sobota 20. dubna, 04:57 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

Datum: 17.07.2008 22:59
 

Holky, zakládám nové téma, ať to necpem do srazový winking smiley

 

Tak se pochlubte! Já mám teda nesmírně pěknej pocit, když si nakoupím ty mouky, mlíka - cca tři kartony je běžný standard, cukry, sůl smiling smiley, jo a taky čisticí prostředky grinning smiley!!!! Hlavně teda třeba Pulirapid na vodní kámen. Jak nemám v komoře dva, mám neklidný spaní grinning smiley grinning smiley grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (17.07.2008 23:16)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:02
     

    Anavi, ty jsi neuvěřitelný "zakladač" grinning smiley Ty jo, já ani nevím co ten Pulirapid je, jak můžu vůbec zamhouřit oko? confused smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Děláte si zásoby?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:04
     

    mihule, tak to se nezlob, ale to si nemáme pak co říct grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:06
     

    PULIRAPID
    Čistí do vysokého lesku bez poškrábání nerezové dřezy, nádobí, vodovodní kohoutky, keramické obklady, dlažby, vany, umývadla apod. Rozpouští vápenaté usazeniny v pračkách (bez prádla), napařovacích žehličkách, myčkách, konvicích na čaj. Antibakteriální působení zabezpečuje maximální hygienu.
    Balení: 750ml

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:07
     

    Njn, když tady je tak čisto že by se to ani neupotřebilo grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:08
     

    mihule, u nás je příšerná voda, takže je to fakt nezbytnost, to jen abys nemyslela, že jsem fakt cvok smiling smiley, jinak jsem snad o.k. grinning smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:08
     

    Ale stejně, ten nadpis je jako kdybys na podzim oslovovala veverky na okolních stromech thumbs down grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:09
     

    eye popping smiley jak já můžu klidně spát??

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:10
     

    grinning smiley grinning smiley vymysli jinej, já už teda v tuhle hodinu příliš kreativní nejsem... no možná ani v jiných hodinách... nemám tu fantazii, šak víš, Stano (Mono, Amee, Hanule) winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Děláte si zásoby?

    Datum: 17.07.2008 23:13
     

    to je jasný co je doma to se počíta grinning smiley a to nemluvím o tom krásném pocitu při kouknutí na plnou špajzu různých dobrot to se v zimě hodí,ale pak ty kalorie a kila to je horší,ale znáš to až budou ty hubený studený tak ty tlustý budou hubený grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 17.07.2008 23:17
     

    hanko, dík winking smiley

    mihule: takhle to můžu nechat?smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 17.07.2008 23:39
     

    Taky ráda syslím. Plný špajz a plný mrazák. to je můj sen. Špajzka není problém, ale pultový mrazák, když mám ještě šuplíky v lednici, to je problém. Takže většinou v pulťáku syslím maso pro hafany (z normálního krámu - většinou drůbeží) a pak houby, ovoce, zamražená navařená jídla ...Jenže on je na dvě prasata, takže se těžko plní.

    Ve špajzce mám ráda hodně kvalitních olejů a různé konzervované pochutiny. Mouku neshromařďuji. To mně vyléčila tchýně, která, když jsme po její smrti uklízeli, měla nasyslenou mouku 30 let starou!!!

    Cukr, kterému se naštěstí nic nestane, jsme díky ní nekupovali rok a zápalky máme ještě tak na deset let. ( zemřela před pěti lety) Dokonce jsme našli i balíky zatemňovacího papíru z války....

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 17.07.2008 23:55
     
    shopping.gif

    tak nakupování je moje nemoc, pořád mám strach aby doma něco nescházelo a všechno pro jistotu koupím10x

    vymlouvám se že pak dlouho nemusím nakupovat.... a za 3 dny jsem tam zasgrinning smiley

    dnes jsem neodolala krásnýmu masíčku v akci a málem jsem to zadupávala do pultového mrazáku

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 00:00
     
    smiledrive.gif

    tak a do rána neusnu, mám million antikalků ale Puliprd nemám

    a ráno běžím pro 5 ks

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 07:41
     

    drahus, tak to já měla na mysli, že jako jednu mouku vezmu ze špajzu a přesypu si ji do sklenice v kuchyni, a hned druhej den letím koupit jinou! Ne, že bych to jako skladovala po deseti smiling smiley. Zas tak často nepeču.

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.