sobota 20. dubna, 02:56 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Issis
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

Datum: 06.10.2014 11:23
 

Toto je pokračování ,,osmičky" a doufám, že se tu zase sejdeme v plném počtu a každá nová dělenka je předem vítána smiling smiley 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Issis (07.10.2014 08:43)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 23.04.2019 21:58
     

    Na velikonoce jsem udělala kokosového beránka a květákovo-mrkvovou nádivku. KLuci měli nádivku normální - s rohlíkama, u té naší jsem vyměnila rohlíky za lehce povařený květák a mrkev. Jinak uzené koleno, kopřivy, anglická slanina, pepř, sůl, muškátový květ, žloutky a sníh z bílků.

    A na beránka sníh z bílků, žloutky s tvarohem a máslem, kokosová moučka a med

    4 vejce, 100g medu, 200g kokosu, 250g tvarohu, 200g másla. Příště zkusím dát víc tvarohu.

    pekla jsem asi 45 min na 160°C

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

     
     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 24.04.2019 06:54
     

    Dobré ránko Samanko, děkujeme za recept na beránka my jsme měli též živočišného beránka se zakysanou smetanou s kokosové mouky, máslo.Ale vůbec, ale vůbec nám nechutnal, sice polétý aj čokoládou vypadal nádherně. Ale při každém soustu jsme se mohli udusit, manžel říkal, že sice se dá, ale musel ho hodněěě zapíjet mlékem nebo čajem. Hned si ten Tvůj recept vyzkoušíme, jak říkám jsme s dcerkou mlsné. Jinak na velikonoce jsme měla připraveno obojí rostlinné a živočišné jídla, chlebíčky rostlinné jsem měla s bramborovou pomazánkou obložené zeleninou, byli výborné. V sobotu na oběd jsme měli s dcerkou robi maso na žampionech a rýže a okurkový salát. Tak jsme se oblizovaly. Jen váha nám šla špíše nahoru, bylo vínečko nono smiley , takže ted čekáme jak nám to opadne. Hezký den přeji L.

     
  • Status: nováček

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 24.04.2019 14:46
     

    .....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil mmarcelinka (24.05.2022 14:06)
     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 25.04.2019 09:54
     

    Ahoj Marcelko, tak Ti musím říct, že já jsem spíše taky rostlinný typ, a když jsem začala opakovaně držet Lenku po cca po 20 letech /brr to je hrůza jak to letí/ vůbec jsem nezačala 14 dní živočišných dní, jedla jsem si jak to tělo žádalo a jak jsem měla chut. Více dní rostlinných a méně živočišných. A přesto váha šla dole. Já jsem momentálně asi ve stavu "hybernace" spinning smiley sticking its tongue out jelikož jsem zhubla co jsem asi chtěla, a jde mě to jen velmi pomaloučku dál dole.Pořád nějaké svátky a šup zase nahoru, a během týdne zase dolů. No, ale neřeším to a jsem spokojená. Hlavně netrpím hlady, a chutí na sladké. Ted v květnu se chystám na dovolenou do Turecka a tam se prostě neubráním jejich krémovým zákuskům. Takže jak se vrátím začnu zase z gruntu, protože určitě přiberu.Tak budu muset přitvrdit. Přeji pěkné začátky a vůbec si nedělej problém, že budeš muset jíst první živočišnou stravu. A to si myslím, že jsi mladší než by tady, takže mladým lidem to jde určitě lépe. Zdar naší dělence Lence.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 25.04.2019 11:53
     

    Marcelko, vítej mezi námi flower smiley flower smiley flower smiley

    Já dostala váhu digitální s velkým displejem k minulým vánocům. Tak mě to naštvalo, že jsem na ní ještě nevlezla. Nejen, že je na ní dobře vidět, velká čísla září do dálky, ale ještě si pamatuje historii. Tůdle. mám svojí stařičkou, mechanickou.

    Jinak vážení není až tak důležité. občas prostě váha stojí, ale mizí cm, což se nejlépe pozná na kalhotách, nebo na pásku, najednou mi chyběly dírky winking smiley winking smiley winking smiley na té správné straně, samozřejmě.

    Já jsem naopak masová. Teda maso ani tak nemusím, ale jsem závislá na kafi s mlékem, zajíc mi teď moc nejede. To si dám raději čaj. A hlavně miluji sýry, jogurty, a když zeleninový salát, tak k tomu kousek sýra, nebo něčeho mléčného, jinak mi trnou zuby

     
  • Status: nováček

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 25.04.2019 19:25
     

    ........

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil mmarcelinka (24.05.2022 14:06)
     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 02.05.2019 20:08
     

    Ahoj holky, předem Vás zdravím. Na nějakou dobu jsem se z rod. důvodů odmlčela,ale dělím.Koukám,že tu máme novou dělenku,tak Tě vítám. Jak se vám všem daří? Mě zlobí páteř a hlava,byla jsem dost nachlazená.No já holky nevím,ale asi jsem ještě nenastartovala dobře tělo. Zatím dole 2 kila,možná bodně jím. Tak třeba dneska jsem večeřela až v 7(1 kaiserku, několik sušených rajčat i s olejem, polič. lžíci tatarky a řadkvičky.)Poradíte mně prosím,jestli jsem udělala chybu.?Přeji vám všem krásný večer a doufám,že se každý den za vámi stavím.Pěkný večer. b smiling smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 04.05.2019 19:25
     

    Dobrý večer holky.Tady nikdo není. Kde jste? Potřebuji podpořit. Všem Vám přeji krásný sobotní večer.b

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 05.05.2019 13:27
     

    Holký dobrý den. Tak koukám,že nikde nikdo.Ale já taky nechodila.Venku máme 3 st.,tak fakt lenošíme doma. Na procházky bude ještě pěkných dnů dost. Tak já dneska zv. Ráno eid. uzený a obyč. oba 3o% a k tomu kafčo s mlíkem a ledový salát.No a k obědu skopové m aso na česneku a dušenou zeleninku.No jsem zvědava,co tomu řekne žaludek a střeva,ale byl to poslední balíček z mrazáku,tak proč si nezahřešit(v množství mls smiley ).Večer asi jogurt. Fakt zatím nevím.

    Takže zatím takto.Všem Vám přeji krásné nedělní odpoledne. smiling smiley

     
  • Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 05.05.2019 20:49
     

    Zdravím všechny dělenky, flower smiley

    tak se k vám asi zase přidám, jestli můžu. please smiley

    Dlouho jsem do debaty nepsala, ale už mi to chybí.

    Jedu už delší dobu na veganské stravě, protože mě otékají a bolí kolena a tohle mi pomáhá.

    Ale chci taky zhubnout, a to chce i zvířátkové dny. Tak asi koupím nějaké maso a sýry.

    Dnes jsem snídala salát z tofu, zeleniny a sojanézy, k tomu kváskový chleba. Oběd čočková polévka a brambory zapečené s květákem a sójovou smetanou. Na večeři jsem si usmažila palačinky (celozrnná a hladká mouka, sójové mléko, trochu agávového sirupu) a pak jsem snědla pomeranč. mls smiley

    No bylo to moc dobré, ale asi z toho nezhubnu, že. coffe smiley Alespoň nejím cukr a uzeniny, a je pravda, že trochu jsem zhubla, podle oblečení.

    Musím zdejší debatu dočíst, abych byla v obraze. winking smiley

    Přeji dobrou noc. flower smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 06.05.2019 06:45
     

    Diobré ránko,

    tak jdu nakouknout.Jejda, vítám novou,vlastně staronovou dělenku,to já jsem nováček.TaK JÁ SI MYSLÍM,ŽE TEN VČEREJŠÍ DEN,CO SE TÝČE DĚLENÍ BYL V POHO.tO VÍCE PORADÍ HOLKY,JÁ JEŠTĚ CHODÍM NA RADY. tAK JÁ JEŠTĚ NIC NEMĚLA ZE SOJOVÉHO MLÉKA.Třebas přemýšlím o koprovce do kytiček a jaksi to pořád odsouvám.No včera jsem si dávala pořádně masíčko a dneska jsem jak kdyby mě přejel vlak.Fakt přecpaná,takže ale na Ky musím nakoupit,proto zase zv.A ráno si dám jen fafčo s mlíkem.Samí to tu chválí a fakt na tom taky ujíždím. A pořádný hrnek.

    Tak holky všem přeji krásný den.b flower smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 12.05.2019 18:52
     

    Dobrý večer dělenky, tak každý den nakukuji a nikde nikdo.Tak asi jste všechny skončily,tak i já se loučím. Mějte se hezky a ať se Vám daří.b

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 14.05.2019 18:42
     

    Nedá mně to a nakukuji. Potřebovala bych podržet,ztrácím pevnou vůli.Nakukujete některá?.Pěkný večer b.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 14.05.2019 19:54
     

    Neboj, nakukuji, jen se mi to nepovede kadý den winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 15.05.2019 09:47
     

    Jejda Samanko, to jsem ráda,že aspoň některá z vás nakukuje..Já jsem si říkala,co se děje.Tak já mám prosbu,co COCACOLA ZERO?Když mě honí mlsná, nejraděj si dám skleničku Teď jsem videla v lékárně u MAXA,jak si ženská kupuje sladislo SteviMax,,říkala lékárnice,že je to místo cukru,600 tablet za 200kč.No nekouřím,nepiju,do hospody nechodím, karty nehraju smiling smiley ,tak jsem si říkala,že bych to koupila.Mohu v dělence jako neutrál občas?.Podle mě je to neutrál,nebo ne? Poslední dny jsem tak zmrzlá,že přes den nemám vůbec chuť na jídlo. To snad nebyla taková zima ani v ZIMě.

    Tak zatím ahojky a pěkný den flower smileyBledulka

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.