čtvrtek 28. března, 12:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Issis
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

Datum: 06.10.2014 11:23
 

Toto je pokračování ,,osmičky" a doufám, že se tu zase sejdeme v plném počtu a každá nová dělenka je předem vítána smiling smiley 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Issis (07.10.2014 08:43)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: Vivien
    Status: nováček

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 29.07.2018 12:06
     

    Jedu delenku už po několikáté, dnes jsou nové poznatky, rada bych se o ne podělila. Kdo držíte delenku coffe smiley ?

     
  • Autor: Reklama

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

     
     
  • Autor: Lucie.K.
    Status: nováček

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 15.10.2018 22:33
     

    Ahoj Vivien, vracím se k dělence po 3 letech obžerství a po 10 kilech angry smiley grinning smiley eye rolling smiley stydlin smiley flower smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 23.10.2018 19:19
     

    Ahoj holky, je to tady jak po vymření. Už dlouho. Občas sem juknu, ale psát sama pro sebe mě nebavilo. Ale pokud bude zájem, můžeme to změnit. Takže příchozí flower smiley flower smiley flower smiley a thumbs down thumbs down thumbs down, ať se dílo daří smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 23.10.2018 19:32
     



    samanka napsal(a):

    Ahoj holky, je to tady jak po vymření. Už dlouho. Občas sem juknu, ale psát sama pro sebe mě nebavilo. Ale pokud bude zájem, můžeme to změnit. Takže příchozí flower smiley flower smiley flower smiley a thumbs down thumbs down thumbs down, ať se dílo daří smiling smiley smiling smiley smiling smiley

    ......já pojedu AM, ale tím to tady nerozhejbu

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 24.10.2018 07:31
     

    Ahoj jsem nová do dietky. Sice jsem dietu držela už asi 3x. Nyní je mě 55 let, a už se nemůžu na sebe dívat. Dietu jsem držela v 33 letech a úspěšně zhubla jsem 12 kg, pak ještě jedenkrát a to asi 7 kg a nyní jsem začala 15.10.2018 a zhubla jsem zatím 1,5 kg. No jsem zvědavá jak to půjde v těchto letech. Ráda bych se podělila se svýma zkušenostma a recepty. Jen si nevybavuji, mám sice všechny knížky od Lenky, zda se může již ovoce kombinovat jakkoliv. Že se může i ovocný jogurt pochopitelně slazený uměle nebo medem. Přeji hezký den.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 26.10.2018 08:10
     

    Ahoj Samanko, já jsem se chtěla zeptat, zda nemáš zkušenosti se střídáním kytiček a zvířátek v jeden den. Mě by tak vyhovovalo jíst ráno kytky a přes den zvířátka. Jelikož nejsem nováček v dietě, už ji držím po třetí, ale už je to dost dávno, tak si to přesně nepamatuji. Knížky mám, ale číst nemám čas. Tak zkouším internet. Zatím od 15.10. mám dole 1,8 kg. Což je asi OK. Ahoj budu se těšit na odpověd.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 26.10.2018 08:44
     

    Ahoj ahoj, zatím jsem odepsala na tři odpovědi a je mrtvo, ráda bych se dozvěděla ty nové poznatky. Děkujiiiii

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 12.11.2018 17:13
     

    Ahoj Lafie, flower smiley flower smiley flower smiley sice by se nemělo, prý to "brzdí" hubnutí, ale záleží na tobě, jak ti to bude vyhovovat. Manžel například bere ráno několik prášků, takže velmi špatně snášel zvířátkové dny. Tak pravidelně posnídal housku a na oběd změnil na zvěř. Interval by měl být minimálně 4 hodiny z kytiček na zvířátka a 6 h ze zvířat na kytí.

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 21.11.2018 09:31
     

    Dobré ránko, Samanko děkuji za odpověď zatím se snažím dodržovat celé dny, a zdá se, že se daří mám dole skoro 4 kg, dietu začla držet i dvacetiletá dcerka, je mladá, tak si myslím, že jí to půjde dole rychle. Jen se bojíme co vánoce, ale už pomalu hledáme receptíky na cukroví. Nemáš náhodou nějaké tipy?

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 21.11.2018 20:39
     

    Ahoj holky prosim nevite na ktere strane v receptech je zviratkove mysli diky flower smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 22.11.2018 08:25
     

    Tak to gratuluji flower smiley flower smiley flower smiley Spousta receptíků je tady Dělená strava - recepty 

    Na vánoce měly vždy úspěch perníčky - ty se sladí medem , jen bez bílkové polevy, zvířátkové kokosky- tvaroh, bílky a kokos. Jinak většinu receptíků šlo lehce upravit, místo celého vajíčka jen žloutek, místo cukru sladidlo nebo med, kde to šlo, tak třeba drcené rozinky nebo datle. Místo mléka sojového Zajíce. Miluji vánočního kapra, tak toho normálně osmažím v trojobalu a pak jen odrbu tu strouhanku. Jinak si rybu peču v troubě na pečícím papíru. Ale vánoční kapr mi takhle nejede. A bramborový salát bez brambor je horší, nahradila jsem avokádem a dala víc mrkve - je trošku tučnějčí. Zkusila jsem jablko na odlehčení a dělala vždy jen "malou" porci - normálního salátu dělám velkou mísu , pak se baští i 3 dny, toho avokádového jen malou misku, aby se snědl hned. takže jsem ho dělala i 3x během týdne.

    k tomu jablíčku, někomu ovoce ke zvířátkům vadí, vlastně je "dovoleno" jen v nejvolnějším grafu, ale mě maximálně vyhovuje. Jsem schopná si je nakrájet i ke guláši a se svíčkovou je to mňamka winking smiley winking smiley winking smiley

    Tak držím palce, ať se dílo daří

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 15.03.2019 20:21
     

    Deli tady jeste nekdo? kdo se pochlubi vysledky? ja po par mesicich vyluky delim zas mls smiley

     
  • Autor: Lafie
    Status: začátečník

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 19.03.2019 10:07
     

    Zdravím ano dělíme dělíme já i dcera, začaly jsme loni nějak v listopadu 2018 a dnes dcera dole cca 7 kg a já v 55 letech cca 6 kg, a to mě zjistily štítkou žlázu, takže to je úspěch. Přes vánoce a celkem vůbec neztrádáme a netrpíme hlady. Dcera, které je 22 let je nadšená, že si může dát cokoliv a hubne, myslíme klobásek, mascarpone a různé i tučné pochutinky. Dnes bych měla, ale dotaz, zda někdo z dělících kolegů a kolegyň neví kam se řadí psyllium. Prosím o radu.

     

    Děkujiii Lafie

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

    Datum: 19.03.2019 18:54
     

    Psyllium je vláknina, která jen projde tělem a nemá žádné výživové hodnoty. Působí jak "kartáč" na střeva. Je do obou skupin.Takze neutral, nejvic pouzivam pri peceni ZV chleba a housek

     

    Lafie na tu stitnou zlazu ti prisli pri normalnim odberu krve nebo jsi byla na vysetreni na endokrinologii?

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.