čtvrtek 25. dubna, 04:23 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Dekorativní kameny

Datum: 21.04.2007 22:08
 

Kde sháníte kameny do vašich skalek a záhonů? Já pořád toužímpo nějakých světlých a oblých, aby se to trochu hodilo k bílým kamenům, které máme kolem domu...

Dneska jsem našla toto:

[eshop.bobr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 17
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 16.11.2013 17:19
     

    Kaaj, to se může tak volně odvážet??? Příbor miluju, v té staré zástavbě pod kostelem mám kamarádku thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dekorativní kameny

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 16.11.2013 17:23
     

    no vidíš -- tam jak jsou ty kačky se dá autem sjet na kamenec -- nevím proč by ti někdo zakázal naložit nějaké šutry .., pokud nepřijedeš s bagrem .. letos tam byl ´dědek s vnukem jen jednou ,ale loni jsme byli všichni asi třikrát . já v Příboře strávila mládí - chodila jsem tam do školy a bydlela až do vdavek .vem nějaký pytel -k tomu kýbl , kamošku a nenápadně.-- smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (16.11.2013 17:25)
     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 16.11.2013 20:43
     

    Kaaj, Ty se máš, takové malebné městečko thumbs down . Je fakt, že kámoška si byla u Lubiny pro šutry na bylinkovou spirálu stydlin smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 16.11.2013 20:48
     

    ale teď bydlím v ještě malebnějším - ve Štramberku winking smiley tady jsou taky šutry , ale v lomu - vápenec grinning smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 16.11.2013 21:14
     

    no jó, to se to někomu machruju grinning smiley . Jednou jsme šli výletem z Příbora pěšky na Štramberk, moc krásný den, sranda, příroda... Na Štramberk musíme min. jednou ročně kvůli holky, přemlouvá pak ještě i dědu, když jí nabízí výlet. Dneska koukala na nějakou turistickou mapu Černé Hory a tvrdila, že tam vidí Štramberk eye rolling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 04:56
     
    kameny.jpg
    Další fotografie:

    Inspirace, co s těmi kameny můžete dělat, když si jich přivezete opravdu hodně winking smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 10:30
     

    Věruš, ty cestičky jsou pěkný, škoda pomalu po nich chodit, jen si říkám, že se asi musí pořád stříkat, aby tam nevyrostla travička grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ovšem na tý zdi to by na mně asi působilo trochu "deprezívně", no nevím. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (29.11.2013 16:35)
     
  • Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 11:28
     
    p1040199.jpg

    V nejhorším počasí se mi na zahradu dovalily kameny, louka je rozježděná bagrem, ale z kamenů mám radost, ještě jich několik bagříkových lopat přibylo. Rýhy slehnou pod sněhem a zarovná je první sekání :-)

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 12:52
     

    Ty máš málo práce? Co z nich chceš budovat?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 13:03
     

    ...... no to jsi si nadělila krásný Vánoční dárek, thumbs down ........závidím stydlin smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 13:26
     

    Vlaďko nevím, ale byly zadarmo a tak jsem je musela mít :-)

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 16:38
     

    Jájo, no super thumbs down Z těch bude skalka jak víno, třeba okolo toho tvýho sezení ....... Už se těším, jak to budeš mít. Ale chtělo by to nějakou brigádu silných jedinců - neypadají, že bys je mohla sama přenášet nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (29.11.2013 19:43)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 18:00
     

    ty bláho! Mělas je nechat vysypat do nějakého místa, z kterého už s nima nebudeš muset hnout, jen jsi mohla prosypat hlínou, zasázet skalničky a byla bez práce skalka jak vyšitá! winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 18:01
     

    a jinak -nekecej, že už tam je tolik sněhu! eye popping smiley eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.11.2013 18:21
     

    Anavi bylo to narychlo, bez rozmyslu, buď teď a nebo nic, právě kvůli tomu sněhu. Jsem za ně moc ráda, snad to záda zvládnou .-). Umíš si představit jak asi vypadá louka?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.