středa 24. července, 04:43 Svátek má Kristýna
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..

Autor: Issis
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

Datum: 06.10.2014 11:23

Toto je pokračování ,,osmičky" a doufám, že se tu zase sejdeme v plném počtu a každá nová dělenka je předem vítána smiling smiley 

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Issis (07.10.2014 08:43)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 186
  • Autor: Issis

Re: DĚLENÁ STRAVA LENKY KOŘÍNKOVÉ 9

Datum: 06.10.2014 11:30

Ahoj holky. flower smiley

Vítám vás v nové diskuzi smiling smiley smiling smiley

Včera jsem vůbec neměla čas a hlavně z mobilu mě to psaní nebaví. stydlin smiley Dnes už jsem na Tomovým noťasu thumbs downKonečně je tu volno spinning smiley sticking its tongue out

Akorát jsem dojela z města. Byla jsem na gyndě na preventivce a manžel byl ještě na nějakém EMG vyšetření. Pak jsem ho vezla do práce, stavila se v Kaufu pro nějakou zeleninu a vyzvedla opravený mobi. Vše jsem vyřídila a konečně jsem doma thumbs down

Zaparkovat ve městě nebo někde u nemocnice začíná být velké umění. To sem nezažila takový zmatky a ten nával thumbs up

No jdu vybalit tašky s nákupem, trochu to poklidit, nastrkám prádlo do pračky a něco do sebe natlačím na oběd.

Venku svítí sluníčko a je teplo. Ráno byla mlha jak mlíko.

Dnes mám noční, tak doma žádné velké pracovní nasazení nebude eye rolling smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Issis (06.10.2014 18:19)

• Autor: Reklama

• Autor: Jarus

Datum: 06.10.2014 13:45

Ahojky, tak už jsme v novém....... grinning smiley grinning smiley . U nás není po sluníčku ani památky, počasí je tak na spaní............. thumbs up thumbs up thumbs up .

Dneska budu doma celý den, ani se mi nikam nechce.Manžel jel do města sám. Večer v 18.00 mi čeká schůze vlastníků bytu v našem domě, tak se vůbec netěším, ale musíme tam, protože se bude něco schvalovat, tak aby jsme věděli o co jde. Tentokrát tam musíme oba, jinak se střídáme, protože je tam pár exotů, na které nemám nervy(chytrý eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley , ale blbý angry smiley angry smiley ). Takže budu ráda, až to bude za námi grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

• Autor: Zamina

Datum: 06.10.2014 16:59

Hezké odpoledne v nové diskuzi.

Tak jsem si vrátila děti mamince a jsem z toho taková uondaná. Hkudat kluky 4 a2, 5 let je horší jak pytel blech.

U nás celý den fouká a je nepříjemno. Tak snad se ještě udelá hezky -musim otrhat jablka a zazimovat begonky a fuksie.

U zubaře dobry-byla to jen ročni kontrola. Už dlouho jsrm kaz neměla, takze pohoda.

Přeju všem klidný zbytek dne.

Datum: 07.10.2014 07:49

Dobré ráno flower smiley

Před chvílí jsem dorazila z práce a hned skákla pro pečivo. Venku 3°C a snad přes den bude ještě slušně please smiley

Dnes nejdu spát, máme domluvené vybírání brambor na polu u jednoho známého za Prostějovem. V 9h vyrážíme. Moc se mě nechce, ale udělat se to musí. grinning smiley Nějak to přežiju a dnes už do práce nejdu, až ve čtvrtek na denní.

Jdu si dopít čaj na zahřátí, je mě vždycky po nočních hrozná zima. A něco malého slupnu. mls smiley

• Autor: martina265
    Status:

Re: DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

Datum: 07.10.2014 09:29

Ahoj holky,tak to je dobrý já psala na to starý,a píšu tam jako že tam nikdo není atd.a psala tam i DANA ta to taky teda ještě neví.Že je to tady. sad smiley flower smiley

Datum: 07.10.2014 10:27

Ahoj holky.

Martí- u zubaře dobrý. celková kontrola po roce- já kazy neměla už snad4 r , jen kontroluju.

Dnes ránojsem byla na nehtech tak jsem moc nestíhala. Teď peču Danin chlebík- mám zvěř. Snidala jsem 3 pl. sýra a pak si dala coffe smiley s jogurtem a banánem a jsem z toho nějaká plná. Večer budou k večeři sýry z Holandska - na ty se docela těším.

Na odpo jsem si naplánovala trhání jablek- moc jich není , ale ta moje tchýně protivná už zase včera prudila ,, Ty letos nebudeš trhat jabka? ´´ angry smiley sad smiley sad smiley Ale nechce se mi - je hnusně, zataženo a fouká studený vítr. Tak uvidím.

Tak zatim ahoj.

Status:

Datum: 07.10.2014 10:59

ZAMI sýry miluju,pak napiš jaký byli,ty jste od někoho dostali??dneska taky trháme jablka už máme tři bedny a je jich

tam ještě hodně,ale jsou dost červivý. flower smiley

• Autor: samanka

Datum: 07.10.2014 11:39

Ahoj děvčata flower smiley flower smiley flower smiley

včera jsem jen nakoukla, byla jsem o víkendu na houbách, tak byly houbové hody mls smiley mls smiley mls smiley ten houbový pekáček si nakonec dal i malej, když jsme mu neřekli, co je uvnitř grinning smiley grinning smiley grinning smiley, dělala jsem kynutý knedlíky plněný houbama, a přelitý houbovou omáčkou, a zavařila čalamádu - houby, cibule, papriky+ ačokči - jen jsem musela do lesa 3x, potřebovala jsem 1,5kg malých pevných houbiček, naštěstí jich ještě dost roste. Dnes mám zvířátka, sv-activie, o -pečený kuřecí stehýnko + okurku, v- masáky obalené ve vajíčku se sýrem mls smiley mls smiley mls smiley

Status:

Datum: 07.10.2014 15:30

p071014_13.54.jpg

ahojky JARUSKO posílám to slíbené foto těch okrasných dýní.

Datum: 07.10.2014 15:41

Ahoj holky. Dnes ráno jsme byli na polu vybírat brambory. Už je máme i přebrané a ve sklepě. Bylo toho asi tak 5q. thumbs down

Zmrzlá jsem no hrůza. Venku zima vichr a jen 5°C. Normálně mě zeblo v botaskách do noh. thumbs up

Už jsem i zatopila a nevylezu ani za nic spinning smiley sticking its tongue out

Marti pěkné dýně thumbs down thumbs down thumbs down

Datum: 07.10.2014 17:23

Ahoj holky.

Martí sýry jsou opravdu z Holandska- 2 druhy goudy a taková koule. Zeť je přinesl od kamioňáků co tak jezdí a podělili jsme si je s holkama. Jsou teda luxusné- to se nedá s našima srovnávat. Mám domluveno, že na vánoce si necháme dovézt.

Issis- u nás bylo taky hnusně, ale nakonec jsem se přemluvila a ty jablka jsem otrhala. Tak jsem zvědavá s čím ten prudič zase přijde.

Samanko- ty jsi pěkná divoška s tím zavařováním. love smiley love smiley

Tak zatím.Pá flower smiley flower smiley

• Status: expert

Datum: 07.10.2014 18:54

Issis dík za info,jsem tady.Dneska kytky.Zamino-prosím jak zazimuješ fuksie-kde.

• Autor: Jarus

Datum: 07.10.2014 19:10

Ahoj děvčata, dneska jsem měla hodně náročný den. Ráno jsem musela zavolat mamince záchranku, protože se mi zdálo, že prodělala mrtvičku. Odvezli jí na vyšetření.............po vyšetření mi sdělili, že je opravdu po mrtvičce a má zasažené řečové centrum. Jsem z toho hrozně nešťastná a špatně to snáším............Z domu jsem odešla po deváté a vrátila jsem se před hodinou. Je to pro mě hodně těžké, snad to maminka zvládne...... love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley . Musím věřit, že bude zase líp......vždyť maminku máme jenom jednu love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

• Autor: 173monika

Datum: 07.10.2014 19:52

Ahoj holky,přeji hezký večer flower smiley

ISSIS-samo,že jsem zaregistrovala novou diskusi thumbs downjen jak jsem to pročítala,nevšimla jsem si,že píšu do osmičky tongue sticking out smiley

Brambor máte požehnaně,nám s manželem stačí 0,5q grinning smiley

JARUŠKO-moc vám držím palce,snad to mamka zvládne love smiley love smiley

MARTINO-pekáček jsem dělala včera mls smileybylo to výborné,strašně jsme si na tom s manžou pochutnali mls smileybudu to dělat často,snad to půjde i s žampionů confused smileyMěla jsem to ke kuřeti a doopravdy mňamka mls smileyJaruš díky za receptík thumbs downOkrasné dýně pěstuju taky,jen letos mi nevylezla žádná sazenice takže nemám ani jednu nono smiley

ZAMINO-my letos moc jablek nemáme,tak jestli si na tom byla stejně,tak si to musela mít tak za 20min.hotové grinning smileyZa to máme hodně ořechů thumbs downSušíme je v osmi přepravkách eye popping smiley

DANo-já fuchsie nechávám na balkoně,máme ho zasklený thumbs downa ty co se mi tam nevejdou,mám ve sklepě u okna thumbs down

Holky,jdu žehlit,takže všem hezký večer flower smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Bílé fazole v tomatové omáčce Jak jste objevili Week? modernzace

Kupujete někdo? (já mám oblíbené Heinz nebo Bonduelle). Co do nich přidáváte? Já je vyklopím na osmaženou cibulku (předtím z nich trochu sleju tu toma

Autor: Anavi - 17.08.2006 19:47
Rubrika: Povídání o vaření - Komentářů: 24

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

Ahoj, zustal mi panelakovy byt po babicce. Rada bych jej zrekonstruovala, protoze se vlastne za celou dobu nemenil. Rada bych jej pak pronajimala, al

Autor: meli - 25.06.2012 22:02
Rubrika: Interiérový design - Komentářů: 9
Galerie: Point du Raz Noční zámek v JH Víkendovky
  Point du Raz
Autor: carlos - 08.06.2015 21:32
Rubrika: Francie - Komentářů: 4
Noční zámek v JH
Autor: Pinka - 17.01.2016 16:22
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 3
Víkendovky
Autor: carlos - 28.03.2017 22:00
Rubrika: Morava - Komentářů: 4
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.