sobota 20. dubna, 10:02 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Dekorativní kameny

Datum: 21.04.2007 22:08
 

Kde sháníte kameny do vašich skalek a záhonů? Já pořád toužímpo nějakých světlých a oblých, aby se to trochu hodilo k bílým kamenům, které máme kolem domu...

Dneska jsem našla toto:

[eshop.bobr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 17
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 13.03.2012 20:08
     


    ivik11 napsal(a):

    Marjanko, tak to si mákneš, než to všechno přemístíš. Nezávidím, ale potom asi nebudu sama, kdo bude tu krásu závidětsmiling smiley

    No tak tu práci si taky nezávidím, ale už se těším, až to bude hotové...hlavně, aby se mi ujaly kytičky. Právě procházím celou diskusi o vřesovišti a už mám popsanou celou stránku A4... coffe smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dekorativní kameny

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 13.03.2012 22:05
     

    Marjánko, jste to rozjeli naveliko eye popping smiley thumbs down, už teď mne za vás bolí ruce. Ale hotové bude úúúúžasné flower smiley.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 14.03.2012 01:17
     


    babkaela napsal(a):

    Marjánko, jste to rozjeli naveliko eye popping smiley thumbs down, už teď mne za vás bolí ruce. Ale hotové bude úúúúžasné flower smiley.

    A co myslíš že já? Mě bolely ruky už v tom kamenolomu, když jsem to viděla... eye popping smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 14.03.2012 07:16
     

    Marjanko - nadšení a elán, to je veflower smiley lká deviza. Vy to zvládnete a my už se těšíme na výsledek.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 14.03.2012 09:08
     


    555 napsal(a):

    Marjanko - nadšení a elán, to je veflower smiley lká deviza. Vy to zvládnete a my už se těšíme na výsledek.

    Nadšení a elán by byl thumbs down, jenom jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží při tahání těch šutrů. Ale musíme, i kdyby jsme nechtěli, šutry tam moc dlouho být nemůžou, musí zmizet. Sice to máme na svém pozemku, ale zavazí to tam angry smiley.

    Navíc je tam pár šutříků, které jsou z jedné strany krásně ploché a rovné. Z druhé strany jsou trochu do špičky. Když to zakopu špičkou do země, tak z toho budou krásné šlapáky love smiley.

    Myslím, že v pátek to v práci zapíchnu ( čili nepůjdu do ní vůbec) a začnu hned v pátek ráno a budeme na tom makat i o víkendu..No a v pondělí vytáhnu ze špajzu francouzské hole a vyrazím do práce... grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 14.03.2012 09:16
     

    Marjánko, těšíme se na "stavební" fotodeník dokumentaci prací winking smiley a držím palce ať vydrží elán, síly, počasí a taky hlavně "pomocná síla" přítel. flower smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 14.03.2012 09:33
     


    babkaela napsal(a):

    Marjánko, těšíme se na "stavební" fotodeník dokumentaci prací winking smiley a držím palce ať vydrží elán, síly, počasí a taky hlavně "pomocná síla" přítel. flower smiley

    Jasně, foťák mám nastartovaný.....taky jsem si všimla, že nám do práce přišla jen jedna objednávka angry smiley a ta když odejde až zítra, tak se taky prdlajs stane. To kdybych věděla, tak ani do práce nejdu. Kašlem na to , jdeme hned domů....budeme " kolíčkovat" tvar vřesoviště.. ( obloučky, to je moje.. love smiley)

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 18.03.2012 17:46
     
    16.06.2011 001.jpg
    Další fotografie:

    Zdravím Vás,

    tak přidávám včerejší a dnešní fotky ( ta první je loňská, kdy jsme měli zatím jen základ na pergolu), druhá je hotová pergola (večer) a ostatní jsou včerejší a dnešní- jak pokračujeme s kameny smiling smiley . Je to teda makačka eye popping smiley . Jsme oba sedření jak sandáli ( nevím, jestli měkké nebo tvrdé y, ale to je jedno, alespoň dneska grinning smiley ) ale malý pokrok už tady je winking smiley .

    Já jsem sice chtěla ještě pokračovat, ale chlap mo oznámil, že už na to dneska kašle, protože už nemůže spinning smiley sticking its tongue out ...Ovšem musím být tolerantní, je přece jen o 10 let starší.. smoking smiley. Budiž mu ke cti že nezalezl na kanape, ale šel mi do garáže vyměnit na autě brzdové destičky flower smiley.

    Zítra končím v práci dřív, jedu se sousedkou do blízkého velkého zahradního centa, začíná tam zítra jarní prodej. Malé auto si neberu, neb se opravují brzdy, tak jedu tranzitem. Tam se toho vleze!!!! ( Akorát kdyby tak na to byly finance, to bych tam klidně nechala majlant, ale mám smůlu, musím postupně... sad smiley). Zítra dám foto, co jsme nakoupily flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 18.03.2012 17:51
     

    tak to jste si fakt máklieye popping smiley thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 18.03.2012 21:28
     

    Neskutečně pracovití thumbs down flower smiley.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 07:55
     

    Marjanko, to jste si máklithumbs down . Ve spárách kamenů úplně vidím nějaké pěkné skalničky. Bude to krásné posezení s výhledem na kytičkyflower smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 10:01
     

    Děkuji za chválu, to potěší. První den mě všechno bolelo, ale dnes už je to lepší. winking smiley

    Kolem poledne jedu na rašelinu a na kytky, tak uvidím, co přivezu flower smiley . Chtěla bych nějaké vřesovce, azalky, jehličnany atd...záleží kolik mi bude stačit peněz. angry smiley Ostatní budu dokupovat postupně...Odpoledne dám foto.... a navečer budeme pokračovat s kameny...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 10:51
     

    Práci nezávidím, výsledek ano flower smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 11:18
     

    Pokud budeš kupovat jehličňany, tak hlavně roubované a zjisti si pořádně konečnou výšku! Já být tebou, brala bych víc vřesů než vřesovců (ale já jsem letos poznamenaná tím, že mi vřesovce přes zimu odešly....), i keře bych brala spíš méně vzrůstné, aby ti to nestínilo výhled z terasy.smiling smiley

    Držím palce a těším se na fotky z nákupů.

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 16:30
     
    Další fotografie:

    Holky, krásný věci tvoříte thumbs down , musím si to tady pořádně pročíst.

    Náhodou jsem narazila na inspiraci na lavičku (je neprodejná), no a jako lavičkového maniaka mě to popadlo. Nápad výborný, jen si pořádně vybrat a dopravit to do zahrady, ale tahle nebyla veliká, odhaduju tak 120 délka a 50-60 výška, to by dva chlapi určitě lehce utáhli a instalovali. Cenu tenhle prodejce ještě nevěděl. Bylo to jen maličké zákoutí s nabídkou šutrů v uhelných skladech. Ještě ji ani nestačili pěkně srovnat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.