středa 24. dubna, 03:50 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Anonymní návštěvník
Výsledné hodnocení: 5

dekorační svíčky

Datum: 11.05.2008 18:09
Hodnocení kategorie "Interiérový design": 5
 

Zdravím vás, zajímal by mě váš názor na tyto dekorační svíčky: [www.unipariberia.es]

Dle mého názoru jsou to moc pěkné originální svíčky. Co vy na to?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 22:55
     

    ... a jen pro vaše info: ceny některých těch svíček jsou vskutku závratné!!!! eye popping smiley

    [www.kramekradosti.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: dekorační svíčky

     
     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 23:06
     

    Ivčo je podle úměry, čím větší kýč, tím dražší

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 23:49
     
    Další fotografie:

    winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 23:50
     
    grinning smiley..viete ake mam mmt. vynikajuce sviecky?!winking smiley...tie co mi doniesla moja mamka zo svojich prastarych zasob - prastare zazltnute...ale horia krasne pomaly a ani ziadne extra stekanie po stranach sa nekona!!...
    Asi ta vyroba kedysi bola prezicnejsia- nie ako teraz, ked vacsina sviecok je razdva tatam - a za tie kvalitnejsie si treba fakt riadne priplatit...Alebo napr. po skusenosti s tou poslednou "trojvonovou" angry smiley - uz po ani nahodou nesiahnem po kombinovanych, tak ako nekupujem ani lacnejsie vonave, tu si vzdy radsej fakt priplatim !
    ------
    A este k tym vyrezavanym - tak samozrejme ani ja nepredpokladam, ze si niekto taku sviecku kupi bezne winking smiley - uff, neviem si ju predstavit v normalnom interieri...ale zaseeeee napr. na nejakom "uzasnom" honosnom romantickom svadobnom stole - ale v nejakom jemnejsom farebnom prevedeni - by som nahodou s takou svieckou nemala problem - Hihi, napriek tomu, ze osobne som i ja skor praktickejsi typ a tiez davam prednost jednoduchosti... winking smiley
    ...ale aj tak poviem, ze pohlad na tu vyrobu bola uzasnythumbs down...je neskutocne co vsetko ludia vedia vymysliet a k tomu bola obdivuhodna aj ta zrucnost... eye popping smiley
     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 07.12.2009 08:13
     

    Někde tam vzadu na tom videu jsem zahlédla bílou, ta by asi byla nejmenší zlo, proč je vlastně dělají tak šíleně mnohobarevné???

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 07.12.2009 08:34
     

    Keria, parafínové svíčky podle mě nestékají, je to jen o použitém materiálu. I když jem četla někde návod, že když se namočí svíčka do slané vody??? tak nebude odkapávat. Tak nevím, já to nikdy nezkoušela.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 07.12.2009 08:37
     

    Jsem v šoku z těch cen eye popping smiley ale dobře je to ruční práce...To videjko nemělo chybu, překvapivě jsem dokoukala až do konce, ale jinak tyhle svíčky thumbs up thumbs up souhlasím KJP winking smiley Zato tyhle posledni od Ivči to už je jinší kafe grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 07.12.2009 23:32
     

    suee, no tady by sis možná taky vybrala... já tedy určitě winking smiley

    [www.lottus.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 08.12.2009 07:26
     

    No fuj, co mi to děláš grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 08.12.2009 08:28
     

    eye popping smiley eye popping smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 08.12.2009 08:58
     
    pc080001.jpg
    grinning smiley - zapalena pre spravnu vec! winking smiley
    ------------------------------------------
    Toto vam musim ukazat,.....aj ked neide ani nahodou o ziaden dizajnersky skvost!
    Vcera moja mamka u nich doma "vyhrabala" este jednu sviecku a doniesla mi ju - moja od prveho sv.primania- teda uz viac ako 50r.stara! eye popping smiley...
    Hm, cez sviatky ju postavim u krbu a zapalim... smoking smiley
     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (08.12.2009 09:28)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 08.12.2009 09:14
     

    Holky, na co hned nemyslíte, to je přece KÁVOVÝ ZRNO!!!! grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 08.12.2009 09:34
     

    Jsem se musela podívat na stránky, jak to nazývaj grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 09.12.2009 13:43
     


    Majka napsal(a):

    Keria, parafínové svíčky podle mě nestékají, je to jen o použitém materiálu. I když jem četla někde návod, že když se namočí svíčka do slané vody??? tak nebude odkapávat. Tak nevím, já to nikdy nezkoušela.


    Určitě je to materiálem. Ale ony ty stékající a ztuhlé proudy vosku jsou tak hezké! Chce to jen podložku, aby se nezničil stůl či ubrus (jako se stalo mně zrovna teď). Vzpomínám si na Kláštěrní vinárnu vedle Národního divadla (myslím, že je už zrušená), že tam měli na stolech lahve od Klášterního tajemství (pamětnice znají) a na nich svíčku a celé ty lahve už byly porostlé steklým voskem mnoha svící. Stylové a milé. Doma jsem si pak takový "svícen" vyrobila taky. Věra

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 09.12.2009 14:13
     
    pc090001.jpg
    Spike, asi som sa predtym nevyjadrila uplne presne - ja to postupne stekanie pramienkov vosku prijimam - samozrejmostu je to aj u tych starych, ale tie stekaju fakt len postupne.... ale aby sa mi cela komplet takme nova 15cm sviecka roztiekla=vytiekla do jednej strany - tak toto sa mi nepozdava(trochu kvalitnejsie sviecky myslim toto by robit nemali...hm, tato konkretne posledna 3-vonava potvora stala pritom tiez takmer stovku ...)
    Bezne pri tych vacsich svieckach inak fakt davam pozor eye rolling smiley a pri horeni castp "tvarujem" ten zakladny tvar tak , aby horeli rovnomerne od hora az dole..Vyhodou su este ako tak tie potiahnute farebnym, resp. trblietavym povlakom, ktore zvycajne nepustia roztopeny vosk do jednej strany ...
    smiling smiley...mmt. este stale likvidujem pozostatky toho vosku z rozliatej sviecky - a objavila som v zasobach este zvysok dalsej velkej cokaladovej sviecky..a tak mi to hori uz druhy den - vo velkom sklenenom kelimku kde som to vsetko napchala ...hm, zaujimave... eye popping smiley teraz to hori nahodou celkom pomaly!
    Moj posledny vcerajsi ulovok - tiez som neodolala a kupila si zlatu gulickuuuuuu! smiling smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.