už u nás neprší, ale je pošmourno. Ahoooj L. flower smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 23.05.2019 21:00
     

    Ahoj Lafí,tak já dneska měka zv.Na snídani vaječnou palačinku se šunkou a zeleninu,okurky,paprika,rajče a kafčo. Na sváču jogurt s medem a vlaš.ořechy, oběd vepřové nudličky pečené a zeleninový salát,odp.tvaroh s dom. marmeládou a večer sýr eidam,šunka,vajíčko,zelenina.A musím říct,že už jsem přesvědčena,že mám raději ky.Ale ještě zítra budou zv,protože mám chuť na zavináč a chtěla bych si ho koupit. V pátek jezdíme na větší nákup.Zítra do Penny. K obědu plánuji játra.Já si nemůžu pomoct,ale chybí mně přílohy,třeba zítra ty játra u nás s rýží,pro mě mňamka,ale bez rýže už to není ono.A jak Ti chutnají ty knedlíky z Paloučku?.No a co třeba říkáš na fazolovku ze soja mléka smetanového?Zv fazolovku mám moc ráda.Lafí a co dáš jako přílohu?.Koukala jsem na ten ořechový zv chleba jak píšeš od miciny,tak musím vyzkoušet.Dívala jsem se tady do RECEPTŮ a fak mnoho výborných nápadů,budu zkoušet.Ještě Lafí prosím mám nadělané spousty domácí marmelády s obyč.cukrem, nevím jak to je,jestli můžu.Mám ráda na chleba.Máme chuť na čočku,tak asi bude v sobotu a taky jsem koupila v Penny Tortily,tak pro mě jen se zeleninou a majonezou,ostatní i maso. Moc prosím,pokud bych psala něco z jídel špatně,oprav mě,fakt se učím.A ještě řeším chleba do ky.Pořád kupuju žitný a už se mně přejídá>Kaiserky mám moc ráda,víc zařadím.Teď si neuvědomuju,jestl je víc druhů a které jsou nejlepší.

    Tak mít doma vinohrad,to musí být taky spousty práce kolem.Kdysi dávno ho měl můj strýc s tetou u Mikulova, 2x ročně jsme tam jezdili.Moc se mně tam líbily vesnice,sklípky a hlavně ta černozem,u nás je půdy chuďoučká.Vím co se strýc s tetou napracovali,ale měli i ve stáří tolik elánu,co jsme jim mohli závidět.Já mám ráda vínečko,ale musí být slaďoučké.A to asi vinař nemusí,že?.A ještě mám moc ráda v zimě svařené víno,hodně oslazené,ale to vinaři asi neradi slyší,že?

    U nás dneska pršelo tak do 1 hodiny odpoledne a pak i vysvitlo.Je dobrý,že máš k sobě parťačku dceru ,to já v tom jedu sama a manžel kroutí hlavou,z mladých to nikdo neví,vždycky u jídla to nějak zakamufluju.Vážit se budu až v sobotu, tak uvidím.Taky se u vás doma fandí u hokeju? U nás manžel a syn ,no jsem ráda,že už bude v neděli konec,televize stále obsazena.

    Už budu končit.Měj se moc hezky a pěkný večer. smiling smileyDobrou b.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 24.05.2019 08:20
     

    Dobré ránko Bledulko, tak u nás se taky fandí a k tomu kupuje basa piva. Manžel s dcerky přítelem si musí k tomu dávat pivenko,jinak by to nešlo. Já jsem se včera sice taky dívala, ale z postele. Byla jsem unavená, dcera má u nás v práci brigádu úklidy a ted jí chodím pomáhat, dělá bakalářku, tak aby měla více času na učení. Jak píšes o marmeládách, tak s cukrem se nesmí. Když marmeládu tak DIA nebo prodávají 100% marmelády od Relax, tu mám koupenou. Ale pravda domácích marmelád máme taky mraky. A při živočišném dni jestli sladíš medem normálním, tak to taky nee. Med u zvířátek se může jen lesní. Já většinou u zvířátek sladím cukropurem, xylitolem, stévii a ještě je jeden cukr přírodní, tuším erythritol. Smetanu sojovou moc nepoužívám sice ji mám, ale použila jsem snad jen dvakrát. Fazolovku /u nás zvykem bez smetany/ mám ráda i jen tak s chlebem a opečenou cibulkou a okurek. Tak bodl by klobásek na grilu k tomu, ale bohužel. U zvířátek se může jen zelené fazolky a ty u nás nemusíme. Z toho Paloučku jsem knedlík ještě nezkoušela. Dělala jsem nedávno, no před dovolenou, dušené zelíčko mladé to pěkně zelené a upekla k tomu kuře a vůbec nám s dcerkou nechyběl knedlík. A jak o tom ted píšu asi si to uděláme v neděli. Zelíčko jsem lehce zahustila psyliem a bylo to super, výborné. Hold musíme si jídla skládat každý podle své chuti, ale ty játra jak píšeš bez rýže, to bych asi nedala. Ještě mě celkem chutná sojové maso, robi maso nebo nějaké takové bud na houbách nebo s lečem a k tomu rýže, to jsme si taky dost pochutnaly. A jak píšeš o vínečku, tak máme aj sladoučké aj kyseloučké. Prostě všemožné odrůdy, syna to baví a jezdí vystavovat na různé vinařské akce a sbírá diplomy. Takže su hlavní degustátor. A pak se možu rozčilovat, že váha ne a ne dole. spinning smiley sticking its tongue out Ahoj a hezký víkend přeji L.

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 25.05.2019 06:52
     

    Dobré ránko dělenky,tak zatím jsme tu jen s Lafí , ale třeba sem chodíte,ale není čas na psaní.Mějte se moc hezky a pěkný víkend. flower smiley B

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 28.05.2019 09:10
     

    Ahojte dělenky, chodívá sem ještě někdo? smiling smiley flower smiley

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 28.05.2019 12:19
     

    To víš, že jo. Já s Bledulkou, někdy Micina a Samanka. Je to pěkné, že se tyto stránky po tolika letech zase oprašují. Právě obědvám dušené zelí s knedlíkem a šrúdlík jako dezert. Dobrou chut všem dělenkám přeji L.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.