sobota 20. dubna, 16:26 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Dekorativní kameny

Datum: 21.04.2007 22:08
 

Kde sháníte kameny do vašich skalek a záhonů? Já pořád toužímpo nějakých světlých a oblých, aby se to trochu hodilo k bílým kamenům, které máme kolem domu...

Dneska jsem našla toto:

[eshop.bobr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 17
  • Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 26.03.2012 20:45
     

    Hiii stydlin smiley tak to nevím jak to tu komu jde smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dekorativní kameny

     
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 26.03.2012 23:44
     

    Holky, nechte toho, Co bych měla říkat já. Já jsem mezi vámi úplný stařešina

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.03.2012 05:23
     



    555 napsal(a):

    Já jsem švindlovala. U nás na zahradě je jíl. Přívěsný vozík nemáme a tak když jsme někde narazili na nějakou slušnější zem, vozili jsme ji v malém pežotíku v kýblích. Koupila jsem rašelinu v pytlích a sehnala jsem si pár kyblíků hrubšího písku. Při sázení vřesů a dalších kyselomilných jsem udělala díru a snažila se namíchat tak trochu jak píše Missi, ale nedělala jsem to po celém vřešovišti - jen u sázených rostlin. Ideální stav je ale udělat to po celé ploše.

    Jo, tak já to před lety,když jsem zakládala první vřesoviště také takto ošidila sad smiley . Jsem na tom jako ty, zeminu tu máme hodně jílovitou. Po pár letech jsem ale zjistila, že ta špatná zemina pronikla (jinak to nejde napsat) do té dobré namíchané a rostlinám se přestávalo dařit. Takže následovalo pracné předělání celého záhonu. Proto doporučuju to udělat hned a pořádně winking smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.03.2012 08:06
     

    Míšo, nestraš smiling smiley, taky jsem švindlířka. Navíc mi soused do připravené jámy na vřesoviště nevědomky vysypal takovou napůl sutinu, abych "nemusela tolik navážet dobré hlíny"... No už jsem to nekutala. Ale zatím to tam prospívá a hlavně jsem se po třech letech úspěšně zbavila přesličkové invaze!!

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.03.2012 09:49
     

    Marjanko, jo, tak to jsem já. Koupili jsme zahrádku teprve před 3 roky, jinak jsem panelákový povaleč. Je to úžasný relax vypadnout z betonu pryč alespoň o víkendech.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.03.2012 10:10
     

    Marjánko, obrovský kus odvedené práce thumbs down. Stejně nechápu, proč v našich letech winking smiley není již člověk aspoň trošku poučen a dělá vždy nadoraz (syn říká, strháš závit) eye rolling smiley. Asi vidina úspěšně hotového díla je dostatečný hnací motor - přeji brzké uzdravení flower smiley.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.03.2012 19:19
     

    winking smiley holky nedejte se, syn mi zase říká,...že se tak dřeš...zabetonovat a je po práciangry smiley . hnala jsem ho svinským kroke. Ale ládovat se pak v létě výpěstkama, to jo, to má boule za ušimagrinning smiley . A dokud mi to baví a tělo nestávkuje, zahrada je pro mě relax. A jsem moc ráda, že ji mám u baráku. Nedovedu si představit každý den na ni docházet.

    Marjanko počkej , jak se pak bude krásně odpočívat a koukat jak to roste. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.03.2012 20:05
     

    Však se taky říká, že nejlepší tráva je z betonu. grinning smiley

    Máme to stejně, taky u toho oblejzání, pletí a ožďibování relaxuju. Prostě mít hlínu za nehtama mě baví. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.03.2012 20:07
     

    pletí já zbožňuju.....koukat pak na ten čistý záhonek je boží. A nejvíc dovedu naštvat kolegyňky, když řeknu, že pleju i cestičky. grinning smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.03.2012 21:55
     



    iriska napsal(a):

    winking smiley holky nedejte se, syn mi zase říká,...že se tak dřeš...zabetonovat a je po práciangry smiley . hnala jsem ho svinským kroke. Ale ládovat se pak v létě výpěstkama, to jo, to má boule za ušimagrinning smiley . A dokud mi to baví a tělo nestávkuje, zahrada je pro mě relax. A jsem moc ráda, že ji mám u baráku. Nedovedu si představit každý den na ni docházet.

    Marjanko počkej , jak se pak bude krásně odpočívat a koukat jak to roste. winking smiley thumbs down

    No na to já se skutečně těším. Dnes jsem smutně hleděla na nedodělanou práci a nadávala na tu moji namoženou hnátu angry smiley .

    Kdybych se mohla alespoň zohnout!!! Ale kdepak...tak jsem se byla podívat k sousedce, která si od nás vzala nějaké kameny, abych viděla, co vytvořila....No nezakopla jsem o jediný drn trávy, který tam měla?? Myslele jsem, že se bolestí zblázním eye popping smiley a zas mě to pěkně rozbolelo...Už vidím ten víkendový záhul v práci- budu tam-neslušně řečeno-jak zkurvená žebračka angry smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 28.03.2012 14:18
     

    Moje kamarádka prodává toto..jsou nádherný a kdo to máte kousek.... winking smiley

    [www].kameny-valouny.cz/

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 28.03.2012 16:48
     

    irisko, by sis rozumněla s mojí mamkou, pleje i neexistující plevel a po zimě vybírá ze skalky všechno drobné listí. Já to vymetu z většiho smetákem a pak to ponechám osudu.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 28.03.2012 18:57
     

    no listí taky vybírám jednotlivě i z trávníkugrinning smiley . Ale pak koukám, jestli se nedívají sousedigrinning smiley

    Miládko nic se neotevřesad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 28.03.2012 22:42
     
     
  • Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 29.03.2012 15:53
     

    jéé omlouvám se ,ale jaja to zachránila thumbs down

    náš soused otrhává na podzim lupení ze stromů,aby mu nepadalo na trávník.. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.