čtvrtek 28. března, 13:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Issis
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

Datum: 06.10.2014 11:23
 

Toto je pokračování ,,osmičky" a doufám, že se tu zase sejdeme v plném počtu a každá nová dělenka je předem vítána smiling smiley 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Issis (07.10.2014 08:43)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 11.04.2019 13:47
     

    Ahoj Lafie,předem tě zdravím a děkuji za písnutí. To jsem moc ráda,že jsme taková partička a třeba se ještě někteří připojí. Koukala jsem, že už je to DEVÍTKA o hubnutí a jaksi to utichlo až nyní zase trochu rozjezd. Jak tak čtu pomalu nazpátek, byla to a zase je pěkná diskuse. A teď ta skupinka jsme na tom váhově i výškou postejně, takže paráda. Já jsem začala dneska hrnkem čaje,k snídani vaječná omeleta se šunkou,sýrem30 a zeleninkou(rajčata,okurky), na sváču jsem skřoupla mrkev a k obědu rajskou om. pro všechny stejnou s masem,zahuštěnou společně vařenou mrkví a 12% smetanou, já k ní měla ještě uvařenou celou mrkev a vajíčko,ostatní knedlík.I jsem si pochutnala a manžel taky.Jo a polívku já vývar bez nudlí se zeleninou. Odp. dám kafčo s ml. a jogurt a večer plánuji asi sýry se zeleninou. No uvidím co má střeva nato, protože mám problémy se zažíváním,budu muset více jíst zeleninu vařenou nebo dušenou.To se mně to první den píše,ale vidím, jak jste všichni v poho. je tu s vámi fajn a píšeš,že i dcera se stravuje podle LK,tak to máte spolu doma fajn.Jen jsem nakoukla,jdu sít pšeničku na velikonoce a zalít skleník. No venku je pěkná zima, úplně tuhnou kosti a pejsi leží v pelechu.

    Tak zatím ahojky a pěkné odpoledne flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

     
     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 12.04.2019 07:08
     

    Dobré ránko, Bledulko, tak jsem v práci za chvíli začnu pracovat, ale bohatě jsem posnídala, měla jsem kaiserku cereální s tofu sloním žrádlem a zeleninu a meltu se sojovým mlékem s medem. A jsem spokojená, na oběd mám brambory uvařené ve slupce s mladou cibulkou a zahuštěný špaldovkou zelený hrášek se sojovým mlékem na cibulce. A jako dezert, jelikož jsme s dcerkou mlsné mám ještě zbytek štrúdlu, jeden jsem dělala s mákem a druhý normální jablečný slazeno javorovým sirupem a makový xylitolem. Jak píšeš Ty, tak jsi vše měla kombinačně dobře. Tak držím pěsti a přeji hezký den. ahoj L. smiling smiley

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 12.04.2019 13:25
     

    Ahoj holky, všem přeji krásné odpoledne.Tak teda Lafi,Tvůj včerejší den mě úplně navnadil, na ty brambory s hráčkem. Asi v pondělí se budu opičit a na zelený čtvrtek nějak vymyslím do ky špenát s bramb. a žloutkem. Žloutek jestli jsem správně pochopila je neutál,že?.

    Tak včera jsem už nestihla večer nakouknout,manžel zabral počítač. No a dneska od rána po doktorech. Ják já dojela domů zmrzlá. Byla jsem na kapačkách,tak musím být vždy najezená. Dneska mám ky:ráno pš.žitný slun. chléb s francouzkou rostlinnou pomazánkou a rajčata. A až k obědu bezv.cel.těstoviny,zelenina mraž.trošku oleje řepk. rajčátka a dochuceno kořením. Odpoledne bude jablíčko, nevím,jestli odpoledne mohu a večer chci stejné co ráno,mám totiž čerstvý chléb a moc mně chutná.A během dne čaj s medem nebo bez. Chtěla bych se zeptat, mám moc ráda majonézu Poličanku.Je to neutrál? A tatarka Poličanka je taky neutrál?A ještě moc prosím, jaký je nejlepší ZV chléb? A co čaje?Piju Ranní černý, heřmánkový,mátový,čistou vodu s citronem. Je to všechno neutrálnebo jinak.Já k tomu masu prostě něco musím.Otázek by bylo.Musím postupně. Dneska jsem si koupila sešit a budu zapisovat.Tak jdu asi zatopit,zebou mě ruce i nohy. Pocitová teplota je hoooooooooooooooooooooooooodně nízká winking smiley .Mějte se všechny kolegyňky moc hezky,příjemné odpoledne a Lafií pozdravuj dcerku.Ahoj B. flower smiley

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 12.04.2019 14:08
     

    Ahoj holky

    Bledulko, koukam, ze vlastne vsechno umis, najela jsi spravne, ideal je prvnich 14 ZV, ale neni to podminka

    zloutek je do kyticek

    repkovy olej do kyticek, do ZV je slunecnicovy a olivovy je neutral

    majoneza a tatarka od Policanky by meli byt neutral, pokud neni ve slozeni cele vajicko

    pokud vim tak caje by mely byt neutral

    jen pozor na kombinace ovoce a zelenina, ma byt mezi nima pauza cca 2 hodky

    med do KY by mel byt lucni a do ZV lesni

    ptala ses na porce, jez kolik potrebujes, nemusis se omezovat (pokud se nechces prezirat grinning smiley

    akorat pozor nejist pecivo z bile mouky|!

    jinak jedes suprove, hlavne klidek a nevaz se kazdy den, lepsi je mit nejaky kus odevu a casem zkouset jestli je ti volnejsi

    Deleni zdar flower smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 12.04.2019 23:33
     

    Bledulko vítej flower smiley flower smiley flower smiley

    Držím palce, ať se daří. Na dělence je skvělé to, že se nemusí cvičit a jíš, jak a kdy potřebuješ. Samozřejmě s rozumem. Když někdo sní 10 rohlíků na posezení, tak nezhubne. Ale na vánočním večírku jsem si dala půlku kachny jen se zelím, a ten týden jsem kilo shodila, zatímco kolegyně, co žužlaly salát kvůli linii kilo přibraly.

    Já miluju kafe s mlékem, takže u mě převládají zvířátkové dny, třeba jen salát s kouskem sýra, ale hlavně to kafíčko .

    Kdybych psala trošku z cesty, dneska mám kytí a neměla jsem ani jedno sad smiley sad smiley sad smiley Dřív jsem si dávala do kafíčka sojového zajíce (fialového), ale teď mi to nechutná, tak jen ovocný čaj. Už jsem to tu jistě psala, manža musí snídat, vstává brzy a bere ráno spoustu léků, tak většinou snídá pečivo, a pak na oběd přehodí na maso, je potřeba z kytiček na zvířata min. 4 hodiny, ze zvířat na kytí 6 hodin. Já třeba nesnídám. Dám si kávu s mlékem a pak až kolem desáté svačinu - aktivii, jogurt, gervais atp. nebo kaiserku s pomazánku a obědváme ve 12 - dneska měli v jídelně kaplickou cmundu se zelím, tak jsme byli tam. Uzený jsem vzala domů dětem, no nakonec ho v baťůžku vyčmuchal a sežral pes, děti dostali krupicovou kaši. V bramboráku určitě bylo celé vajíčko, ale moc ho nebude. Ani obalovaný květák nenutím manžela sloupávat strouhanku. U řízku naopak musí. Pracujeme s manželem ve stejné firmě, ve stejném oddělení, tak spolu i obědváme. A dělíme winking smiley winking smiley winking smiley. A když nestíhám vařit, jdeme do menzy.

    A jak napsala Micina, žloutek se může i v kytičkách, takže je neutrální.

    A nemusíš se vážit každý den. Já to teda dělám, ale pozoruji, že i když se váha dlouho vůbec nehýbe, tak kalhoty jsou mi volnější a pásek utahuji o další dírku. Je to tím, že tuky v těle jsou objemnější, ale lehčí, kdežto svalovina naopak. Před pár lety jsem byla i na testech na klinice, kde mě měřily a z 6ti kg, co jsem shodila, to byl opravdu jen tuk. Dokonce jsem si tam obhájila i svůj jídelníček a nesnídání winking smiley winking smiley winking smiley Mám totiž vyzkoušeno, že pokud se ráno najím, mám hlad celý den, a samozřejmě sním, na co narazím. Takže i od p. doktorky mám odsouhlaseno, že jsem vyjímka, potvrzující pravidlo a snídat nemusím grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jinak jsem na tom velmi podobně, je mi 52, manža 57, bojuji s problémy s páteří, a už jsem na dvoumístných číslech, manža je stále ještě přes, takže nějaký jogging rozhodně nehrozí. Kromě lehké ranní rozvičky, abych se vůbec dostala z postele, mám pohyb na zahradě, lehce domácnost a procházky se psem smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 13.04.2019 07:30
     

    Holky, udělaly jste si z toho moc hezkej chlíveček. thumbs down flower smiley Ať se dílo daří.

     
  • Autor: bledulka
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 14.04.2019 11:17
     

    Ahoj holky,

    moc Vás všechny zdravím.Včera jsem se vůbec nedostala na internet. Teď jdu jen nakouknoput, je mně po vás smutno. Samanko,děkuji za přivítání.Večer napíšu.Dnes zv. Ráno sýry + zelenina. ob.kuře na zelí a moc děkuju tady za recept na knedlík z Paloučku.Odp.jogurt bílý a večer nevím.

    Přeji vám všem tady krásnou,veselou a hlavně klidnou a spokojenou neděli.B smiling smiley flower smiley

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 14.04.2019 15:56
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Holky, udělaly jste si z toho moc hezkej chlíveček. thumbs down flower smiley Ať se dílo daří.

    Regí dekujeme, nevis kam odsud vsechny zmizely?? eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 14.04.2019 16:00
     

    Ahoj holky flower smiley

    Bledulko jedes uplne vzorove coffe smiley pokud budes chtit jakekoliv recepty neni problem love smiley

     

    Samanko zkus manzelovi k snidani ZV pecivo, mam par receptu kdybys chtela, ja mam nejradeji orechovy chleb nebo housky z tvarohu, pak by nemusel mit pauzu 4 hodky tongue sticking out smiley

    Ja dnes ZV, lečo mls smiley

    dorazil mi nakup z Košík.cz tak jdu vybalovat, mam nejake maso, meli za dobrou cenu thumbs down

    Vsem hezkou nedeli flower smiley

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 15.04.2019 10:27
     

    Dobrý den holky po víkendu, já se na PC dostanu jen vždy v práci, doma sice máme, ale má ho dcerka v pokoji a nechci ji tam obtěžovat, dělá bakalářku, takže se ozývám až dnes. Píšete o tom chlebu, tak dnes mám živočišný den a měla jsem na snídani večerní chleba z vajíčka, sýru, psyllia, na tom pomazánku česnekovou a šunku, a k tomu bílý kefír rozmixovaný s banánem a jahodou. Na oběd jsem si přinesla kuřecí nudličky zabalené v anglické a pečené na másle s kořením a cibulkou. Na sváču jsem si dala jogurt jogobella light jablko skořice. A na druhou svačinu než po páté vyrazím k domovu jsem si udělala doma sýrovou roládu s pomazánkou, šunkou, kapii a ml. cibulkou. A to mám ještě v šuplíku schovanou dia čokoládku, abych nedej bože strádala. Jinak dnes jsem si dala rifle, které mě příšerně táhly v pase a nenosila jsem je a dnes jsem mile překvapená. Váha je zrhuba pořád stejná, ale rifle jsou mě jakési velké, přes stehna určite a v pase dobréé. Takže je to super. thumbs down spinning smiley sticking its tongue out Ten živočisný chlebík mám dnes poprvé a dá se to jíst. Tak kaiserka to není, ale je to lepší jak nic. Recepty taky klidně napíšu. Ahoooj a hezký dietní den přeji. L.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 15.04.2019 10:29
     

    Jo a Bledulko, děkuji za pozdravení dcery dnes vyřídím. Taky je zapálená do nového stravování. winking smiley

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 15.04.2019 10:43
     

    Mici, a prosím mohla bys mě dát recept na ten ořechový chleba a ty tvarohové housky? Nebo je máme tady v receptech? Popřípadě nevíš na které stránce? Děkujiii.

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 15.04.2019 13:34
     

    Ladko tady jsou receptiky

    budu rada kdyz sem das i svuj, casem bych asi udelala samostatny chlivecek na ZV pecivo, aby se lip vyhledavalo spinning smiley sticking its tongue out

     

     

    [www.week.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil micina (15.04.2019 20:21)
     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 16.04.2019 11:59
     

    TAK JEDEN ŽIVOČIŠNÝ CHLEBA.

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 17.04.2019 13:27
     
    orch.jpg

    Dnes orechovy chleb s vajickovou pomazankou, chleb ma tmavsi barvu, ze jsem dala vic chia seminek

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.